Executive MBA

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

MBA @ BGS od 2500 funtów

Executive MBA

Zacznij swój własny biznes

Pieniądze. To sprawia, że ​​świat się kręci, to na pewno. Jeśli masz to, chcesz więcej, jeśli tego nie masz, potrzebujesz go. W teorii jest to dość proste - znaleźć pracę, ciężko pracować i awansować. "Simples", jak niektóre rynki mogą powiedzieć. W rzeczywistości jednak promowanie lub rozpoczęcie pracy z wyższym wynagrodzeniem podstawowym nie jest tak proste. Bezrobocie nie pomaga, ponieważ postrzegają nas, że konkurują z setkami, a nawet z tysiącami kandydatów na dostępne stanowiska.


Więc co możemy zrobić? Pozostań w naszych obecnych pracach i bądź zadowolony z tego, co mamy? Oczywiście, jest to jedna opcja. Albo możemy poprawić nasze perspektywy, zdobywając MBA i wyróżniać się z tłumu, kiedy osiągniesz wyższe drabinki korporacyjne. Wyższe wynagrodzenie zaczyna się od MBA! Sposób działania jest łatwy. Pracujesz i studiuj z nami, gdy jesteś dostępny. Mamy elastyczne opcje dla każdego, co działa dla Ciebie.


Zdobądź doświadczenie za granicą


Oprócz tego masz też możliwość zdobycia prawdziwych doświadczeń na rynkach wschodzących krajów BRIC (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny). Mogą to być 2 tygodnie staże, więc nie musisz wychodzić z pracy, po prostu wziąć urlop i wrócić z szeregu wyostrzonych umiejętności i zdolności, a co dopiero podróż życia.


Zacznij swój własny biznes

Dla prawdziwie przedsiębiorczego, możemy nawet pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wystarczy, że poproszę o propozycję, a następnie zajmiemy się poradami i pomocą od osobistych mentorów i konsultantów biznesowych w naszym Centrum Inkubacji.


Gwarancja jakości


Wszyscy nasi liderzy i wykładowcy są wiodącymi profesorami uniwersyteckimi z wieloletnim doświadczeniem w branży i branży. Dzięki bogactwu wiedzy i wiedzy eksperckiej oferują naszym uczniom doskonałe wsparcie i wykształcenie, aby przygotować się na przyszłość. Nasi uczniowie otrzymują również indywidualne nauczanie i wskazówki w trakcie studiów, gdy tylko będą potrzebne.


Pieczęć Zatwierdzenia


Oczywiście, najważniejszą rzeczą jest jakość Twojego certyfikatu po opuszczeniu nas, więc chętnie dowiesz się, że nasze kursy są w pełni akredytowane przez Uniwersytet Walii i możesz się upewnić, że Twoje MBA będzie lane drogę do wybranego dziedziny wiedzy i że w przyszłości będzie to wszystko ważniejsze, lepiej płatne marzycielskie prace.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
2,500 GBP
z zastrzeżeniem stypendium
Locations
Wielka Brytania - Birmingham, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Birmingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą