Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Akredytowany przez AACSB program Executive MBA jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów poszukujących wspólnego i interdyscyplinarnego podejścia do opanowania sztuki przywództwa w nowej gospodarce.

Dlaczego UT EMBA?

Podczas gdy wszystkie programy Executive MBA oferują podstawy, program Executive MBA University of Tampa zapewni Ci umiejętności przywódcze, rozwój osobisty i możliwości nawiązywania kontaktów, które pozwolą Ci wspinać się po szczeblach kariery.

Rozwój przywództwa

Program Executive MBA w UT Sykes College of Business zapewnia doświadczonym profesjonalistom biznesowym interdyscyplinarne podejście do budowania umiejętności przywódczych dla nowej gospodarki i przygotowania do przyszłych wyzwań. W trakcie studiów i doświadczeń programowych opracowują globalną perspektywę, strategiczną wizję i innowacyjne myślenie - ważne narzędzia do podejmowania właściwych decyzji i zarządzania ryzykiem w zmieniającym się świecie.

Studenci EMBA uczą się od wykładowców o wysokich kwalifikacjach akademickich, wyjątkowych umiejętnościach nauczania i silnym doświadczeniu zawodowym - wielu profesorów ma doświadczenie menedżerskie lub miało własne firmy. Uczniowie uczą się również od swoich kolegów z klasy, którzy wnoszą szeroki zakres profesjonalnej wiedzy i wglądu. W rezultacie dyskusje w klasie są ożywione i bogate w przykłady i implikacje biznesowe z prawdziwego świata. Małe klasy i podejście zespołowe pomagają rozwinąć poczucie koleżeństwa, ponieważ studenci EMBA tworzą bliskie grupy i ważne, trwałe kontakty biznesowe. Program nauczania zachęca do aktywnego uczenia się poprzez projekty klientów, staże i studia przypadków. Część programu dotycząca podróży międzynarodowych pomaga studentom włączyć nieoceniony globalny pogląd do swoich studiów.

Bliskość UT w centrum Tampy zapewnia łatwy dostęp i połączenia z tętniącą życiem społecznością biznesową. Każdego roku setki firm rekrutuje na kampusie, w tym T. Rowe Price, Citigroup, Syniverse Technologies, The Nielsen Company i Coca-Cola Enterprises.

Najnowocześniejszy program nauczania

UT EMBA oferuje głęboko satysfakcjonujący program zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb pracujących profesjonalistów. Skupiając się na strategii korporacyjnej, przywództwie i finansach, University of Tampa EMBA jest paszportem do stanowisk kierowniczych w dowolnej dziedzinie, w dowolnym miejscu na świecie oraz do wiedzy specjalistycznej, która natychmiast przyniesie obfite dywidendy Tobie i Twojej firmie.

 • Najnowocześniejszy program nauczania: kursy dotyczą zrównoważonego rozwoju, zarządzania innowacjami, kreatywnego rozwiązywania problemów i analizy decyzji, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów i strategii. Zastosuj lekcje z klasy natychmiast w swoim miejscu pracy.
 • Praktyczne podejście zespołowe: studenci przechodzą przez program jako zespół (zwany kohortą), pielęgnując cenne relacje biznesowe i osobiste kontakty. Kontaktuj się z profesjonalistami z różnych branż podczas ożywionych dyskusji w klasie.
 • Globalna nauka: podczas drugiego roku programu studenci odbywają 10-dniową wycieczkę za granicę, aby poznać międzynarodowe operacje biznesowe w krajach takich jak Chile, Argentyna i Chiny. Uzyskaj wyjątkową ekspozycję na światowy handel.

