Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

O badaniach

Program Executive MBA jest organizowany w ścisłej współpracy z partnerami strategicznymi ze środowisk akademickich. Treść tego programu idealnie pasuje do potrzeb rynku pracy, a jego dostarczanie opiera się na nowoczesnych metodach nauczania w biznesie i zarządzaniu.

Po ukończeniu programu będziesz w stanie krytycznie zastosować swoją wiedzę i zrozumieć, jak zarządzać procesami i zasadami biznesowymi w sposób systematyczny i twórczy.

Podczas studiów dowiesz się, co to znaczy być skutecznym i odpowiedzialnym liderem. Będziesz także rozwijać zaawansowane kompetencje przywódcze, które pomogą Ci z powodzeniem prowadzić i wdrażać zmiany i innowacje w wybranej organizacji.

Podczas rocznego programu będziesz dzielić się wiedzą z wiodącymi menedżerami w terenie i zdobywać doświadczenie ze światowej klasy wykładowcami i profesjonalistami.

Program Executive MBA został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać rzeczywistym wyzwaniom, które uczestnik, jako zdeterminowany i utalentowany menedżer, napotka w wymagających organizacjach. Wprowadzi także alternatywne modele biznesowe, zapewniając studentowi elastyczne narzędzia niezbędne do rozwiązywania problemów w przyszłości.

Program ma na celu umożliwienie wykonawcom stosowanie najnowszej wiedzy i narzędzi zarządzania bezpośrednio w swoim miejscu pracy. W trudnym, ale zachęcającym środowisku buduje głębokie zrozumienie podstawowych zagadnień biznesowych we wszystkich głównych obszarach funkcjonalnych, jednocześnie podkreślając umiejętności potrzebne do rozpoznawania i dostosowywania się do pojawiających się trendów i technologii. Podczas 12-miesięcznego okresu studiów uczestnik będzie nie tylko uczyć się, ale także pracować nad różnymi projektami, zanim ostatecznie uzyska tytuł Executive MBA.

Struktura programu

Program ma trwać 12 miesięcy, w sumie 35 dni poświęconych wykładom, warsztatom i lokalnym wizytom studyjnym - elastyczny harmonogram, który pozwala studiować i pracować, nie martwiąc się zbytnio o planowanie konfliktów.

Program Executive MBA składa się z 4 modułów. Wszystkie moduły w programie są prowadzone przez wybitnych i doświadczonych pracowników akademickich i praktyków zarówno z ISM, jak iz czołowych uniwersytetów zagranicznych, takich jak London Business School, DTU Technical University of Denmark, WU Vienna University of Economics and Business, Uniwersytet USB w Stellenbosch Business School ( Republika Południowej Afryki) i inne.

Program składa się z:

 • 35 dni nauki (raz w miesiącu w czwartek, piątek, sobotę)
 • 4 kursy online, 4 indywidualne sesje coachingowe, 8 grupowych konsultacji
 • 4 moduły: zarządzanie i funkcje biznesowe, przywództwo, cyfryzacja i innowacje, wiodące zmiany i innowacje
 • Międzynarodowa rezydencja (Cape Town, Republika Południowej Afryki)
 • Zajęcia w szkole USB University of Stellenbosch Business School (Republika Południowej Afryki)
 • Międzynarodowy projekt doradczy zamiast pracy magisterskiej
 • Wizyta studyjna na miejscu (Litwa)
 • Projekty mające zastosowanie do organizacji uczestnika

Dyplom

Pierwszy prawdziwy dyplom Executive MBA na Litwie

Z dumą przedstawiamy pierwszy prawdziwy program Executive Master of Business Administration (MBA) na Litwie; program został zatwierdzony przez Centrum Oceny Jakości w Szkolnictwie Wyższym (SKVC) w 2017 roku.

Stopień akademicki Master of Business Administration jest przyznawany wspólnie przez ISM University of Management and Economics oraz Kaunas University of Technology.

Dyplom: Master of Business Administration (MBA) zostanie przyznany wspólnie przez ISM University of Management and Economics oraz Kaunas University of Technology.

Stopień: Master of Business Administration (MBA)

Czas trwania: 12 miesięcy

Tryb studiów: 3 dni w miesiącu

Język angielski

Wstęp

Wymagania wstępne:

 • Licencjat.
 • Minimum trzy lata doświadczenia menedżerskiego w wiodących organizacjach.
 • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
 • Silna motywacja (list motywacyjny i wywiad indywidualny).
 • List polecający.

Procedura przyjęcia:

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na https://my.ism.lt.
 • Prześlij wszystkie wymagane dokumenty w formularzu wniosku.
 • Weź udział w indywidualnej rozmowie kwalifikacyjnej. Data i czas do uzgodnienia.

Dokumenty do wniosku:

 • Licencjat uzupełniający dyplom i dyplom.
 • Kandydaci, którzy uzyskali dyplom za granicą, muszą przesłać potwierdzenie z litewskiego Centrum oceny jakości w szkolnictwie wyższym (SKVC) potwierdzające, że ich licencjat jest porównywalny z zatwierdzonym studenckim tytułem litewskim.
 • Sprawdzone umiejętności w języku angielskim, które powinny spełniać wymagania wyższego poziomu pośredniego lub wyższe i być testowane podczas indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej.
 • List motywacyjny.
 • 1 Zalecenie.
 • Curriculum vitae (CV).
 • Kopia zdjęcia paszportowego i strony tożsamości.
 • Zdjęcie.

Rozpoczęcie badań przypada na 13 września 2018 r.

Czesne: 16 200 EUR

Aby uzyskać dodatkowe warunki, skontaktuj się z Ieva Šimoliūnienė, ieva.simoliuniene@ism.lt, tel nr. 37062077365

Ostatnia aktualizacja Paź 2018

Informacje o uczelni

Since starting its activities in 1999, ISM University of Management and Economics had one aim from the very beginning – to offer innovative, qualitative studies and training of management and economic ... Czytaj więcej

Since starting its activities in 1999, ISM University of Management and Economics had one aim from the very beginning – to offer innovative, qualitative studies and training of management and economics for creative, ambitious young persons and already experienced business managers. Customer Recognition (students, businesses and alumni), International Recognition and Sustainability. Quality and internationality have become the most important priorities of the University’s activities. This aim has been evaluated by International Quality Accreditation (IQA) awarded to ISM in 2006 by the Central and East European Management Development Association (CEEMAN), thus certifying that ISM belongs to universities that offer the most advanced business studies in the region. Pokaż mniej