Przeczytaj oficjalny opis

Program miejscowego

Przedsiębiorcy działają obecnie w warunkach niepewności, które zmieniają się szybko. W związku z globalizacją rynków, szanse i zagrożenia dla naszych firm pojawiają się zawsze i wszędzie na świecie, a nawet w oddali, może mieć natychmiastowy wpływ na naszych rynkach.

We wszystkich kluczowych aspektach zarządzania korporacyjnego są bardzo istotne zmiany, które wymagają dyrektorów odpowiedzialnych za każdym solidnej wiedzy obszaru w celu wywarcia wpływu na rozwój mocnych i odporności ich organizacji.

Świadomy konieczności przeszkolenia ludzi, którzy będą prowadzić te zmiany, Szkoła CESINE firm Executive MBA opracowała program we współpracy z wiodących firm w dzisiejszych rynków, których doświadczenie i tła wzbogacić zawartość mistrza. Ponadto w ramach umów z firmami i organizacjami, CESINE Business School jest gotów zagwarantować 100% młodych absolwentów bez doświadczenia, praktyki są nieodpłatne. Nasza propozycja przynosi, więc zróżnicowanie w pełni praktyczny wymiar.

Świadomy konieczności przeszkolenia ludzi, którzy będą prowadzić te zmiany, Szkoła CESINE firm Executive MBA opracowała program we współpracy z wiodących firm w dzisiejszych rynków, których doświadczenie i tła wzbogacić zawartość mistrza.

Program obejmuje dwa międzynarodowe okresy mieszkalne, jeden całkowicie stypendium w Chinach i innych opcjonalnie w USA, które umożliwiają bezpośrednie i osobiście znają specyfikę rynków azjatyckich i amerykańskich. We współpracy z prestiżowym American University doradztwa i Washington DC, program pogłębienia rzeczywistość polityczną, gospodarczą, społeczną i kulturową każdego kraju.

Cesine studenci mają okazję do pogłębienia ich szkolenie przez odpowiedniego doświadczenia zawodowego w międzynarodowych firm zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej.

Przyczyny wykonywania CESINE Business School Executive MBA

Executive MBA CESINE Business School koncentruje się na profesjonalistów z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, którzy wprowadzają do programu właściwej równowagi między osobowości, zdolności naukowe i doświadczenia zawodowego. Również w tym Executive MBA dla młodych absolwentów, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w celu optymalnego działania z powodzeniem kierował funkcje zarządzania.

PRESTIGE

Będzie można w instytucji, które zostało uznane przez międzynarodowych rankingach. CESINE zdobył trzecie miejsce w rankingu Angielski Poziom I2N i internacjonalizacji czterdzieści hiszpańskich uniwersytetach, przygotowany przez PricewaterhouseCoopers i Education First.

AKADEMICKI EXCELLENCE

Nasza kadra nauczycielska pochodzi z najlepszych uniwersytetów, firm i konsultantów, który pozwala na uzyskiwanie poprawne teoretyczne i praktyczne, niezbędne szkolenia w miejscu pracy.

ZATRUDNIENIE GWARANCJA: ponad 2500 umów z firmami krajowymi i międzynarodowymi (Banco Santander, UNESCO, Heineken, Bosch, L'Oreal, itp). 86% naszych alumos pracuje sześć miesięcy po ukończeniu studiów.

PROGRAM DUŻE I CHALLENGER

Nasz rygorystyczny program pomaga stymulować i wzmocnienie strategicznego myślenia, rozwiązywania problemów i umiejętność podejmowania decyzji.

Gwarancja OPCJONALNE PRAKTYKI

100% studentów, którzy chcą doświadczenie zawodowe uzyskane w ramach porozumień z najlepszych firm krajowych i międzynarodowych.

SIEĆ

Ponad 2500 umowy z odpowiednimi organizacjami, pozostaje w Chinach i USA i nauczycieli związanych ze światem biznesu, dać naszym studentom MBA, nieprzerwane połączenia pomiędzy światem akademickim i zawodowym.

Doświadczenia międzynarodowe

Zajęcia MBA mogą być odbierane w 2 do 3 kontynentach, co pozwala poznać i badać rzeczywistość polityczną, gospodarczą, społeczną i kulturalną na rynku międzynarodowym. Co więcej, w naszej uczelni mamy średnio 20 narodowości i ponad 20% studentów.

Pokój główną

Możliwość ewentualnie wykonać podwójną specjalizacją w Ameryce i Europie, która obejmuje praktyki w prestiżowych organizacji.

Metodologia

Pracodawcy poszukują absolwentów, którzy są gotowi dołączyć do dynamicznego zespołów roboczych. Będziemy tworzyć aspekty teoretyczne i praktyczne discuplinas cenione przez firmy.

NAUKA: Metoda case aby pokazać, jak wiodące firmy zastosowali teorię na praktykę jest używany.

DOŚWIADCZENIE: doświadczenie jest istotną częścią naszej metodologii. W teorii klasie ćwiczyć ruchy poprzez rzeczywistych doświadczeń nauczycieli, które z kolei są aktywnymi specjalistów w branży, doradztwa i badań. Do tego dodano dyskusje z reżyserami gości, symulacje, odgrywanie scenek i warsztaty.

Pracy zespołu: Efektywność pracy zespołowej wśród uczestników z różnych środowisk, w środowisku współpracy zachęca. Nauka do integracji zespołów roboczych multidiciplinares do kierowania zespołami, ale także być prowadzone, by zmierzyć się z problemami, które mogą się pojawić i zachęcające konkurencyjności.

Cele Executive MBA

  • Zdobyć podejściem multidyscyplinarnym wielokulturowego środowiska nauki, odkrywania różnych kontekstach w biznesie międzynarodowym w 2 lub 3 kontynentach.
  • Podniesienie umiejętności i zdolności kierownictwa.
  • Rozwój przedsiębiorczości, przywództwa i pracy zespołowej w zarządzaniu przedsiębiorstwem, realizacja celów i dodać wartość do firmy.
  • Opanowanie pełne zarządzanie procesami innowacji w firmach.
  • Biorąc strategiczne myślenie rozwijać przewagę konkurencyjną w biznesie, aby uruchomić.
  • Znać wszystkie specyfiki zachowań konsumentów, aby opracować skuteczną kampanię marketingową i dobry rozwój produktu i marki.
  • Dowiedz się, jak korzystać z nowych narzędzi w systemach informatycznych.
  • Opanuj finansowej, rachunkowości i analizy podatkowej.
  • Poprawa umiejętności komunikacyjnych.
  • Przekazać znaczenie integracji, współpracy i etyki w strukturze i struktury organizacyjnej.

Profil studenta

Studenci Executive MBA Szkoła Biznesu CESINE Są one skierowane do osób gra wyższego szczebla, rozwój kariery zarządzania.

Kandydaci, którzy posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych lub równoważny. W wyjątkowych przypadkach stopień ten można zastąpić wyjątkowym doświadczeniem zawodowym.

Program prowadzony przez:
Język hiszpański
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa