Read the Official Description

executive MBA - program dla właścicieli i kadry kierowniczej firm zainteresowanych własnego rozwoju zawodowego, dla tych, którzy już prowadzi firmę, ale chce to zrobić na jakościowo nowy poziom.

Szkoła Biznesu IPM Września 2001 realizuje program Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego (Warszawa, Polska). Akademia Leona Koźmińskiego Jest to jedyna szkoła biznesu w Polsce, posiada trzy prestiżowe akredytacje EQUIS międzynarodowych, AMBA, AACSB.

W 2015 roku Akademia Leona Koźmińskiego w rankingu Financial Times wśród najlepszych szkół biznesowych w Europie. A program Executive MBA został włączony do pierwszej 100 w światowym rankingu programów Executive MBA. Według niedawnego badania 500 największych polskich firm prowadzonych przez magazyn Wprost, Akademia Leona Koźmińskiego jest szacowana przez pracodawców jak najlepszej prywatnej uczelni w Polsce. Również w rankingu magazynu edukacyjnego Perspektywy Akademia Leona Koźmińskiego została w 2014 roku w rankingu 1 miejsce wśród polskich uczelni prywatnych.

Cele wykonawczy Programów MBA

 • Badać i uczyć nowoczesnego modelu zarządzania i koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej;
 • Usystematyzować doświadczenia uczestników przyjęcia i realizacji decyzji w zakresie zarządzania na poziomie strategicznym zarządzaniu przedsiębiorstwem;
 • Zapewnienie uczestnikom kompleksowy zestaw wiedzy odpowiedniej do potrzeb naszych czasów i międzynarodowych standardów dla rozwoju ich działalności i firm do nowego poziomu;
 • Dostarczenie uczestnikom narzędzi i wprowadzenia technologii nabytej wiedzy w praktyce już w procesie uczenia się do programu;
 • Inspirować uczestników i zapewnienie jakości impuls do dalszego rozwoju kompetencji przywódczych, strategicznego myślenia, rozwoju zawodowego i osobistego.

Korzyści z programu Executive MBA Szkoły Biznesu IPM

 • Europejski Dyplom Akademia Leona Koźmińskiego otrzymała najbardziej prestiżową międzynarodową akredytację w zakresie międzynarodowej edukacji biznesowej;
 • Staranny dobór składu grup w celu osiągnięcia synergii w procesie uczenia się i poszerzania gamy przydatnych kontaktów biznesowych uczestników;
 • Moduł szkoleniowy Akademia Leona Koźmińskiego (Warszawa, Polska);
 • Międzynarodowy zespół nauczycieli;
 • Dobra reputacja i międzynarodowe uznanie dla jakości kształcenia w IPM Business School, zrehabilitowany akredytacja IQA (Quality International Accreditation).

proces nauczania

Czas trwania szkolenia 1,5 roku

Program Executive MBA jest 28 kursy, seminaria i szkolenia specjalne efektywności osobistej.

Szkolenie prowadzone jest w rosyjskich i białoruskich nauczycieli zagranicznych. Przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów, projekty indywidualne i grupowe prowadzone w formie pisemnej i ustnej. Studenci są oferowane wykazy literatury przedmiotu, a także możliwość korzystania z biblioteki IPM Business School oraz e-biblioteka, znajdujący się w Learning Management System (LMS).

Program jest szeroko stosowany sprzęt i nowoczesnych form szkoleniowych: case-study, gry biznesowe, symulacje biznesowe, dyskusje, dyskusje grupowe, prezentacje, szkolenia, ćwiczenia praktyczne na materiale stażysty.

Wykształcenie jest zbudowany na zasadzie podejścia holistycznego (strategie wyszukiwania, aby konkurować i zasady zarządzania Spółki) poprzez analizę każdego elementu na nowy poziom kompetencji w kształtowaniu strategii i firm budowlanych.

format

 • Wieczorem: czwartek i piątek od 18.00 do 21.15 dwie soboty miesięcznie od 10.00 do 17.30 (w kursach z udziałem nauczycieli zagranicznych może być lekcje w piątek i / lub w niedzielę od 10.00 do 17.30)
 • Dzień: czwartek, piątek, sobota, niedziela, raz w miesiącu, od 10.00 do 17.30 (w rzadkich przypadkach - dwa razy w miesiącu)

Recenzje naszych absolwentów

„W moim przekonaniu, MBA - to wielki, ważny i konieczny krok na drabinie zdobytej wiedzy i kompetencji. Bez niej trudno przeskoczyć do innych czynności. Najważniejszym wynikiem mojego uczenia MBA - otrzymują szereg narzędzi, pomysłów i możliwości, na podstawie których ty sam może produkować i modyfikacji strategii i zasad biznesowych ".

Valery Papakul, prawnik, partner kancelarii "Stepanovski, Papakul i partnerów" EMBA-11

„Po treningu, a co najważniejsze - aby zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ już ingerować zarządzać wiele wątpliwości. Ze względu na dwa czynniki: po pierwsze - to prawdziwa wiedza ta, drugi - zaufanie do swoich możliwości ".

Sergey Metten, CEO HPMP "Onega" EMBA-1

„MBA - jest uświadomienie sobie, że każdy człowiek jest sam twórca, jego kariera i życie. Mam kariera i życie jest zawsze budowane poprzez szkolenia. I był najwyższy stopień MBA. MBA edukacja dla mnie - jest realizacja ich umiejętności, rozwój przywództwa, wystawiając najważniejsze cele i zrozumienie, jak je osiągnąć ".

Marina Kiriy, Dyrektor Zarządzający NA'SVYAZI, EMBA-23

«Executive MBA w IPM energetyzujący, czujesz się jak Duracell - chętny do nauki, pracy i rozwoju. Gdy program jest do zrozumienia, że ​​wszystko dopiero się zaczyna, najlepsze jest jeszcze przed nami. Firma przekształca się w nowym materiałem, a zacząć ją kształtować, jako mistrz, jako Master of Business. Staje się jasne, że jest to konieczne dla „pull” i gdzie można zobaczyć reakcję ".

Sergey Vaynilovich, zarządzania co-21vek.by, EMBA 22

„To ważne, aby dokładnie dowiedzieć się, gdzie będzie działać wtedy. Zdecydowanie uczenia MBA promuje rozszerzenie kręgu komunikacji z równych. I nie zapominaj, że po studiach w Executive MBA w IPM, automatycznie staje się członkiem prywatnego klubu EMBA Alumni Klub Absolwentów ".

Sergey Klentse kontrolowania Cafe Netto, EMBA 15

Nauczanie na ten program jest dostępny tylko w języku rosyjskim.

Program taught in:
Rosyjski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Paźdz. 2019
Duration
3 semestry
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Paźdz. 2019