Executive MBA w zakresie spedycji i logistyki

Informacje ogólne

Opis programu

Executive MBA w zakresie spedycji i logistyki

CBS Executive MBA w zakresie spedycji i logistyki zapewni ci niezrównany wgląd w ekonomikę transportu i nowoczesne teorie zarządzania oraz ich zastosowanie w sektorze morskim. W całym programie nauczysz się przyjmować holistyczne spojrzenie na żeglugę, które integruje aspekty handlowe, technologiczne i finansowe, a także prawo morskie, zarządzanie łańcuchem dostaw i wyzwania przywódcze. Po ukończeniu studiów będziesz miał pełne zrozumienie wyzwań w tym sektorze i będziesz mieć pełne zrozumienie potrzeb branży w świecie, w którym globalizacja, zwiększona konkurencja i szybkość zmian technologicznych stawiają stale rosnące wymagania w zakresie umiejętności zarządzania wykonawczego. W całym programie widoczne są następujące zasady rządzące:

  • Zrozumienie rynku
  • Przywództwo
  • Technologia informacyjna
  • Globalizacja
  • Kwestie ochrony środowiska
  • Planowanie strategiczne

Nauczanie odbywa się w najnowocześniejszych obiektach w Danii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

W ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na zaawansowane kształcenie zawodowe. Ten popyt skłania się ku programom branżowym, w których menedżerowie wyższego i średniego szczebla poszukują wyższych kompetencji.

Osiem modułów

Program składa się z ośmiu modułów, po których następuje indywidualne zadanie oraz ostateczny projekt zintegrowanej strategii (ISP); które stanowią ostateczną pracę magisterską.

Po ukończeniu programu uzyskasz następujące przedmioty:

Wiedza, umiejętności

Będziesz konkurencyjny na międzynarodowym rynku pracy, ponieważ otrzymasz stosowny i rygorystyczny (= oparty na badaniach) wgląd i wiedzę dostarczoną przez wydział akademicki we współpracy z kierownictwem wysokiego szczebla. W programie interdyscyplinarne know-how przekazywane jest za pośrednictwem warsztatów, seminariów i interdyscyplinarnego projektu - łączącego żeglugę, prawo, ekonomię, zarządzanie operacjami / łańcuchem dostaw, marketing, organizację i finanse. Zdobędziesz wiedzę o treści, a także wiedzę społeczną poprzez różnorodność wydziałów i składu klasowego.

Umiejętności

Będziesz posiadać teorie, metody, narzędzia potrzebne do zrozumienia całej złożoności branży. Będziesz także zwiększał swoje umiejętności społeczne poprzez techniki coachingowe, umiejętności negocjacyjne, rozwiązywanie konfliktów i trening komunikacji interpersonalnej.

Kompetencja

Będziesz mógł zastosować zestaw teorii, metod i narzędzi, a będziesz w stanie rozwiązać strategiczne, taktyczne i operacyjne problemy obejmujące cały zakres problemów związanych z wysyłką. Będziesz mógł również zastosować umiejętności społeczne, aby zademonstrować przywództwo.


Uczestnicy to doświadczeni menedżerowie lub wybitni młodsi menedżerowie, którzy szybko awansowali na wyższe stanowiska kierownicze. Pochodzą z różnych funkcji w branży żeglugowej i logistycznej, dodając cenne perspektywy i doświadczenia do dyskusji w klasie./>

Aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, odwiedź: EMBA w wysyłce

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities.

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities. Pokaż mniej