Executive MBA - globalny

Informacje ogólne

Opis programu

Praktyczny. Światowy. Magister.

Nasz globalny Executive MBA jest przeznaczony dla zapracowanych i doświadczonych menedżerów, których ambicją jest doskonalenie umiejętności przywódczych i menedżerskich.

Executive MBA (EMBA) - globalny

Dzisiejszy globalny świat biznesu wymaga szerszej perspektywy, nowych umiejętności i różnych sposobów myślenia. Henley Executive MBA (EMBA) - Global ma na celu rozwój wybitnych liderów biznesu gotowych podjąć wyzwania i możliwości działania w dzisiejszej złożonej i szybko rozwijającej się globalnej gospodarce. Rozwija liderów, którzy są silni, odpowiedzialni i elastyczni.

Łącząc naukę z bieżącymi globalnymi i istotnymi zagadnieniami organizacyjnymi, korzyści wynikające z globalnego EMBA Henleya można wyraźnie zmierzyć, oferując znaczny zwrot z inwestycji osobiście i szerzej - Twojej firmie.

Henley EMBA - Global ma strukturę umożliwiającą kontynuowanie pracy w pełnym wymiarze godzin i studiowanie MBA w niepełnym wymiarze godzin. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie możesz poświęcić dużo czasu na naukę i chcesz większej elastyczności w zakresie tego, jak, kiedy i gdzie uzyskasz dyplom MBA. Przez 21 miesięcy trwania programu będziesz uczyć się i dzielić doświadczeniami z podobnie myślącymi profesjonalistami z różnych środowisk menedżerskich i branż biznesowych.

Henley EMBA - Global jest obecnie jedynym programem EMBA w Finlandii, który oferuje stopień magistra na uniwersytecie. Dlatego Henley EMBA jest zwolniony z podatku VAT zgodnie z sekcjami 39 i 40 fińskiej ustawy o podatku VAT.

Skorzystaj z Henley EMBA - Global, aby wzbogacić doświadczenie, które połączy Cię z globalnym biznesem i światową siecią. Przekonasz się, że jest to jedna z najbardziej wartościowych inwestycji w siebie, którą możesz dokonać.

Globalny Henley EMBA jest potrójnie akredytowany przez AMBA, EQUIS i AACSB i należy do najbardziej renomowanych programów MBA na świecie. Według najnowszych rankingów Henley Business School jest najwyżej ocenianym dostawcą programów EMBA w Finlandii.


Henley EMBA - Global w skrócie

 • Daty rozpoczęcia: marzec i październik
 • Czas trwania: 21 lub 27 miesięcy (z możliwością przedłużenia do 7 lat)
 • Warsztaty: 57 dni
 • Lokalizacje warsztatów: głównie w Finlandii, wybrane warsztaty w Danii, Niemczech i Wielkiej Brytanii
 • Wizyty studyjne: Republika Południowej Afryki, Chiny lub Stany Zjednoczone
 • Zadania: 11 zadań praktycznych końcowy projekt badawczy
 • e-Zasoby: e-learningowe internetowe bazy danych
 • ECTS: 90
 • Język angielski
 • Wydział: UK International
 • Korepetytorzy: profesorowie przedmiotu Tematyka Pomoc nauczyciela akademickiego
 • Opłata (Finlandia): 45 000 EUR (0% VAT), bez kosztów podróży

EMBA - Przegląd programu globalnego

Henley Executive MBA (EMBA) - Global to program studiów niestacjonarnych magisterskich zapewniający prawdziwie międzynarodowe doświadczenie, z globalnym naciskiem na program nauczania i badania, moduły dostarczane w międzynarodowych kampusach Henley, wzbogacające wyjazdy studyjne i sporządzono międzynarodową kohortę z różnych sektorów i branż.

Henley EMBA - Global składa się z trzech kluczowych etapów (90 punktów ECTS) z opcjonalną strukturą nagród po pomyślnym ukończeniu każdego etapu:

Etap 1: Fundamentalne podstawy biznesowe (certyfikat)

Dowiesz się o podstawowych biznesowych aspektach zarządzania organizacją, takich jak zarządzanie ludźmi, operacjami i finansami. Ten etap polega na wypracowaniu silnego fundamentu dla szeregu funkcji biznesowych.

Etap 2: Strategia

Na tym etapie zdobędziesz większą wiedzę na temat zarządzania interesariuszami i kontekstu wokół wyborów biznesowych potrzebnych do stworzenia solidnej strategii.

Etap 3: Przeniesienie przywództwa na wyższy poziom (stopień magistra)

Zbadasz złożoność zmian w organizacjach oraz sposób wywierania wpływu i prowadzenia firmy za ich pośrednictwem.

Rozwój osobisty, a także kariera, przywództwo i rozwój zawodowy przebiegają przez wszystkie etapy Henley EMBA, umożliwiając zintegrowany proces rozwoju osobistego i zawodowego.

Podczas studiów napiszesz 11 praktycznych zadań, wykorzystując wiedzę i umiejętności opracowane w ramach programu. Zadania są oparte na aktualnych istotnych zagadnieniach, pokazując twoje możliwości i tworząc cenny wkład w twoją organizację.

Henley EMBA - Global składa się z 14 podstawowych modułów studiów, które zapewniają kompleksowe i szeroko zakrojone ramy dla twoich studiów. Ponadto program zawiera szereg modułów do wyboru, które pozwalają na specjalizację i projekt badawczy.

Henley EMBA - Globalne korzyści

Henley Executive MBA (EMBA) - Global ma na celu rozwój wybitnych liderów biznesu, którzy są silni, odpowiedzialni, elastyczni i potrafią zidentyfikować różne perspektywy sytuacyjne w celu podjęcia odpowiednich działań.

Liderzy biznesu wykształceni w Henley również doceniają, że biznes jest złożony - nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi. Stają się pewni w pracy ze złożonością i zachowują spokój i pewność pod presją.

Nasz program zapewnia wiele korzyści dla Ciebie i Twojej firmy:

 • Magister uniwersytecki z uznanej na całym świecie szkoły biznesu o potrójnie akredytowanym statusie
 • Zmieniające życie doświadczenie ze względu na silny nacisk zarówno na osobiste przywództwo, jak i możliwości zarządzania
 • Bardzo międzynarodowe doświadczenie, w tym treści studiów, wykładowcy i studenci
 • Naprawdę satysfakcjonująca podróż edukacyjna z innymi doświadczonymi menedżerami
 • Bardzo praktyczny program, umożliwiający natychmiastowe zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności w miejscu pracy
 • Odpowiednie zadania, pokazując swoje możliwości i tworząc cenny wkład w organizację od pierwszego dnia studiów
 • Dostęp online do dziesiątek tysięcy zasobów akademickich i branżowych wspierających Twój biznes i studia
 • Lepsza znajomość języka angielskiego (akademickiego i biznesowego)
 • Warsztaty zastępcze w innych zagranicznych biurach
 • Przerwy w nauce są dozwolone, jeśli zmienią się inne zobowiązania życiowe
 • Dostęp do światowej sieci absolwentów z ponad 75 000 osób w ponad 170 krajach od pierwszego dnia studiów

EMBA - Globalne czesne

Czesne wynosi 45 000 € (0% VAT) * , w tym czesne za warsztaty, materiały do nauki i usługi online.

* VAT 0%, sekcje 39 i 40 fińskiej ustawy o podatku VAT, usługa edukacyjna zwolniona z podatku VAT.

Jak ubiegać się o Henley EMBA - Global

Wymagania wstępne

Aby dołączyć do programu, potrzebujesz:

 • Trzy lata odpowiedniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub wyższym stanowisku specjalisty
 • Licencjat lub magister, lub równoważne kwalifikacje zawodowe lub międzynarodowe *
 • Dowód znajomości języka angielskiego, jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym
Proces aplikacji

Rozpocznij proces aplikacyjny, kontaktując się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat programu Henley Executive MBA (EMBA) - Globalny i omówić swoje plany rozwoju kariery.

Twój pakiet aplikacji musi zawierać:

 • Wypełniony formularz wniosku
 • Aktualne CV
 • Poświadczone kopie certyfikatów dyplomowych
 • Dwa profesjonalne referencje
 • Dowód znajomości języka angielskiego **

Osobiste spotkanie jest obowiązkowym wymogiem dla wszystkich wniosków.

Henley EMBA - program globalny rozpoczyna się dwa razy w roku, w marcu i październiku.

Doświadczenia EMBA od naszych absolwentów

Zastanawiasz się, jak to naprawdę jest studiować w Henley Executive MBA (EMBA) - Global? Czy chcesz jakieś prawdziwe przykłady ludzi, którzy faktycznie przeszli przez program od A do Z?

Anssi, Heikki i Marika opowiadają własne historie MBA, dzieląc zarówno radość, jak i wyzwania związane z wykonywaniem Henley EMBA.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 busines ... Czytaj więcej

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 business schools by the Financial Times and The Economist. We are also among the very few business schools – the top 1% in the world – to be triple-accredited for the quality and capability of our faculty and output. Pokaż mniej