executive MBA

PRIME Business School jest przestrzeń dla rozwoju intelektualnego i zawodowego niespotykany w skali, zakresu i rygoru. PRIME zawiera pośrednictwem swojej światowej klasy wykładowców, sesje uczenia się, i za pośrednictwem swoich partnerów międzynarodowych, możliwości do inkubacji pomysłów i rozwiązań, rozwój biznesu i / lub tworzenia bogactwa i generują szczególnie nową wartość dla firmy, społeczeństwa i świat, w konsekwencji osobistych korzyści, które pociąga za sobą to.


nacisk edukacyjne


W naszym Executive MBA nauki jest zbudowany wspólnie z konwergencji informacji, wiedzy, doświadczeń i refleksji, że uczestnicy i nauczyciele wprowadzają do dynamiki klasowych. Takie podejście nie jest wybrany przez przypadek, ale reaguje raczej próba odtworzenia istotną część rzeczywistych warunków, w których decyzje biznesowe są wykonane. W decyzjach praktycznych wynikających ze spotkania dostępne informacje, różnych perspektyw dyscyplinarnych, spostrzeżenia opracowane przez doświadczenie i interakcji aktorów, którzy starają się zbudować możliwie najlepsze rozwiązanie sytuacjach, które wymagają terminowej odpowiedzi.Wartość oferty


Executive MBA PRIME Business School EMBA-PRIME Różnicowanie: Dzisiaj, bycie dobrym nie wystarczy, to jest zobowiązany do osiągnięcia doskonałości poprzez różnicowanie. PRIME Business School z Uniwersytetu Sergio Arboleda jest świadomy tego nowego środowiska, a zatem program Executive MBA został zaprojektowany w taki sposób, by promować uczenie się, że uczestnicy motywuje ich do myślenia inaczej, innowacyjny wzbogaci swoje kariera, biznes i życie, dzięki czemu każdy uczestnik d evelop w największym potencjale, jak to jest integralna. EMBA bodźca różni się znacznie w następujących aspektach:


• Jest on oparty na procesach uczenia się i zastosowań praktycznych, które są wyzwaniem intelektualnym, międzynarodowo istotne i innowacyjny sposób zorientowany na działanie. Proces, który nazwaliśmy „Four I” Doświadczenie PRIME (intelektualnej, międzynarodowe, innowacyjne, Integracja).

• Odpoczynek w humanistycznej i etycznej filozofii jako fundament we wszystkich procesach uczenia się i nauczania, w celu utworzenia integralnych liderów, społecznych, biznesu i dla środowiska
Profil uczestników EMBA


Absolwenci EMBA-prime jest niewątpliwie wewnątrz globalnie konkurencyjny lider i przedsiębiorca w stanie generować nowe, zrównoważone bogactwo i etycznie zintegrowany osoba we wszystkich wektorów swojej działalności jako osoba, aktywności zawodowej i obywatela cosmopilita w zglobalizowanym społeczeństwie.

Profil uczestników EMBA-prime Wymagania dla realizacji programu


• Arkusz akademickiego i zawodowego.

• Wyższe wykształcenie uznane przez oficjalne organy w Kolumbii.

• W przypadku papierów wartościowych emitowanych przez zagraniczne uniwersytety, musi być należycie apostilled iz zastrzeżeniem zatwierdzenia przewodnictwem EMBA.

• Doświadczenie zawodowe równy lub wyższy od ośmiu lat

• firma lub zarządzanie doświadczenie co najmniej cztery lata

• Osobista rozmowa w Prime Business School


Program prowadzony przez:
Język hiszpański
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa