Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Weatherhead w Executive MBA opiera się na przekonaniu, że wielki przywództwa można się nauczyć i nauczył. Ten światowej klasy stopnia dla wybitnych specjalistów pracujących jest dostarczane przez renomowanych wykładowców specjalistów w nauczaniu sztuki przywództwa.

Program Weatherhead Executive MBA (EMBA) opiera się na charakterystycznym, stale odświeżonej absolwent programu, które ma doświadczonych kandydatów na nowy poziom, jako profesjonalistów i liderów. Nasz program jest dla napędzanych osób, które chcą zostać zakwestionowane przez spostrzeżeniami z najlepszych biznesowych wydziału.

Zanurz swoją pasję do nauki. Embrace swój potencjał przywództwa. Odkryj Weatherhead EMBA.

Przez dziesięciolecia, organizacyjnych wydziału Weatherhead zachowanie największej zbudował najlepszą w swojej klasie reputację ucząc się sztuki przywództwa. Mamy oglądałem setki menedżerów dostęp do nowych zasobów energii i potencjału przez naszych programów. Pomagamy im zbadać swoje mocne przywódcze i luk i opracować spersonalizowany plan nauki, aby stać się najlepszym przywódcy mogą być.

Program ten jest odpowiedni dla mnie?

Nasz EMBA koncentruje się na tym, co istotne dla tych, rosnącej na kierowniczych stanowiskach kierowniczych. Studenci uczą się z punktu widzenia całego przedsiębiorstwa, zbliża krytyczne dyscyplin-jak strategii, finansów, marketingu i księgowości-z punktu widzenia przywództwa sukces jako narzędzia do prowadzenia pojazdu. Wydział przedstawić te obszary funkcjonalne jak wspieranie działań przywódczych. I studentów zbadać, jak aktywa utworzone w-oraz produkty i usługi zaprojektowane przez-tych dziedzinach umożliwiają zespołom przywództwa w organizacji, aby najbardziej efektywnie funkcjonować.

Doświadczenie EMBA klasie jest wyzwaniem i energetyzujący jeden. Uczestnicy przyjeżdżają z średnio 15 lat doświadczenia zawodowego, a model Weatherhead interakcji w klasie pozwala wykładowców i studentów, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto projekty przypisane całej kursów i dyscyplin umożliwić studentom zastosowanie, czego się nauczyli w środowisku pracy do swoich szkolnych przedsięwzięć.

Weatherhead EMBA jest zorganizowana wokół czterech elementów:

  • Rozwijanie umiejętności przywódczych na poziomie samorządu, zespołu, organizacji i społeczeństwa
  • Społeczno-politycznej struktury, w której przywództwo jest najbardziej potrzebne, w tym rządu, gospodarki światowej i szybko zmieniającym dziedzinie technologii
  • Język biznesu, ze szczególnym naciskiem na, jak to mówi się w sali konferencyjnej
  • Osiągnięcie zmiany w organizacji przez czołowych zespołów projektowych zorientowanych

Te cztery elementy współpracują ze sobą, aby utworzyć pakiet przywództwa wykonawczy uczeń kultywuje przyjąć bardziej odpowiedzialnego i wpływową pozycję w istniejącej organizacji, lub zbudować dynamiczną nową organizacją. Wszystkie te umiejętności pomogą liderzy działają z ufnością i zdecydowanie w obliczu niepewności.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

Weatherhead is respected, locally and globally for research of enduring consequence. We are recognized for attracting and educating managers to design novel solutions to the most complex issues facing ... Czytaj więcej

Weatherhead is respected, locally and globally for research of enduring consequence. We are recognized for attracting and educating managers to design novel solutions to the most complex issues facing business and society. Our learning environment is a hub of creative thinking, innovative teaching, and trans-disciplinary research, filled with excitement and a strong sense of community. Pokaż mniej