Przeczytaj oficjalny opis

Full-Time MBA

Na SKK GSB, można doświadczyć innowacyjny program MBA, który czerpie z nagromadzonych doświadczeń i filozofii nauczania naszej doskonałej wydziału. SKK GSB ma porównania jego nauczania po MIT Sloan, jeden z najlepszych programów MBA na świecie.

Nasi wysoko wykwalifikowani, głównie Międzynarodowy Wydział są dedykowane do doskonałości nauczania i publikowania w czasopismach o międzynarodowej renomie.

Nasz innowacyjny program nauczania MBA łączy teorię klasy-pokojowe studia przypadków do analizy i rozwiązywania bieżących problemów gospodarczych na świecie. Studenci zdobywają praktyczne doświadczenie z naszych trzech Akademiach w Marketingu, Finansów i Consulting, a od naszego przywództwa i programów rozwoju kariery gościnnie prelegentów, którzy są ekspertami i liderami w swoich dziedzinach. Praktyki letnie w firmach krajowych i zagranicznych do naszej praktycznej, praktycznego podejścia.
Nasi wysoko zmotywowanych Studenci pochodzą z całego świata. Około 35% naszych studentów są międzynarodowe. Globalna sieć, że uczniowie mogą budować tutaj nie ma sobie równych.

Nasze Doskonałe Współpraca Programy z najlepszych szkół MBA w USA dają studentom możliwość uzyskania podwójnych stopni. Nasz Study Abroad Program w najlepszych szkołach USA MBA pozwala wszystkim uczniom, aby spędzić jeden semestr za granicą, aby poszerzyć swoje doświadczenie uczenia się.

Nasza szkoła oferuje unikalne doświadczenie wielokulturowej koreański międzynarodowego wykładowców, studentów, studiów za granicą program i profesorów wizytujących z najlepszych amerykańskich szkół biznesu.

Funkcje programu:

- Różne obieralnych obejmować wszystkie dziedziny administracji biznesu: marketing, zarządzanie, finanse, księgowość, Decyzja Sciences

- Uczenie się oparte na program działania z globalnych sprawach gospodarczych z Harvard Business School

- Globalny Akademia Marketingu i Doradztwo Strategiczne Akademii

- Program "Przywództwo i rozwój kariery w celu wprowadzenia niezbędnych umiejętności przywódczych oraz lepszego zrozumienia różnych kariery

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Sungkyunkwan University, SKK Graduate School of Business »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2020
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa