Read the Official Description

executive MBA

PRIME Business School jest przestrzeń dla rozwoju intelektualnego i zawodowego niespotykany w skali, zakresu i rygoru. PRIME zawiera pośrednictwem swojej światowej klasy wykładowców, sesje uczenia się, i za pośrednictwem swoich partnerów międzynarodowych, możliwości do inkubacji pomysłów i rozwiązań, rozwój biznesu i / lub tworzenia bogactwa i generują szczególnie nową wartość dla firmy, społeczeństwa i świat, w konsekwencji osobistych korzyści, które pociąga za sobą to.


nacisk edukacyjne


W naszym Executive MBA nauki jest zbudowany wspólnie z konwergencji informacji, wiedzy, doświadczeń i refleksji, że uczestnicy i nauczyciele wprowadzają do dynamiki klasowych. Takie podejście nie jest wybrany przez przypadek, ale reaguje raczej próba odtworzenia istotną część rzeczywistych warunków, w których decyzje biznesowe są wykonane. W decyzjach praktycznych wynikających ze spotkania dostępne informacje, różnych perspektyw dyscyplinarnych, spostrzeżenia opracowane przez doświadczenie i interakcji aktorów, którzy starają się zbudować możliwie najlepsze rozwiązanie sytuacjach, które wymagają terminowej odpowiedzi.Wartość oferty


Executive MBA PRIME Business School EMBA-PRIME Różnicowanie: Dzisiaj, bycie dobrym nie wystarczy, to jest zobowiązany do osiągnięcia doskonałości poprzez różnicowanie. PRIME Business School z Uniwersytetu Sergio Arboleda jest świadomy tego nowego środowiska, a zatem program Executive MBA został zaprojektowany w taki sposób, by promować uczenie się, że uczestnicy motywuje ich do myślenia inaczej, innowacyjny wzbogaci swoje kariera, biznes i życie, dzięki czemu każdy uczestnik d evelop w największym potencjale, jak to jest integralna. EMBA bodźca różni się znacznie w następujących aspektach:


• Jest on oparty na procesach uczenia się i zastosowań praktycznych, które są wyzwaniem intelektualnym, międzynarodowo istotne i innowacyjny sposób zorientowany na działanie. Proces, który nazwaliśmy „Four I” Doświadczenie PRIME (intelektualnej, międzynarodowe, innowacyjne, Integracja).

• Odpoczynek w humanistycznej i etycznej filozofii jako fundament we wszystkich procesach uczenia się i nauczania, w celu utworzenia integralnych liderów, społecznych, biznesu i dla środowiska
Profil uczestników EMBA


Absolwenci EMBA-prime jest niewątpliwie wewnątrz globalnie konkurencyjny lider i przedsiębiorca w stanie generować nowe, zrównoważone bogactwo i etycznie zintegrowany osoba we wszystkich wektorów swojej działalności jako osoba, aktywności zawodowej i obywatela cosmopilita w zglobalizowanym społeczeństwie. 


Profil uczestników EMBA-prime Wymagania dla realizacji programu


• Arkusz akademickiego i zawodowego.

• Wyższe wykształcenie uznane przez oficjalne organy w Kolumbii.

• W przypadku papierów wartościowych emitowanych przez zagraniczne uniwersytety, musi być należycie apostilled iz zastrzeżeniem zatwierdzenia przewodnictwem EMBA.

• Doświadczenie zawodowe równy lub wyższy od ośmiu lat

• firma lub zarządzanie doświadczenie co najmniej cztery lata

• Osobista rozmowa w Prime Business School


Program taught in:
Język hiszpański
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa