Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Wprowadzenie

Executive MBA Nyenrode to dwuletni program. Jako menedżer, lider lub przedsiębiorca decydujesz się uczestniczyć, ponieważ chcesz się rozwinąć do najlepszego lidera, jakim możesz być. Nasz program Executive MBA pomaga zwiększyć wpływ na przywództwo w trakcie całej podróży do rozwoju Leadership Personal, głównego tematu programu.

Program składa się z intensywnych tygodniowych modułów, z których siedem odbywa się w kampusie Nyenrode, a trzy za granicą. Studiujesz i współpracujesz z grupą podobnie myślących profesjonalistów, aby poszerzyć swoje poglądy na biznes, zarządzanie i przywództwo, a odkryjesz nowe rzeczy o sobie; o swoich cechach, pasjach, stylu i osobowości.

Co z tego wyjdziesz?

 • Tytuł: MBA
 • Jasna wizja przyszłości biznesu i twojej roli w tym
 • Nowe i ulepszone umiejętności przywódcze
 • Międzynarodowy pogląd na biznes i zarządzanie
 • Dyplom z certyfikatem AMBA i EQUIS
 • Silna więź z innymi uczestnikami i ambitna sieć

Sesja informacji osobistych

Przekonaj się, jak wygląda studia Executive MBA w Nyenrode i uzyskaj dobre informacje. Zaplanuj sesję informacji osobistych w Nyenrode. Skontaktuj się z Lyske, naszym Doradcą programowym, a ona umówi się z Tobą na odpowiedni termin.

 • Skoncentruj się na przywództwie w przyszłości
 • Doświadcz biznesu na czterech kontynentach
 • Struktura Bootcamp z modułami tygodniowymi co dwa miesiące

Wstęp i zastosowanie

Jeśli chcesz ubiegać się o Executive MBA, musisz spełnić następujące wymagania:

 1. Tytuł licencjata lub magistra (dowolny przedmiot).
 2. Minimum pięć lat pełnego, odpowiedniego doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych wymaganiach przed złożeniem wniosku, radzimy pobrać broszurę Executive MBA lub poprosić o sesję informacji osobistych.

Termin składania wniosków

Jeśli chcesz ubiegać się o nasz Executive MBA, musimy otrzymać Twoją aplikację przed 1 kwietnia 2019 roku.

Ambicja i przywództwo

Oczekujemy, że będziesz miał ambicję, aby zrobić kolejny duży krok w swojej karierze. Oznacza to również, że Twoja obecna organizacja uważa Cię za wysokiego potencjału. Jesteś osobą, która ma teraz rolę przywódczą lub zrobi to w najbliższej przyszłości. Jesteś otwarty i ciekawy i chcesz dowiedzieć się więcej o sobie i uczyć się od innych.

Procedura przyjęcia

Nasza procedura przyjęć odbywa się w trzech etapach; Po otrzymaniu i zatwierdzeniu Twojej dokumentacji i przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej decydujemy o Twojej kwalifikowalności. Trzy kroki zostały opisane poniżej:

Krok 1: Dokumenty

Aby rozpocząć przetwarzanie aplikacji, potrzebujemy następujących dokumentów:

 • Formularz wniosku zawierający list motywacyjny.
 • Dwie referencje (proszę użyć szablonu załączonego do formularza wniosku).
 • Raport z testu GMAT, GRE lub Nyenrode LTP (LTP można ukończyć w Nyenrode lub z zagranicy).
 • Certyfikat TOEFL lub IELTS lub równoważny, jeśli jest wymagany.
 • Kopie odpowiednich dyplomów / transkryptów.
 • Życiorys zawierający pięcioletnie doświadczenie zawodowe.


Krok 2: Ocena i wywiad

Na podstawie twoich dokumentów dokonujemy oceny przydatności do programu. Jeśli ta ocena przyniesie pozytywny wynik, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Może to mieć miejsce w Nyenrode lub przez Skype. Podczas tego spotkania omawiamy Twoją motywację i wzajemne oczekiwania.

Krok 3: ostateczna decyzja

Ocena i wywiad połączone w celu ustalenia, czy możesz rozpocząć Executive MBA. Jeśli decyzja jest pozytywna, zapraszamy do rejestracji.

Jeśli jesteś zaproszony do rejestracji, prześlij nam podpisany i wypełniony formularz rejestracyjny.

Zadowolony

Co zamierzasz zrobić?

Co dwa miesiące masz tydzień intensywnych zajęć z grupą 35-40 uczestników. Tydzień zajęć trwa od niedzieli do soboty w Nyenrode (siedem razy) i od poniedziałku do piątku za granicą (trzy razy). Uczestniczysz w wykładach i pracujesz razem w mniejszych podgrupach. Masz aktywną rolę we własnym rozwoju i rozwoju innych uczestników. Kiedy wrócisz do domu po tym, jak moduł pracujesz nad zadaniami, dołącz do naszych seminariów i przygotuj się do następnego modułu.

Rozwijanie umiejętności przywódczych

Nasz program Executive MBA został opracowany, aby rzucić wyzwanie i wyprowadzić Cię ze strefy komfortu. Korzystamy z akademickich koncepcji przywództwa i zarządzania, zachowując osobiste podejście. Na nowo spojrzysz na swoją wizję, przekonania i doświadczenia z przeszłości i dowiesz się o swoich mocnych stronach i wyzwaniach związanych z przyszłymi perspektywami zawodowymi, między innymi poprzez działania takie jak recenzje coachingu i przywództwa grupy rówieśniczej.

Korzystanie z nowo odkrytej wiedzy

Będziesz mógł zastosować to, czego się uczysz podczas studiów w codziennej praktyce swojej organizacji. Nasz program jest zaprojektowany tak, abyś mógł połączyć swoje ambicje MBA z pracą i życiem osobistym i nadal być częścią społeczności Nyenrode.

Uczestnicy

Twoi współpracownicy pracują w wielu organizacjach i sektorach, od przemysłu, handlu detalicznego, usług profesjonalnych i rządowych po ICT i doradztwo. Mogą to być starsi specjaliści lub część zespołu zarządzającego. Mają jednak jedną wspólną cechę: pragnienie zostania liderem przyszłości.

Zawartość kursu

Nasz program Executive MBA zawiera te dziesięć modułów:

 • Organizacja wizji przyszłości
 • Przygotowanie organizacji do przewidywanej przyszłości
 • Globalne zaopatrzenie w Chinach
 • Finansowanie organizacji I
 • Finansowanie organizacji II
 • Wielokulturowość i przedsiębiorczość w Afryce Południowej
 • Zarządzanie organizacją I
 • Innowacje i cyfryzacja w USA
 • Organizacja zarządzająca II
 • Prowadzenie zrównoważonej przyszłości

Projekt ukończenia szkoły

Po ostatnim module uzupełnisz Executive MBA o końcowy projekt prezentujący zastosowanie Twojej nowej wiedzy i umiejętności w swojej pracy. Ostatecznym projektem może być projekt doradczy, projekt badań naukowych lub projekt przedsiębiorczy.

Jakie są koszty?

Koszt Executive MBA wynosi 47 000 €. Obejmuje to czesne, książki, zakwaterowanie i posiłki w Nyenrode. Nie obejmuje biletów lotniczych, żadnych kosztów wizy i niektórych posiłków za granicą.

Płacenie w ratach jest opcjonalne w pewnych sytuacjach.

Stypendium Orange Tulip

Studenci z Chin, Korei Południowej, Meksyku i Rosji mają możliwość ubiegania się o stypendium Orange Tulip o wartości 15 000 EUR. Stypendium Orange Tulip organizowane jest przez Nuffic Neso i przyznawane przez Nyenrode. Termin składania wniosków upływa 1 kwietnia 2019 r.

Przewaga podatkowa

Holenderscy podatnicy mogą odliczyć od podatku dochodowego maksymalnie 15 000 euro. Dokładna kwota zależy od Twojej sytuacji osobistej i finansowej. Więcej informacji można uzyskać u doradcy podatkowego lub lokalnego urzędu skarbowego.

Co z tego wyjdziesz?

Wzmocnij swoje zdolności przywódcze dzięki naszemu Executive MBA. Po ukończeniu naszego programu jesteś przygotowany na kolejny duży krok w swojej karierze. Będziesz jedną z osób, które z powodzeniem prowadzą organizacje w ciągle zmieniającą się przyszłość. Masz odwagę i wgląd, aby służyć firmom, organizacjom i społeczeństwu dzięki wizji, którą rozwinąłeś jako lider.

Twoja kariera w liczbach

Dochody uczestników wzrastają średnio o 20% od początku programu do roku później. Około 40% studentów zmienia pracę lub pracodawcy, a 7% założyło własną firmę, zachęceni nowymi możliwościami otwierającymi się przed nimi.

Moduły międzynarodowe

Nasz Executive MBA oferuje wyjątkowy wgląd w międzynarodowy biznes. Nasze moduły Doing Business Global wprowadzają Cię w różne kultury globalnego świata biznesu. Odwiedzisz partnerskie uniwersytety Nyenrode w Chinach, RPA i USA. Każda wizyta skupi się na innym aspekcie międzynarodowego biznesu i zarządzania.

Chiny

Renmin University of China

Jedna z najlepszych szkół biznesu i ekonomii na świecie oraz część 10 najlepszych uniwersytetów w Chinach.

 • Ranking Uniwersytetu Chińskiego: # 6
 • Ranking QS Asia University: # 73

Podczas wizyty w Chinach poznasz globalne źródła zaopatrzenia, innowacje i zrównoważony rozwój oraz strategie stosowane przez zachodnie firmy w tym kraju. Dowiesz się także o e-handlu, przedsiębiorczości cyfrowej i innowacjach w Chinach.

Afryka Południowa

University of Stellenbosch Business School (USB)

Najlepsza szkoła biznesu w Afryce i uznana za jedną z najlepszych uczelni na świecie. USB jest również pierwszym afrykańskim uniwersytetem potrójnej korony, ponieważ uzyskano wszystkie trzy międzynarodowe akredytacje .

 • Ranking najlepszych uniwersytetów w Afryce QS: # 2
 • Ranking najlepszych uniwersytetów w Afryce: # 3
 • Ranking QS World University: # 351

Twoja wizyta w Republice Południowej Afryki zwraca uwagę na międzynarodowe problemy gospodarcze. Dalsze tematy obejmują organizacje wielokulturowe, strategię i wzrost gospodarczy w Afryce.

Stany Zjednoczone

University of California, Berkeley (UCB)

Berkeley jest jednym z dziesięciu uniwersytetów badawczych i zalicza się do najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie oraz do najwyższej uczelni publicznej w Stanach Zjednoczonych.

 • QS Best Business Schools w USA Ranking: # 5
 • Ranking QS World University: # 27
 • Ranking CWUR World University: # 7
 • Ranking Uniwersytetu Światowego: # 18

W tym module zapoznasz się z filozofią stojącą za Design Thinking. Inne główne tematy to przedsięwzięcia korporacyjne i ekspansja globalnego biznesu, a także transformacja cyfrowa i zakłócenia w rozruchu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, ... Czytaj więcej

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, practical relevance, and personal development. At Nyenrode, you learn to debate, convince and translate theory into practice. Nyenrode is the only private university in the Netherlands, founded in 1946 by business and for business. We have always been internationally oriented. Nyenrode is located in two iconic locations: Amsterdam and Breukelen. Pokaż mniej