Przegląd

Nasze Executive MBA oferuje możliwość połączenia elastycznego kształcenia z wymagającą karierą, zapewniając zaawansowaną edukację zarządzania, która odpowiada potrzebom rozwoju kadry kierowniczej.

Zaprojektowany tak, aby kadra kierownicza i menedżerowie mogli kontynuować swoją karierę podczas studiów, nasz Executive MBA rozwija twoje kompetencje do generowania wartości, poprawia efektywność organizacyjną i zwiększa twoją zdolność do współpracy z innymi w celu osiągnięcia pomyślnych zmian.

Zapewni to ogólne spojrzenie na zarządzanie funkcjami biznesowymi i ich integrację z szybko zmieniającym się środowiskiem, a także aktualną wiedzę i zrozumienie działalności przedsiębiorstwa oraz praktyczne umiejętności potrzebne do zarządzania im. Członkowie kursu mają zwykle co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu, podczas gdy średnia wynosi więcej niż 10 lat.

Nasi studenci Executive MBA pochodzą z całego świata, w tym z Afryki, Australii, Europy i Dalekiego Wschodu oraz z Wielkiej Brytanii. Będziesz uczyć się wraz z uczestnikami z organizacji prywatnych, publicznych i non-profit, oferując szerokie doświadczenie, świeże spojrzenie na sprawy biznesowe i wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów.

Idealna lokalizacja Nottingham i doskonałe połączenia komunikacyjne pozwalają na udział menedżerów zlokalizowanych w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii lub za granicą.

Ponieważ doceniamy to, że musisz dokładnie zaplanować MBA, aby dopasować się do swojej pracy i innych zobowiązań, oferujemy maksymalną elastyczność, umożliwiającą dostosowanie studiów do Twojego stylu życia. Możesz wybierać spośród kilku punktów początkowych w ciągu roku, zmieniać liczbę modułów, które podejmujesz każdego roku zgodnie ze swoimi zobowiązaniami, i rozłożyć koszty, płacąc za każdy moduł w miarę postępów.

Dowiedz się więcej.

Szczegóły kursu

Weźmiesz serię podstawowych modułów, zaprojektowanych w celu zwiększenia swojej wiedzy i umiejętności zarządzania. Opcjonalne moduły pozwalają skoncentrować się na bardziej szczegółowych przedmiotach zgodnie z zainteresowaniami i wymaganiami zawodowymi.

Ten program obejmuje pracę z członkami kursu z różnych środowisk przemysłowych i komercyjnych. Ma na celu poprawę umiejętności podejmowania decyzji i zapewnia menedżerów najwyższej jakości.

Moduły są zwykle oferowane w ciągu dnia i wieczorem każdego roku, a niektóre intensywne opcje są dostępne przez ponad tydzień. Ostatni etap Executive MBA obejmuje indywidualny lub grupowy projekt zarządzania z indywidualnym raportem.

Oszacowanie

Będziesz oceniany przez połączenie zajęć i / lub dwugodzinnego egzaminu na koniec odpowiedniego semestru.

Wymagania wstępne

2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w dowolnej dyscyplinie; można również wziąć pod uwagę odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Ponadto kandydaci na Executive MBA powinni mieć co najmniej pięć lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 7.0 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie).

Kariera

Nasze MBA stanowi doskonałą platformę do poprawy kariery zawodowej, zmiany w karierze lub działalności gospodarczej.

Docelowe miejsca docelowe obejmują:

  • doradztwo w zakresie zarządzania
  • finanse i rachunkowość
  • zasoby ludzkie
  • marketing / sprzedaż
  • technologia informacyjna
  • operacje i logistyka

Firmy i organizacje, w których pracują nasi absolwenci to Accenture, Apple, Bosch, Credit Suisse, Deloitte, EY, Fidelity Bank, HSBC, Red Cross i Santander Group.

Zespół podyplomowych karier

Studenci MBA korzystają ze wsparcia naszego podyplomowego zespołu ds. Kariery, który pomoże Ci odkryć opcje kariery i rozwijać swoje przyszłe plany zawodowe. Program rozwoju osobistego i zawodowego MBA łączy w sobie rozwój kariery i działania związane z rozwojem kompetencji, uzupełnione indywidualnymi konsultacjami zawodowymi i wydarzeniami networkingowymi.

Dzięki połączeniu studiów akademickich i wsparcia kariery w ofercie MBA stanowi doskonałą platformę do poprawy kariery zawodowej, zmiany kariery lub działań przedsiębiorczych.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Ostatnia aktualizacja Luty 18, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
2 - 4 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa