EFMD Epas Accredited

Kean Executive MBA jest specjalistyczny program MBA, który przygotowuje menedżerów do osiągnięcia sukcesu w globalnym środowisku biznesowym. Oferuje szeroki i głęboki wybór globalnych koncentruje kursów, doświadczeń i szkoleń w kwestiach globalnych biznesowych. Ponadto posiada szerokie doświadczenie, że globalne zapotrzebowanie odróżnia ją od innych programów.

MBA w Global programu zarządzania ma sześć charakterystycznych elementów, które razem zapewniają absolwentom specjalistycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego zarządzania wielokulturowych i wielonarodowych siły roboczej w szybko zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym:

  1. Wymagania wstępnej kwalifikacji
  2. Rdzeń wiedzy w kluczowych dyscyplin biznesowych
  3. Zaawansowanej wiedzy w Global Management
  4. Globalne Doświadczenie
  5. Specjalistyczne Powierzchnia (opcjonalnie)
  6. Globalny symulacja biznesowa

Program Kean Executive MBA oferowany jest w różnych formatach. Jest ona oferowana w głównym kampusie w Unii, a także w naszym wygodnym kampusu społeczność uczelni znajduje się w Ocean County, NJ. Program Kean MBA oferowana jest także na miejscu w lokalizacji firmy, które mają wystarczającą liczbę studentów do utworzenia grupy kohortowe.

Aby dowiedzieć się więcej na temat programu Executive MBA, odwiedź http://grad.kean.edu/masters-programs/global-mba-executive-option.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Kean University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Cena
- http://grad.kean.edu/tuition-and-fees
Wg lokalizacji
Wg daty