Executive MBA - międzynarodowy akredytowany program MBA w Rzymie we Włoszech

3 powody, aby ubiegać się o SSM MBA już dziś:

1. Nasz tytuł MBA jest akredytowany w USA i UE.

2. Zakończ MBA w 1 rok!

3. Studiuj w pięknym historycznym centrum Rzymu we Włoszech!

Akredytacje:

 • INSEEC jest uniwersytetem akredytowanym zgodnie z prawem Ministerstwa Edukacji Publicznej we Francji i UE.
 • SSM jest szkołą zatwierdzoną przez UNESCO / Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów
 • SSM jest akredytowany przez IACBE
 • SSM jest certyfikowaną instytucją szkolnictwa wyższego, certyfikowaną przez EduQua
 • SSM jest akredytowaną instytucją przez Departament Spraw Weteranów USA

Program Executive MBA w Swiss School of Management został zaprojektowany specjalnie dla osób osiągających dobre wyniki w biznesie, które chcą kontynuować naukę. Innowacyjny program nauczania i środowisko uczenia się oparte na współpracy pomagają w wykorzystaniu wiedzy i umiejętności w rozwiązywaniu problemów napotykanych na dzisiejszym rynku. Wybitny wykładowca wystawia cię na nowatorskie pomysły i praktyki.

Program opiera się na wspólnej podstawie programowej 12 kursów ogólnego zarządzania, 3 kursów specjalizacyjnych oraz projektu pracy dyplomowej lub biznesplanu. Został zaprojektowany, aby wyposażyć specjalistów w kompetencje wymagane do udanej kariery na poziomie menedżerskim i nie tylko.

Wspólna podstawa programowa

 • Przywództwo i zachowanie organizacyjne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Międzynarodowe umiejętności negocjacyjne
 • Strategiczne zarządzanie finansami
 • Zobacz pełną listę podstawowych klas na naszej stronie!

Studenci ukończą studia z tytułem Master of Business Administration Degree. Możesz wybrać jedną z następujących specjalizacji:

Globalne zarządzanie

Wymagania wstępne:

Aby ubiegać się o nasz program Executive MBA, musisz mieć tytuł licencjata i co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Jeśli nie masz dyplomu licencjata, możemy również pomóc Ci uzyskać go poprzez nasz zintegrowany program BBA / MBA, o ile masz odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Wloty programu

Program trwa 12 miesięcy i przyjmuje posiłki na początku każdego miesiąca.

Referencje

„Jestem osobą pracującą i dołączyłem do SSM jako dorosły student, ponieważ chciałem podjąć karierę administracyjną w firmie. SSM zapewnia szkolenia, których potrzebuję. Zajęcia odbywają się w małych grupach w rodzinnej atmosferze, z którą studenci i wykładowcy wchodzą w interakcje łatwość. Muszę podziękować wykładowcom za uwagę poświęconą każdemu z nas w klasie. Pomogło mi to zbudować pewność siebie. Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju zawodowego w SSM. ”

Jazzi F. G
SSM DBA Student


„Program BA (z wyróżnieniem) w Swiss School of Management jest doskonały. Instruktorzy przekazują całą niezbędną wiedzę i dzielą się swoimi doświadczeniami, które są potrzebne do skutecznej pracy w konkurencyjnym środowisku. Jeśli intensywnie studiujesz w klasie w czasie wolnym ciągle aplikujesz na ciekawe oferty pracy, nie będziesz mieć trudności ze znalezieniem pracy. Podczas studiów zaproponowano mi dwa stanowiska. Zdecydowałem się podjąć nowe wyzwanie w Wielkiej Brytanii. Pomimo zmiany kraju kontynuuję naukę w Swiss School of Zarządzanie, Rzym poprzez kształcenie na odległość. Poleciłbym program licencjacki (z wyróżnieniem) w SSM. ”

Ricardo Gotthilf
Student licencjata SSM


„Poszedłem do Szwajcarskiej Szkoły Zarządzania w Rzymie na program podwójnej nagrody BBA i jestem pewien, że mi się udało! Liczby klas były świetne, nauczyciele byli pomocni i zostałem zatrudniony jeszcze przed ukończeniem szkoły. kariera, którą kocham i nie mogłabym być szczęśliwsza ”.

Joan Chemiron
Konsultant HRM w Światowym Programie Żywnościowym - Absolwent SSM


„Jako student, który studiował w Ameryce przez długi czas, zauważyłem, że jest wielu studentów, którzy mogą robić to, co już robię. SSM daje mi dodatkowy krok do przodu w moim życiu i karierze, o który nie mogłem prosić gdziekolwiek indziej!"

Masaharu Kakumoto

SSM BA (z wyróżnieniem) student


Prześlij swoje zgłoszenie lub wszelkie pytania na następujący adres e-mail: info@ssm.swiss. Możesz pobrać nasz formularz zgłoszeniowy i znaleźć pełne procedury składania wniosków na naszej stronie internetowej pod adresem https://ssm.swiss/executive-mba-degree/.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Swiss School of Management, Rome Italy

Zobacz 1 więcej kursów w Swiss School of Management, Rome Italy »

Ostatnia aktualizacja Październik 8, 2019
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 rok
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,900 EUR
14900 € za roczny tytuł Executive MBA
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa