Ivy League MBA dla pracujących profesjonalistów - udoskonal swoje umiejętności i rozwijaj swój potencjał przywódczy.


Co wyróżnia program Executive MBA Metro NY?

Jego unikalny format dostawy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, ale środowisko immersyjne odzwierciedla doświadczenie w programach mieszkaniowych.

Lekcje Johnsona Executive MBA Metro NY prowadzone są przez światowej sławy wykładowcę Cornell w soboty i niedziele w Tata Innovation Center na kampusie Cornell Tech w Nowym Jorku. Element mieszkalny, w tym sobotni wieczór w czterogwiazdkowym hotelu w Nowym Jorku, pozwala ci pozostać w pełni zanurzony w zajęciach i projektach zespołowych przy minimalnym rozpraszaniu uwagi.


Curriculum and Academics

Klasy weekendowe

Program nauczania jest zsekwencjonowany i zintegrowany. Skupia się na ogólnych zasadach zarządzania i ma zastosowanie do studentów z dowolnej branży lub obszaru funkcjonalnego. W drugim roku program nauczania rozszerzy się na bardziej zaawansowane zajęcia, w tym innowacje i tworzenie nowych przedsięwzięć, wyceny, zaawansowaną analizę strategiczną oraz program Global Business Study, który przenosi nasze wykonawcze studia MBA na rynek międzynarodowy na tygodniowe zanurzenie w biznesie . Będziesz także mógł dostosować swoje doświadczenia z kursami do wyboru.

Wciągające sesje mieszkalne

Program Executive MBA Metro NY obejmuje cztery sesje stacjonarne na kampusie Uniwersytetu Cornell w Ithaca, NY. W ciągu tych tygodni możesz ukończyć intensywne zajęcia i nawiązać kontakt z wykładowcami, kolegami z klasy i szerszą społecznością Cornell na różne sposoby.


Doświadczenie studenckie

Podczas gdy wydziały Cornell prowadzą i ułatwiają nauczanie w klasie, twoi rówieśnicy również wniosą znaczący wkład w rzeczywisty świat do środowiska uczenia się. Różnorodność klas we wszystkich formach prowadzi do angażowania rozmów i nowych perspektyw. Weekendy zajęć weekendowych pozwalają pracować z zespołami nad projektami zespołowymi i rozwijać sieć osobistą i zawodową.


Data rozpoczęcia: lipiec 2020 r
Czas trwania: 22 miesiące
Cena: 195 498 $ - Całkowite czesne i szacunkowe wydatki na czas trwania programu
Termin: 31 maja 2020 r
Lokalizacja: Tata Innovation Center, Nowy Jork, NY

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
22 miesięcy
Zaoczne
Cena
195,498 USD
Całkowite czesne i szacowane wydatki na czas trwania programu
Wg lokalizacji
Wg daty