Wyjątkowa wartość i wygoda

University of Tampa EMBA to wyjątkowa wartość, szczególnie w porównaniu z konkurencyjnymi programami. Koszt UT EMBA jest niższy niż średnia krajowa i obejmuje niektóre posiłki, całe czesne, opłaty, iPada i koszty podróży międzynarodowych. To mądra inwestycja w Twoją przyszłość z wysoką stopą zwrotu. UT EMBA to pięciosemestralny program z 48 punktami, przeznaczony specjalnie dla pracujących profesjonalistów. Zajęcia odbywają się co drugą sobotę od 8:00 do 17:00. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy finansowej.

Uznany na arenie międzynarodowej program

Sykes College of Business jest akredytowany na poziomie licencjackim i magisterskim przez AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), zaszczyt, który ma tylko sześć procent szkół biznesu na całym świecie. Jest uznawany przez Bloomberg Businessweek za 100 najlepszych absolwentów szkoły biznesu w Stanach Zjednoczonych, a od 2007 r. Został uznany przez The Princeton Review za 294 najlepszych szkół biznesu na świecie.

123795_UT-02.jpg

fot. dzięki uprzejmości University of Tampa

Innowacja i zarządzanie

Kursy EMBA dotyczą zrównoważonego rozwoju, zarządzania wiedzą i innowacjami, kreatywnego globalnego rozwiązywania problemów, analizy decyzji i innych odpowiednich obszarów. Członkowie wydziału informują studentów o aktualnych trendach i strategiach oraz nawiązują kontakty ze społecznością biznesową poprzez zaproszonych wykładowców, którzy wzbogacają naukę.

Praktyczne podejście zespołowe

Uczniowie przechodzą przez program nauczania w strukturze zespołu zwanej kohortą, co pozwala im pielęgnować cenne relacje biznesowe i osobiste kontakty. Jako kierownicy o zróżnicowanym pochodzeniu członkowie zespołu dzielą się pomysłami z obopólnymi korzyściami i rozwijają możliwości zawodowe.

Wyjątkowa wartość i wygoda

Program Executive MBA spotyka się w każdą drugą sobotę przez dwa lata. Strategicznie zaprojektowany program nauczania wymaga, aby uczniowie zajęli dwie klasy jednocześnie, wraz ze swoją kohortą, i pracowali kolejno nad programem. Ponieważ studenci EMBA zazwyczaj pracują w pełnym wymiarze godzin, ten harmonogram pomaga zminimalizować zakłócenia w karierze i życiu rodzinnym. Program jest konkurencyjny w stosunku do innych najlepszych programów Executive MBA w całym kraju.

Eksperymentalny komponent globalny

W drugim roku programu seria kursów przygotowuje studentów do międzynarodowego doświadczenia podróży, podczas którego badają możliwości prowadzenia działalności gospodarczej poza USA. Ich badania obejmują globalną ocenę i strategiczną analizę biznesową, zakończoną 10-dniową podróżą za granicę to wymaga nauki poza klasą. W ostatnich latach studenci EMBA podróżowali do Chin, Chile, Argentyny, Szwajcarii, Niemiec, Czech, Irlandii i Peru.

Poruszanie się w biznesie

Sykes College of Business ceni sobie bliskie powiązania ze społecznością biznesową Tampa Bay, składającą się z wielu odnoszących sukcesy firm lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Relacje z liderami biznesu pomagają UT być na bieżąco z trendami i tworzyć możliwości dla studentów, w tym pracę, staże, badania i podróże. Ponad 800 liderów społeczności jest zaangażowanych w różne rady i grupy doradcze UT. W zamian UT zapewnia społeczności biznesowej doskonałe programy, znaczące badania i przemyślaną analizę strategiczną. Absolwenci kierunków biznesowych korzystają z regularnego dostępu do różnorodnych możliwości nawiązywania kontaktów i zaawansowanych programów nauczania.

