AACSB Accredited

Executive MBA (EMBA)

Czy masz ambicję dalszego rozwoju swojej kariery w organizacji, ale czy samozasilanie jest również wysoko na liście priorytetów i czy chcesz wykorzystać swoje talenty? Czy chcesz coś zmienić w swojej firmie lub organizacji, ale także w globalnym kontekście społecznym?

W takim razie z pewnością jesteś gotowy na Executive MBA w Antwerp Management School , naprawdę wyjątkowy program z międzynarodowymi wykładowcami i uczestnikami, z którymi wyruszasz w podróż, w której kluczowa jest samoświadomość, współpraca, zrozumienie globalnego kontekstu biznesowego i świadomość społeczna.

Dlaczego warto śledzić ten program w Antwerp Management School ?

EMBA jest zaprojektowany w sposób, który maksymalizuje dzielenie się wiedzą, z lekcjami opartymi na dialogu, które angażują cię w ożywione dyskusje z rówieśnikami i wykładowcami. Tradycyjne i nagradzane treści MBA są wysoko cenione i zakorzenione w programie: twoja wiedza na temat zarządzania koncepcyjnego zostanie pogłębiona i poszerzona, rozciągając cię poza swoją specjalistyczną wiedzę specjalistyczną do dziedziny strategicznego myślenia i działania.

Twój osobisty trener wykonawczy będzie ci pomagał, poprzez zintegrowane portfolio rozwoju osobistego, w zrozumieniu twoich map mentalnych, mechanizmów behawioralnych i preferencji współpracy, które pozwolą ci wyjść ze strefy komfortu i dotrzeć do centrum swoich możliwości wydajnościowych. W ciągu 2 lat studiów MBA, poprzez sesje w klasie, siedem sesji coachingowych jeden na jeden i projekt społecznościowy, proces ten zostanie ułatwiony i ostatecznie zaowocuje planem rozwoju kariery.

Program na lata 2019–2021 będzie obejmował studia częściowo w USA i Chinach, aby poprawić twoje globalne perspektywy. To w Massachusetts Institutes of Technology (USA) i Sun Yat-Sen University (Chiny). Te wyjazdy studyjne poradzą sobie z lokalnymi wyzwaniami ekonomicznymi; perspektywa geopolityczna, kulturowa i środowiskowa. Rezydencje obejmują wykłady, wizyty firmowe i debaty z liderami biznesu, które wystawiają cię na międzynarodowe strategie biznesowe i rozwijają swoje kompetencje międzykulturowe w pracy w kulturowo zróżnicowanych organizacjach i zespołach.

Ranking FT Belgia: 1
Ranking FT na całym świecie: 67
Przeczytaj artykuł: Ranking FT - Executive MBA czwarty rok z rzędu numer jeden w Belgii

Czego można się spodziewać?

Poziom zawartości: budowanie wiedzy specjalistycznej, strategiczne

Po uczestnictwie w tym programie

 • Będziesz przygotowany do stawienia czoła złożonym wyzwaniom i odpowiedzialności w zakresie zarządzania
 • Poprawisz swoje krytyczne i analityczne myślenie oraz usprawnisz podejmowanie decyzji.
 • Będziesz miał solidną wiedzę na temat wszystkich funkcjonalnych globalnych obszarów biznesowych.
 • Zyskasz dokładny wgląd w to, jak organizacje tworzą wartość dla swoich klientów.
 • Będziesz mógł wnieść wartość dodaną do swojego obecnego stanowiska, stosując najlepsze praktyki i ramy w codziennej pracy.
 • Będziesz miał refleksję korporacyjną i możesz podejść do wyzwań biznesowych w sposób całościowy.
 • Rozwiniesz wewnętrzne umiejętności doradcze i możliwości agenta zmian
 • Będziesz częścią sieci partnerów i przyjaciół w branży.

Deskryptory dublińskie i efekty uczenia się EMBA

Daktyle

Rozpoczęcie: październik 2019 r
Czas trwania: 2 lata w niepełnym wymiarze godzin

Format składa się z:

 • Dwa 3-4-dniowe moduły mieszkalne na początku każdego roku akademickiego
 • Co 3 tygodnie jeden lokalny moduł 2 dni w Antwerp Management School
 • piątek
 • Trzy globalne tygodniowe rezydencje, w których dołączysz do innych uczestników MBA z Lingnan College na Sun Yat-Sen University w Guangzhou w Chinach i Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA
 • Siedem indywidualnych sesji coachingowych dla kadry kierowniczej

Opłaty

41000 € (zwolniony z VAT)
Obejmuje: czesne obejmujące cały program, wszystkie materiały do nauki i dokumentację, całe zakwaterowanie, wszystkie lunche dla kierownictwa, kolacje i napoje w kampusie
Z wyłączeniem: kosztów podróży związanych z pobytem międzynarodowym (zakwaterowanie jest wliczone w opłatę)

Lokalizacja

Antwerp Management School
Boogkeers 5
BE-2000 Antwerpia
Belgia

Wymagania

MBA koncentruje się na samokrytycznych profesjonalistach, którzy są otwarci i mają pozytywne nastawienie do uczenia się. Wiąże się to z poważną inwestycją czasową: w zależności od osobistego kontekstu należy średnio dodać kolejne 10–15 godzin nauki tygodniowo. Z zadowoleniem przyjmujemy wsparcie MBA od pracodawcy uczestnika. Wsparcie to może być oparte na czasie, finansowaniu lub dostępie do informacji korporacyjnych, ale co najważniejsze, powinno obejmować pozytywne perspektywy potencjalnego wzrostu.

Widząc, jak dążymy do stworzenia zróżnicowanej, ambitnej i wspierającej klasy, mamy następujące podstawowe wymagania:

 • Posiadasz dyplom uznanej instytucji akademickiej, potwierdzonej przez odpowiednie władze kraju macierzystego instytucji. Kandydaci posiadający stopień naukowy kwalifikują się również, jeśli ich test analityczny przewyższa wyniki i mają udokumentowaną historię działalności.
 • Masz co najmniej 5 lat pełnego doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów, najlepiej, ale nie jest to konieczne, w środowisku międzynarodowym.
 • Musisz być biegły w języku angielskim

Stopień / certyfikacja

Magister „Master of Business Administration” jest oficjalnie uznawany przez społeczność flamandzką i zostanie przyznany po pomyślnym ukończeniu programu.
Program jest akredytowany przez AACSB, AMBA i NVAO.
Ranking FT Belgia: 1
Ranking FT na świecie: 59
Przeczytaj artykuł: Ranking FT - Executive MBA czwarty rok z rzędu numer jeden w Belgii

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Wrzesień 28, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
41,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa