Executive MBA

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Średni wzrost wynagrodzenia o 78% w mniej niż 3 lata (Ranking FT 2019)

 • 4. miejsce w rankingu postępów w karierze na świecie
 • Top 3 w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Hiszpanii
 • Program w niepełnym wymiarze godzin z elastycznymi ścieżkami studiów
 • Ucz się przez 18, 22 lub 30 miesięcy, dostępne nauczanie mieszane!

Czas trwania i lokalizacja

 • 6 ścieżek do nauki: wędrowny, Paryż, Berlin - Londyn, Turyn, Bejrut i mieszany.
 • 3 różne długości: 18, 22 i 30 miesięcy.
 • 5 międzynarodowych seminariów: Paryż, Bruksela, Austin (Teksas) i Madryt. I jedno seminarium dla liderów regionalnych do wyboru: Szanghaj, Sao Paulo, New Delhi lub Singapur.

Profil klasy 2021

104 uczestników Executive EMBA

 • 36 narodowości
 • 30% to kobiety
 • Średni wiek 38 lat
 • Średnio 13 lat doświadczenia zawodowego

Cele i korzyści programu

Naszym celem jest zapewnienie, że nasi uczestnicy stale się rozwijają i są przygotowani na szybkie tempo wyzwań technologicznych i organizacyjnych, przed którymi stoimy dzisiaj. ESCP Business School przygotowuje liderów przyszłości, oferując praktyczne i gotowe do użycia w branży umiejętności, których użyjesz, aby poprowadzić swój biznes i poprowadzić swój zespół do transformacji.

Ten program pozwoli Ci:

 • Przyspiesz swoje doświadczenie Executive MBA i ciesz się elastycznym czasem i łatwością finansowym.
 • Opracuj osobistą filozofię przywództwa, która odzwierciedla większą wiedzę, możliwości i wgląd w środowisku międzykulturowym.
 • Wzmocnij pozycję lidera najwyższego poziomu i poszerz swoją perspektywę na życie.
 • Podziel się swoim doświadczeniem z bardzo zróżnicowaną grupą - nieocenionym atutem w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym.
 • Dołącz do sieci i programu Executive MBA, wyróżnionego przez ranking Financial Times 2018, nasz Executive MBA zajmuje 11. miejsce na świecie, a także # 1 pod względem rozwoju kariery na świecie i # 3 pod względem międzynarodowego doświadczenia w kursach.

Warunki przyjęć

 • Wyższe wykształcenie: licencjat, magister lub równoważny.
 • Minimum pięć lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym (średnio 13 lat).
 • 2 listy polecające.
 • Biegła znajomość języka angielskiego.

Opinie naszych absolwentów

Aris Theophilakis
Futatsu Industries - założyciel i dyrektor generalny
Grecja

„Mając doświadczenie w zarządzaniu z całego świata, chciałem mieć zarówno podstawy, jak i doświadczenie na„ wyższym poziomie ”, aby to wykorzystać. Było kilka bardziej znanych szkół i na pewno wiele większych szkół, ale ESCP Business School polubiło mnie, ponieważ wyjątkowego międzynarodowego podejścia. Ukończenie MBA to duży krok; chciałem, aby było to również bogate doświadczenie ”.Evelyne Mazallon
CLE International - Dyrektor Sprzedaży
Francja

„Po 10 latach pracy w wydawnictwie, najpierw jako Kierownik ds. Eksportu, a następnie jako Dyrektor Sprzedaży, chciałem przenieść swoją karierę na wyższy poziom, poszerzyć horyzonty i zarządzać globalnie różnymi funkcjami. dużo czasu poza biurem wybrałem 30-miesięczną formułę ukończenia Executive MBA, co pozwoliło mi zachować wysoki poziom zaangażowania w bieżące obowiązki, jednocześnie w pełni wykorzystując program i budując silniejszą sieć kontaktów z rówieśnikami. Uważam, że kursy takie jak strategia korporacyjna i rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji znacznie poprawiły moje umiejętności w zakresie dostarczania bardzo przydatnych narzędzi i przywództwa ”.


Peter Zuber
ERNI Consulting Group - Dyrektor zarządzający Sevice Delivery Units
Szwajcaria

„Kiedy zaczynałem Executive MBA, byłem odpowiedzialny za domenę biznesową w Szwajcarii, ale szukałem bardziej międzynarodowej kariery. Rok później, nadal w programie, byłem odpowiedzialny za pięć międzynarodowych Jednostek Świadczących Usługi, których celem było utworzenie pięciu dodatkowych w ciągu najbliższych pięciu lat. Program bardzo mi pomógł w sprostaniu temu wyzwaniu. Podczas zakładania najnowszej witryny w Europie Środkowej uzyskałem informacje z pierwszej ręki z prawdziwie międzynarodowej promocji. Ponadto nauczyłem się wszystkich umiejętności potrzebnych do założenia międzynarodowa filia. Ale co najważniejsze, wyrosłem jako osoba na wiele sposobów dzięki programowi i nowym przyjaciołom, których poznałem z tak wielu różnych kultur. To było doświadczenie na całe życie, którego nie chciałbym przegapić ”.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

A pioneer for the past 200 years, ESCP Business School can be proud of a large number of innovations successfully adopted all around the world. It remains the only pan-European school, with six campus ... Czytaj więcej

A pioneer for the past 200 years, ESCP Business School can be proud of a large number of innovations successfully adopted all around the world. It remains the only pan-European school, with six campuses in Berlin, London, Madrid, Paris, Turin and Warsaw, and an associated campus in Luxembourg. Pokaż mniej

Akredytacje