Sympozjum Business Network

Sympozjum Business Network, które odbywa się trzy razy w roku, wita społeczność biznesową Tampa Bay i studentów UT. Każdy program przedstawia trzech lokalnych dyrektorów generalnych, którzy dzielą się swoimi historiami biznesowymi, osiągnięciami, wyciągniętymi lekcjami i planami na przyszłość. Byli prelegenci to dyrektorzy zarządzający Międzynarodowym Portem Lotniczym Tampa, Cigar City Brewery i Tampa General Hospital.

Forum Fellows

Każdego roku Fellows Forum przyciąga ponad 1000 uczestników, a trzech wybitnych prezesów lub prezesów firm mówi o aktualnych problemach i trendach wpływających na biznes. Wydarzenie jest sponsorowane przez Board of Fellows, grupę właścicieli firm, którzy wspierają UT, udzielając stypendiów studentom studiów licencjackich i magisterskich. Fellows Forum przyciąga członków społeczności biznesowej, studentów i wykładowców UT i służy jako coroczna zbiórka funduszy na stypendia. Byli prelegenci to prezesi HSN, AutoNation, Jabil, PNC Financial Services Group i Publix.

TECO Energy Center for Leadership

Centrum Energetyczne TECO dla Przywództwa UT oferuje spersonalizowane programy dla liderów o wysokim potencjale, prowadzi seminaria przywódcze dla dyrektorów lokalnych firm i sprowadza uznanych w całym kraju mówców do kampusów. Angażuje się również w badania stosowane w dziedzinie przywództwa oraz koordynuje granty i udział w konferencjach. Dowiedz się więcej o centrach i instytutach UT na stronie www.ut.edu/centers.

Warunki przyjęcia i dokumenty

Aby złożyć wniosek, wypełnij dokument papierowy lub internetowy. Wnioski nie są sprawdzane, dopóki Biuro Studiów Podyplomowych i Ustawicznych nie otrzyma wszystkich wymaganych materiałów. Studenci są powiadamiani o decyzji o przyjęciu po otrzymaniu i ocenie materiałów.

 • Zakończono aplikację.
 • Czteroletni dyplom z akredytowanej regionalnie instytucji.
 • Dwa profesjonalne formularze referencyjne (PDF) wypełnione przez osoby, które poświadczają wykształcenie zawodowe kandydata i potencjał akademicki. Profesjonalne listy polecające są akceptowane, jeśli są preferowane.
 • Profesjonalne CV.
 • Osobiste oświadczenie: w około 500–1000 słów opisz swoje cele zawodowe oraz to, w jaki sposób dyplom absolwenta Uniwersytetu w Tampie pomoże ci osiągnąć te cele. Z kolei możesz również podkreślić, co możesz wnieść do programu dla absolwentów.
 • Graduate Management Admissions Test (GMAT) lub Graduate Records Examination (GRE) **.
 • Siedem lat doświadczenia zawodowego.
 • Wywiad.
 • Opłata za zgłoszenie w wysokości 40 USD.

** Komisja rekrutacyjna może odstąpić od wymogu GMAT lub GRE w oparciu o:

 • Minimalna GPA 3,0 lub lepsza od akredytowanej czteroletniej instytucji
 • Odpowiednie zajęcia
 • Wymagane doświadczenie zawodowe
 • Zadowalający wywiad wstępny

Uwaga: spełnienie powyższych kryteriów kwalifikuje tylko studenta do złożenia wniosku o zwolnienie z GMAT. Wszystkie zwolnienia z GMAT są rozpatrywane indywidualnie i muszą zostać zatwierdzone przez komisję. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z doradcą ds. Rekrutacji.

Terminy składania wniosków

Nie ma terminu składania wniosków. Wnioski są oceniane pod kątem warunków jesiennych, wiosennych i letnich w sposób ciągły. Wykwalifikowani studenci są przyjmowani do wyczerpania miejsc na dany semestr. Wstęp jest konkurencyjny, a studenci są zachęcani do wcześniejszego składania wniosków. Studenci są powiadamiani o swoim statusie po otrzymaniu wszystkich dokumentów.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Czytaj więcej

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited