Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA jest zakończone przez dwa lata i jest elastycznie dostarczane przez długie weekendy, aby pomieścić zobowiązania do pracy. Program skupia się na kierownictwach z różnych prywatnych, publicznych i organizacji sektora wolontariackiego, umożliwiając naukę i wymianę doświadczeń z wieloma profesjonalistami biznesowymi.

Elementy pracy w programie zapewniają korzyści edukacyjne i organizacyjne, zajmują się prawdziwymi problemami i zwiększają wartość organizacji zatrudniających, jak również do rozwoju osobistego i zarządzania.

Co będziesz studiować


Wszyscy uczestnicy studiujący MBA w Hull, czy to w pełnym bądź w niepełnym wymiarze godzin, korzystają z tego samego podejścia tematycznego, odzwierciedlając holistyczny charakter programu. Istnieje kilka drobnych różnic w programie wykonawczym, aby zaspokoić potrzeby uczestników w niepełnym wymiarze godzin.

Osobisty i zawodowy element rozwoju nie ma zdolności kredytowej, ale w trakcie całego procesu rozwijane są umiejętności zawodowe. W miejsce modułów opcjonalnych uczestnicy będą mieli okazję wzmocnić zdolności w zakresie przywództwa i zmienić lub rozwinąć specjalistyczne rozumienie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw lub zarządzania sektorem publicznym.

Executive MBA za granicą


Nasze Executive MBA jest również dostarczane w

  • Bahrajnie i Omanie
  • Hongkongu i Singapurze

Uczestnicy w tych miejscach mogą studiować na miejscu, a wciąż korzystać z naszego akredytowanego programu i wiedzy specjalistycznej z naszego międzynarodowego wydziału. Program jest dostarczany przez pracowników Szkoły Biznesu i jest ułatwiony przez agentów z siedzibą w każdej z lokalizacji. W pełni wspierane przez szkołę, te czynniki pozwalają utrzymać wysoką jakość programu MBA.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Hull University Business School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa