Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Chcesz rozwijać się w swojej karierze, ale masz pełen zakres obowiązków. MBA Sy Syms School of Business Executive rozumie Twoją rzeczywistość. Przygotowuje cię do przyspieszenia twojego potencjału zawodowego, rozwija pomysły zmieniające grę i przygotowuje się na zmieniającą się globalną gospodarkę - a wszystko to przy jednoczesnym utrzymaniu obecnej pracy.

The Sy Syms Edge

 • Nasze elastyczne klasy są skierowane do pracujących profesjonalistów.
 • Nasz kompleksowy program nauczania stanowi podstawę sukcesu w każdej firmie.
 • Nasi uznani profesorowie etatowi inspirują cię doskonałością akademicką. Imponująca teoria pomostowa z praktyką biznesową w czasie rzeczywistym.
 • Nasze ciało studenckie obejmuje różnorodnych specjalistów z każdego sektora biznesowego.
 • Twoje zajęcia będą małe i spersonalizowane, umożliwiając nawiązywanie kontaktów biznesowych przez całe życie.

W skrócie

 • Uczęszczaj na zajęcia w niedziele lub w formacie hybrydowym.
 • Dowiedz się, jak zostać liderem biznesu od profesjonalistów z branży.
 • Popraw swoje umiejętności biznesowe poprzez letnie rezydencje.
 • Nawiązuj dożywotnie kontakty ze swoimi profesorami i rówieśnikami.
 • Zarób EMBA od Syms w zaledwie dwa lata.

Program

Nasz program EMBA kładzie nacisk na trzy tematy zintegrowane z programem nauczania.

Przedsiębiorczość

Ekosystem wokół przedsiębiorczości na Yeshiva University jest żywy, genialny i nowatorski. W sercu mandatu Jesziwy Przedsiębiorczość jest znalezienie sposobów na wykorzystanie ogromnej siły, witalności i zasobów całego uniwersytetu, aby rzeczywiście cała nasza energia była znacznie większa niż tylko suma części. Zachęcamy do współpracy między szkołami i instytutami, studentami i absolwentami, społecznością NYC i urzędnikami państwowymi. Mamy silne powiązania z Izraelem i jego technologią narodu rozpoczynającego działalność oraz duchem przedsiębiorczości. Yeshiva University jest w trakcie tworzenia inkubatora w Nowym Jorku, aby izraelskie firmy mogły się rozwijać i rozwijać w środowisku NYC.

Przywództwo

Temat ten koncentruje się na tworzeniu nowych liderów przyszłości. W całym programie szczególny nacisk kładziony jest na to, w jaki sposób różne narzędzia i teorie biznesowe mogą zwiększyć zdolność do prowadzenia i działania w wysoce konkurencyjnych i stresujących środowiskach. Niektóre z oferowanych kursów koncentrują się w szczególności na rozwijaniu umiejętności przywódczych, w tym zarządzania w globalnym środowisku, oraz na szeregu prelegentów, w skład których wchodzą jedni z najlepszych menedżerów i przedsiębiorców.

Etyka

Ważniejsze niż kiedykolwiek jest praktykowanie etyki biznesowej przy zachowaniu zrównoważonego modelu biznesowego. Program ten, osadzony na Yeshiva University , splata wartości YU z etyką biznesu, ucząc, w jaki sposób można osiągnąć zrównoważony model biznesowy, przynosząc jednocześnie korzyści społeczności i jej środowisku. Model ten zależy od zdolności kierowników i liderów do identyfikowania wartości osobistych i korporacyjnych oraz dostosowania zachowań biznesowych do oczekiwań społecznych, obowiązków prawnych i aspiracji moralnych. Nasz program podkreśla centralną rolę etyki biznesowej w naszym podstawowym kursie Etyka i środowisko prawne i koncentruje się na kwestiach etycznych w przypadkach analizowanych w całym programie.

Dwie letnie rezydencje

Innowacje poprzez technologię i przywództwo

Lato 1: Letnia rezydencja w Nowym Jorku - dowiedz się, jak zostać innowatorem

Podczas tych siedmiodniowych intensywnych warsztatów uczniowie poznają modele biznesowe, które mogą pomóc im przenieść produkt lub firmę na wyższy poziom. Nauczono i zastosowano określone narzędzia kreatywności, a następnie przeprowadzono szereg wizyt w innowacyjnych startupach z obszaru metropolitalnego Nowego Jorku. Warsztaty kończą się opracowaniem przez studentów własnych pomysłów biznesowych i opracowaniem biznesplanu, który będzie z nimi zgodny.

Lato 2 - letnia rezydencja w Izraelu - zanurzenie się w kulturze narodu rozpoczynającego działalność

Podczas tych dziesięciodniowych intensywnych warsztatów uczniowie nawiązują kontakt z izraelskimi studentami EMBA z jednego z najlepszych uniwersytetów w Izraelu. Razem pracują jako zespoły, aby odkryć tajemnice sukcesu technologicznego tego start-upu. Prowadzone są wykłady najlepszych izraelskich profesorów biznesu i technologii, a następnie wizyty na miejscu w izraelskich firmach odnoszących największe sukcesy. Pod koniec warsztatów studenci powinni dobrze zrozumieć, co trzeba zrobić, aby stać się liderem innowacji, oraz strategiczne sposoby dotarcia do celu. Rezydencja jest w języku angielskim.

Migawka programu EMBA

Dziękujemy za rozważenie programu MBA Yeshiva University Executive, jedynego programu oferowanego w niedziele ze względu na zróżnicowaną społeczność, której służy.

Rozumiemy, że jest to ważna decyzja dla Ciebie. Kilka punktów do rozważenia:

 • Rozważ kulturę. Każda szkoła ma swoją. Znajdź odpowiedni program biznesowy - akademicki, społeczny i zawodowy. Na przykład Yeshiva University jest znany ze swojej ciepłej, opiekuńczej i zwartej społeczności. To przekłada się na wiele rzeczy, od silnych związków z profesorami po namiętne zaangażowanie w społeczność i absolwentów.
 • Rozważ swoje cele. Wybierz szkołę biznesu, która pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Zastanów się, czy chcesz odkryć na nowo karierę, rozpocząć nowe przedsięwzięcie, czy pokazać się znacznie większy w obecnej firmie. W Yeshiva będziesz rozwijać relacje, które tworzą społeczność przez całe życie i są dostępne na każdym etapie kariery.
 • Rozważ skontaktowanie się z nami. Jeśli wydaje się, że Jesziwa jest dla ciebie odpowiednie, miejsce, w którym będziesz pielęgnowany podczas wzrostu, jesteśmy dostępni do dyskusji.

Oto kilka dodatkowych informacji pomocnych w podjęciu decyzji:

 • 2-letni program, 48 punktów Executive MBA na naszym kampusie na Manhattanie w Nowym Jorku.
 • Rygorystyczne kursy prowadzone przez doświadczonych wykładowców.
 • Dwie letnie rezydencje.
 • Ucz się wraz z bardzo doświadczonymi kolegami z klasy i twórz kontakty przez całe życie.

Powiedz nam, co Cię wyróżnia. Jesteśmy szczerze zainteresowani, aby dowiedzieć się więcej o Tobie. Sy Syms School of Business ceni ciekawych ludzi, którzy mają poważne aspiracje zawodowe. Nasi uczniowie są zróżnicowani. Nasz wydział jest światowej sławy. Program jest rygorystyczny. Uważamy, że jest to MBA dla kadry kierowniczej, która pasuje do twoich celów zawodowych. Oto, co musisz zrobić, aby złożyć wniosek:

 • GPA 3.0 lub nowszy (transkrypty).
 • Wywiad. Po złożeniu wniosku online i jego rozpatrzeniu członek biura rekrutacyjnego może skontaktować się z Tobą w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną na terenie kampusu. Pamiętaj: wywiady odbywają się wyłącznie na zaproszenie.
 • Wymagane są dwie rekomendacje.

Międzynarodowi kandydaci

Studenci zagraniczni, którzy nie mają dyplomu instytucji, w której cała nauka odbywa się w języku angielskim, muszą przejść egzamin TOEFL (test języka angielskiego jako języka obcego), PTE (test języka angielskiego Pearson) lub IELTS (międzynarodowy język angielski) System testowy). Możesz być zwolniony z TOEFL, PTE lub IELTS tylko wtedy, gdy uzyskałeś stopień naukowy w instytucji, w której językiem wykładowym jest angielski.

Oceny TOEFL, PTE i IELTS są ważne przez dwa lata. Twoje wyniki muszą być aktualne podczas składania wniosku.

Terminy przyjęć

 • 20.03.2020: Termin wpłaty stypendium
 • 31.03.2020: Termin przyjęcia
 • 5/11/2020: Termin wpłaty wstępu
 • 31.07.2020: Ostateczny termin przyjęcia
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universitie ... Czytaj więcej

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Pokaż mniej