Executive MBA Metro NY

Informacje ogólne

Opis programu

Ivy League MBA dla pracujących profesjonalistów - udoskonal swoje umiejętności i rozwijaj swój potencjał przywódczy.


Co wyróżnia program Executive MBA Metro NY?

Jego unikalny format dostawy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, ale środowisko immersyjne odzwierciedla doświadczenie w programach mieszkaniowych.

Lekcje Johnsona Executive MBA Metro NY prowadzone są przez światowej sławy wykładowcę Cornell w soboty i niedziele w Tata Innovation Center na kampusie Cornell Tech w Nowym Jorku. Element mieszkalny, w tym sobotni wieczór w czterogwiazdkowym hotelu w Nowym Jorku, pozwala ci pozostać w pełni zanurzony w zajęciach i projektach zespołowych przy minimalnym rozpraszaniu uwagi.


Curriculum and Academics

Klasy weekendowe

Program nauczania jest zsekwencjonowany i zintegrowany. Skupia się na ogólnych zasadach zarządzania i ma zastosowanie do studentów z dowolnej branży lub obszaru funkcjonalnego. W drugim roku program nauczania rozszerzy się na bardziej zaawansowane zajęcia, w tym innowacje i tworzenie nowych przedsięwzięć, wyceny, zaawansowaną analizę strategiczną oraz program Global Business Study, który przenosi nasze wykonawcze studia MBA na rynek międzynarodowy na tygodniowe zanurzenie w biznesie . Będziesz także mógł dostosować swoje doświadczenia z kursami do wyboru.

Wciągające sesje mieszkalne

Program Executive MBA Metro NY obejmuje cztery sesje stacjonarne na kampusie Uniwersytetu Cornell w Ithaca, NY. W ciągu tych tygodni możesz ukończyć intensywne zajęcia i nawiązać kontakt z wykładowcami, kolegami z klasy i szerszą społecznością Cornell na różne sposoby.


Doświadczenie studenckie

Podczas gdy wydziały Cornell prowadzą i ułatwiają nauczanie w klasie, twoi rówieśnicy również wniosą znaczący wkład w rzeczywisty świat do środowiska uczenia się. Różnorodność klas we wszystkich formach prowadzi do angażowania rozmów i nowych perspektyw. Weekendy zajęć weekendowych pozwalają pracować z zespołami nad projektami zespołowymi i rozwijać sieć osobistą i zawodową.


Data rozpoczęcia: lipiec 2020 r
Czas trwania: 22 miesiące
Cena: 195 498 $ - Całkowite czesne i szacunkowe wydatki na czas trwania programu
Termin: 31 maja 2020 r
Lokalizacja: Tata Innovation Center, Nowy Jork, NY

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Czytaj więcej

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Pokaż mniej
Itaka , Itaka + 1 Więcej Mniej