Czy nadszedł czas, abyś się zmienił?

Współczesne życie rzadko daje nam czas na oddychanie, cofanie się i naprawdę zastanowić się nad tym, co chcemy osiągnąć. Decydując się na studia na MBA zapewnia czas i miejsce na zmiany.

HEC Lausanne Executive MBA pomaga profesjonalistom w średnim życiu Przekształcić swoją karierę, Skorzystaj z nowych możliwości i zastanów się nad ich osobowością, osiągnięciem i perspektywą. Jednak znacznie więcej niż zwiększyć perspektywę zatrudnienia. Nasz 16-miesięczny program Pomaga osobom przekształcić się zasadniczo. Uczestnicy są inspirowani, aby stać się agentami zmian w swoich firmach, społecznościach, przemyśle ... a czasami na świecie. Akredytowany przez EQUIS i AMBA, Program stał się jednym z najlepszych top 100 wykonawczych MBA na całym świecie Financial Times. Oprócz wysokiej jakości nauczania i bogactwa społeczności HEC Lausanne, jesteśmy uznani za nasze pionierskie podejście do Rozwoju osobistego i zawodowego. Zaprojektowaliśmy nasz program nauczania, aby dodać ten potężny wymiar do podstawowych modułów koncepcji biznesowych, a tym samym towarzyszyć naszym uczestnikom w ich transformacji.

Jeśli szukasz czegoś innego, może teraz jest czas.

54265_Network

Nasz Różnica

HEC Lausanne jest jedną z najbardziej szanowanych instytucji na świecie. Nasze Executive MBA konsekwentnie zalicza się do najlepszych programów tego rodzaju na całym świecie.

Szwajcaria ma szeroki asortyment doskonałych programów MBA, których uczestnicy mogliby wybrać, więc Dlaczego właśnie my?

Doskonałość w nauczaniu

Nasz program oparty jest na Wysokiej jakości nauczanie I materiałów, a Wybitna reputacja, Globalnie. Korzystamy z najnowszych badań i konkretnych metod dostarczania kursów opracowanych w taki sposób, aby odpowiadały Potrzeby i oczekiwania menedżerów Działających w wymagających i dynamicznych środowiskach i organizacjach.

Wzbogacenie sieci

Proces selekcji jest intensywny, z jakiegoś powodu. Poprzez połączenie z międzynarodowymi uczestnikami w średnim wieku z różnych środowisk, szybko Uczyć się od swoich rówieśników, Ich role i firmy, w których pracują. Uczenie się, zwłaszcza w kontekście Executive MBA, jest procesem społecznym, a twoi koledzy oraz profesorowie przyczynią się do postępu. Sieć absolwentów to Bogata i tętniąca życiem społeczność Która żyje po ukończeniu studiów.

Rozwój osobisty i zawodowy

Uważamy, że MBA powinno przynieść więcej niż kwalifikacje wykonawcze. To powinna być wyjątkowa okazja, aby poświęcić trochę czasu od swojego życia biznesowego Reframe your focus i Przeanalizuj swoje cele. Prawdopodobnie w końcu znajdziesz konkretne znaczenie i profesjonalny cel, którego szukasz. Podczas całego programu towarzyszyć będą trenerzy i specjaliści, którzy przyczynią się do dalszego indywidualnego rozwoju, skuteczności zespołu i podniesienia kwalifikacji.

Świetnie pasuje do Twojego stylu życia

Wiemy, że kadra kierownicza, która wybiera nasz program, jest zajęty zawodowym i rodzinnym życiem: nasz program nauczania ma na celu zapewnienie Optymalny bilans pracy i życia i Maksymalizować skuteczność. Ten format umożliwia kontynuowanie pracy podczas uczestniczenia w zajęciach co tydzień. Uzupełnij nasze Executive MBA i Będziesz materialnie przekształcony, profesjonalnie i osobiście. Nasi uczestnicy stają się energiczni dzięki nowej, nowej wizji dostępnych możliwości, wyposażonych w umiejętności pozwalające na osiągnięcie największego potencjału.

54267 praca

Program

Program MBA w firmie Hautes Etudes Commerciales (HEC) w Lozannie trwa od ponad 35 lat, a program Executive MBA trwa od ponad dziesięciu lat. Ten międzynarodowo uznany MBA Executive oferuje profesjonalistom szansę przekształcić swoją karierę i ambicje, specjalizując się w zarządzaniu opieką zdrowotną i finansów korporacyjnych.

Jako instytucja publiczna 90% kadry nauczycielskiej jest zatrudniona na wydziale i jest stale oddana programowi MBA i Uniwersytecie.

Nasz program szkoleniowy opiera się na aktualnych badaniach w tej dziedzinie, z czego wiele prowadzi prowadzący wydział Executive MBA. Uczestnicy wybierają specjalny nacisk Opieka zdrowotna lub Corporate finance - dwie najbardziej dynamiczne branże w Szwajcarii.

Znajdując się we francuskojęzycznej Szwajcarii, siedzibie wielu międzynarodowych korporacji, ONZ w Genewie, silnym finansowym przemyśle i ogromnym centrum nauk przyrodniczych, przyciągają nas szczególnie Bogata i niepowtarzalna kombinacja uczniów Obecnie pracuje w globalnych korporacjach, a podobnie jak Ty, są bardzo zmotywowani do nauki i wprowadzania swoich umiejętności do klasy.

Dobrze wiedzieć:

W HEC podstawowy program Executive MBA uzupełniają kursy specjalistyczne w dwóch głównych obszarach. Wybrać pomiędzy:

  • Executive MBA ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania opieką zdrowotną
  • Executive MBA ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania i finansów korporacyjnych
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 24, 2020
Duration
16 miesięcy
Zaoczne
Cena
45,000 CHF
Termin
Maj 31, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 24, 2020
Data końcowa
Gru 10, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 31, 2020

Sie 24, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 31, 2020
Data końcowa
Gru 10, 2021