Executive MBA / MS w opiece zdrowotnej

Informacje ogólne

Opis programu

Przygotowywanie pracowników służby zdrowia do ułatwiania zmian i wspierania innowacji - od wewnątrz organizacji i przez cały przemysł.


Executive MBA / MS w Healthcare Leadership to podwójny program studiów w Nowym Jorku. Ten dwuletni program wykonawczy przyspieszy twoją karierę i wzmocni twoją zdolność do prowadzenia znaczących zmian w opiece zdrowotnej.


Co wyróżnia program Executive MBA / MS w programie Healthcare Leadership?

To jedyny taki program w Ivy League. Ukończysz dwa prestiżowe tytuły z Cornell University: MBA i MS w zakresie opieki zdrowotnej.

Dwie potęgi w edukacji podyplomowej - Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management i Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences - nawiązały współpracę w celu stworzenia programu dual-degree, który koncentruje się na budowaniu ogólnych umiejętności zarządzania i pogłębianiu zrozumienia branży medycznej.


Curriculum and Academics

Program łączy wiedzę biznesową i wiedzę medyczną, aby zapewnić narzędzia i wiedzę niezbędną do prowadzenia złożonych organizacji. Dowiedz się, jak współpracować z interesariuszami, w tym lekarzami, technologami, firmami ubezpieczeniowymi i decydentami. Po kursach w soboty i niedziele powrócisz do pracy w poniedziałek dzięki danym, które można natychmiast przenieść.


Doświadczenie studenckie

Program Executive MBA / MS w programie Healthcare Leadership oferuje format dostawy, który działa dla profesjonalistów w pełnym wymiarze godzin: połączenie zajęć weekendowych i sesji stacjonarnych. Będziesz ukończyć kursy na naprzemienne sobotnie i niedzielne sesje w każdym semestrze w Tata Innovation Center na kampusie Cornell Tech w Nowym Jorku. Pozostałe zajęcia są zakończone podczas sesji stacjonarnych, które odbywają się dwa razy w roku w kampusie Ithaca Cornell's w obszarze Metro-NYC.


Data rozpoczęcia: lipiec 2020 r
Czas trwania: 20 miesięcy
Cena: 159 826 USD - całkowite czesne i szacunkowe wydatki na czas trwania programu
Termin: kroczący
Lokalizacja: Tata Innovation Center, Nowy Jork, NY

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Czytaj więcej

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Pokaż mniej
Itaka , Itaka + 1 Więcej Mniej