Executive MBA

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Czy masz ambicję dalszego rozwoju swojej kariery w swojej organizacji, ale czy samozatrudnienie również jest wysoko na Twoim planie i czy chcesz wykorzystać swoje talenty? Chcesz coś zmienić w swojej firmie lub organizacji, ale także w globalnym kontekście społeczeństwa?

W takim razie z pewnością jesteś gotowy na Executive MBA w Antwerp Management School , naprawdę wyjątkowy program z międzynarodowymi wykładowcami i uczestnikami, z którymi wyruszasz w podróż, w której kluczowa jest samoświadomość, współpraca, zrozumienie globalnego kontekstu biznesowego i świadomość społeczna.

Dlaczego warto śledzić ten program w Antwerp Management School ?

EMBA jest zaprojektowany w sposób, który maksymalizuje dzielenie się wiedzą, z lekcjami opartymi na dialogu, które angażują cię w ożywione dyskusje z rówieśnikami i wykładowcami. Tradycyjne i nagradzane treści MBA są wysoko cenione i zakorzenione w programie: twoja wiedza na temat zarządzania koncepcyjnego zostanie pogłębiona i poszerzona, rozciągając cię poza swoją specjalistyczną wiedzę specjalistyczną do dziedziny strategicznego myślenia i działania.

Twój osobisty trener wykonawczy będzie Cię wspierał, poprzez zintegrowane portfolio rozwoju osobistego, w zrozumieniu twoich map mentalnych, mechanizmów behawioralnych i preferencji dotyczących współpracy, które pozwolą ci wyjść ze strefy komfortu i do centrum twoich możliwości wydajnościowych. Podczas 2 lat twojego MBA, poprzez sesje w klasie, siedem indywidualnych sesji coachingowych i projekt społecznościowy, proces ten będzie ułatwiony i ostatecznie zaowocuje planem rozwoju kariery.

Program 2019-2021 będzie studiował częściowo w USA i Chinach, aby poprawić globalne perspektywy. To w Massachusetts Institutes of Technology (USA) i Sun Yat-Sen University (Chiny). Te wyjazdy studyjne zmierzą się z lokalnymi wyzwaniami natury ekonomicznej; perspektywa geopolityczna, kulturowa i środowiskowa. Staże obejmują wykłady, wizyty w firmach i debaty z liderami biznesu, które pozwalają poznać międzynarodowe strategie biznesowe i rozwijać kompetencje międzykulturowe w pracy w organizacjach i zespołach zróżnicowanych kulturowo.

Ranking FT Belgia: 1
Ranking FT na całym świecie: 67
Przeczytaj artykuł: Ranking FT - Executive MBA czwarty rok z rzędu numer jeden w Belgii

Czego można się spodziewać?

Poziom zawartości: budowanie wiedzy specjalistycznej, strategiczne

Po uczestnictwie w tym programie

 • Będziesz przygotowany do radzenia sobie ze złożonymi wyzwaniami i obowiązkami w zakresie zarządzania.
 • Poprawisz swoje krytyczne i analityczne myślenie oraz usprawnisz podejmowanie decyzji.
 • Będziesz miał solidną wiedzę na temat wszystkich funkcjonalnych globalnych obszarów biznesowych.
 • Zyskasz dokładny wgląd w to, jak organizacje tworzą wartość dla swoich klientów.
 • Będziesz mógł wnieść wartość dodaną do swojego obecnego stanowiska, stosując najlepsze praktyki i ramy w codziennej pracy.
 • Będziesz miał refleksję korporacyjną i możesz podejść do wyzwań biznesowych w sposób całościowy.
 • Rozwiniesz umiejętności doradztwa wewnętrznego i zdolności agenta zmiany.
 • Będziesz częścią sieci partnerów i przyjaciół w branży.

Deskryptory dublińskie i efekty uczenia się EMBA

Daktyle

 • Początek: październik 2020 r
 • Czas trwania: 2 lata, w niepełnym wymiarze godzin

Format składa się z:

 • Dwa 3-4-dniowe moduły mieszkalne na początku każdego roku akademickiego
 • Co 3 tygodnie jeden lokalny moduł 2 dni w Antwerp Management School
 • Piątek i sobota (8:30 - 18:30)
 • Trzy globalne tygodniowe rezydencje, w których dołączysz do innych uczestników MBA z Lingnan College na Uniwersytecie Sun Yat-Sen w Guangzhou w Chinach oraz Massachusetts Institute of Technology w Bostonie w USA
 • Siedem indywidualnych sesji coachingowych dla kadry kierowniczej

Opłaty

43.000 € (zwolniony z VAT)

W zestawie:
Wszystkie materiały i książki
Wszystkie koszty zakwaterowania i hotelu oraz większość posiłków podczas podróży

Nie wliczone:

 • Zakwaterowanie dla podstawowych modułów w Antwerpii
 • Koszty podróży dla międzynarodowych modułów immersyjnych *
 • Wydatki związane z uzyskaniem wiz w razie potrzeby

* Istnieje możliwość zorganizowania opłaty obejmującej koszty podróży za międzynarodowe moduły immersyjne. Szczegółowe informacje można uzyskać u Dyrektora Programu.
** Zarejestruj się do 31 marca 2020 r., Aby skorzystać z rabatu za wczesną rezerwację w wysokości 10% opłaty programowej.

Lokalizacja

Antwerp Management School
Boogkeers 5
BE-2000 Antwerpia
Belgia

Wymagania

MBA koncentruje się na samokrytycznych profesjonalistach, którzy są otwarci i mają pozytywne nastawienie do uczenia się. Wymaga to poważnej inwestycji czasu: w zależności od osobistego kontekstu powinieneś dodać średnio 10 do 15 godzin nauki tygodniowo. Z zadowoleniem przyjmujemy przychylną postawę dla MBA ze strony pracodawcy uczestnika. Wsparcie to może dotyczyć czasu, sponsoringu finansowego lub dostępu do informacji korporacyjnych, ale przede wszystkim powinno obejmować pozytywne perspektywy potencjalnego wzrostu.

Widząc, jak dążymy do zróżnicowanej, ambitnej i wspierającej klasy, mamy następujące podstawowe wymagania:

 • Posiadasz dyplom uznanej instytucji akademickiej, potwierdzonej przez odpowiednie władze kraju macierzystego instytucji. Kandydaci posiadający stopień naukowy kwalifikują się również, jeśli ich test analityczny przewyższa wyniki i mają udokumentowaną historię działalności.
 • Masz co najmniej 5 lat pełnego doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów, najlepiej, ale nie jest to konieczne, w środowisku międzynarodowym.
 • Musisz znać język angielski.

Stopień / certyfikacja

Tytuł magistra „Master of Business Administration” jest oficjalnie uznawany przez Wspólnotę Flamandzką i zostanie przyznany po pomyślnym ukończeniu programu.
Program posiada akredytację AACSB, AMBA i NVAO.
Ranking FT Belgia: 1
Ranking FT na świecie: 62
Przeczytaj artykuł: AMS Executive MBA jest numerem jeden w Belgii

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Czytaj więcej

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited