Executive MBA Healthcare

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA Healthcare

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Przegląd

EFMD Equis Accredited

Przygotowując Cię do wyzwań związanych z organizowaniem i zarządzaniem złożonymi usługami opieki zdrowotnej, nasza opieka zdrowotna Executive MBA została wyznaczona przez NHS Leadership Academy.

Zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą nadal koncentrować się na sektorze opieki zdrowotnej, jednocześnie otrzymując szerokie wykształcenie MBA, rozwija swoje kompetencje, aby generować wartość, poprawia efektywność organizacyjną i zwiększa zdolność do pracy z innymi w celu osiągnięcia pomyślnych zmian.

Wraz z modułami z programu Executive MBA osoby zajmujące się opieką zdrowotną podejmą dwa specjalnie zaprojektowane moduły. Moduły są prowadzone przez naukowców, których badania koncentrują się głównie na zarządzaniu opieką zdrowotną i zaproszonych ekspertach z sektora opieki zdrowotnej.

Ta specjalizacja jest wspierana przez Centrum Szkolnictwa dla Biznesu w zakresie innowacji, przywództwa i uczenia się w zdrowiu , wiodące centrum badań nad zarządzaniem i organizacjami opieki zdrowotnej. Zapewni to ogólne spojrzenie na zarządzanie funkcjami biznesowymi i ich integrację z szybko zmieniającym się środowiskiem, a także aktualną wiedzę i zrozumienie działalności przedsiębiorstwa oraz praktyczne umiejętności potrzebne do zarządzania im. Członkowie kursu mają zwykle co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu, podczas gdy średnia wynosi więcej niż 10 lat.

Nasi studenci Executive MBA pochodzą z całego świata, w tym z Afryki, Australii, Europy i Dalekiego Wschodu oraz z Wielkiej Brytanii. Będziesz uczyć się wraz z uczestnikami z organizacji prywatnych, publicznych i non-profit, oferując szerokie doświadczenie, świeże spojrzenie na sprawy biznesowe i wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów.

Idealna lokalizacja Nottingham i doskonałe połączenia komunikacyjne pozwalają na udział menedżerów zlokalizowanych w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii lub za granicą.

Ponieważ doceniamy to, że musisz dokładnie zaplanować swój Executive MBA, aby dopasować się do Twojej pracy i innych zobowiązań, oferujemy maksymalną elastyczność, umożliwiającą dostosowanie studiów do Twojego stylu życia. Możesz wybierać spośród kilku punktów początkowych w ciągu roku, zmieniać liczbę modułów, które podejmujesz każdego roku zgodnie ze swoimi zobowiązaniami, i rozłożyć koszty, płacąc za każdy moduł w miarę postępów.

"Elastyczność w wyborze modułów, które chciałem wykonać lub czasami ich odkładać, pozwoliła mi dopasować moje studia do mojego życia osobistego i zawodowego. Jako ktoś o wymagającej pracy, elastyczność, jaką zapewnia Nottingham, a także wsparcie tutorów i całego zespołu jest niezwykle ważna. "

Adam Brooks, Executive MBA
Opieka zdrowotna Chirurg i dyrektor kliniczny w East Midlands Major Trauma Center w Nottingham University Szpitale NHS Trust

Kluczowe fakty

Szczegóły kursu

Weźmiesz serię podstawowych modułów, zaprojektowanych w celu zwiększenia swojej wiedzy i umiejętności zarządzania oraz dwóch specjalistycznych modułów opieki zdrowotnej. Opcjonalne moduły pozwalają skoncentrować się na bardziej szczegółowych przedmiotach zgodnie z zainteresowaniami i wymaganiami zawodowymi.

Ten program obejmuje pracę z członkami kursu z różnych środowisk przemysłowych i komercyjnych. Ma na celu poprawę umiejętności podejmowania decyzji i zapewnia menedżerów najwyższej jakości.

Moduły są zwykle oferowane w ciągu dnia i wieczorem każdego roku, a niektóre intensywne opcje są dostępne przez ponad tydzień. Ostatni etap Executive MBA Healthcare obejmuje indywidualny lub grupowy projekt zarządzania opieką zdrowotną z indywidualnym raportem.

Oszacowanie

Będziesz oceniany przez połączenie zajęć i / lub dwugodzinnego egzaminu na koniec odpowiedniego semestru.

Moduły

Etap pierwszy: poszerzenie doświadczenia w zarządzaniu

 • Księgowość i finanse
 • Ekonomia biznesu
 • Zarządzanie ludźmi
 • Marketing
 • Zarządzanie operacyjne
 • Zarządzanie strategiczne

Etap drugi: Pogłębienie doświadczenia w zarządzaniu

 • Przedsiębiorczość i kreatywność
 • Zrównoważone decyzje i organizacje

Specjalista

 • Przeprojektowanie Uruchomienie i Serwis
 • Etyka, zarządzanie i ryzyko

Dwa z:

 • Zaawansowane zarządzanie strategiczne: podejście wielopoziomowe
 • Etyka biznesu
 • Business Intelligence w gospodarce cyfrowej
 • Gry i strategie dla biznesu
 • Zarządzanie innowacjami
 • Międzynarodowa podróż studyjna
 • Przywództwo i zarządzanie zmianami
 • Rozwój osobisty
 • Zarządzanie projektem
 • Strategiczne relacje rynkowe: budowanie, zarządzanie i wykorzystywanie relacji rynkowych
 • Venture Capital i Private Equity

Etap trzeci: Przygotowanie do przyszłej kariery

 • Projekt zarządzania opieką zdrowotną

Oferowane przez nas moduły są inspirowane zainteresowaniami badawczymi naszych pracowników iw związku z tym mogą się zmieniać z powodu, na przykład, rozwoju badań lub zmian legislacyjnych. Ta lista to przykład typowych modułów, które oferujemy, a nie lista ostateczna.

Kariera

Profesjonalna akredytacja

NHS Leadership Academy

Ten kurs został wyznaczony przez alt = "NHS Leadership Academy w ramach programu NHS MBA.

Miejsca docelowe kariery

Nasze MBA stanowi doskonałą platformę do poprawy kariery zawodowej, zmiany w karierze lub działalności gospodarczej.

Docelowe miejsca docelowe obejmują:

 • doradztwo w zakresie zarządzania
 • finanse i rachunkowość
 • zasoby ludzkie
 • marketing / sprzedaż
 • technologia informacyjna
 • operacje i logistyka

Firmy i organizacje, w których pracują nasi absolwenci to Accenture, Apple, Bosch, Credit Suisse, Deloitte, EY, Fidelity Bank, HSBC, Red Cross i Santander Group.

Zespół podyplomowych karier

Studenci MBA korzystają ze wsparcia naszego podyplomowego zespołu ds. Kariery, który pomoże Ci odkryć opcje kariery i rozwijać swoje przyszłe plany zawodowe. Program rozwoju osobistego i zawodowego MBA łączy w sobie rozwój kariery i działania związane z rozwojem kompetencji, uzupełnione indywidualnymi konsultacjami zawodowymi i wydarzeniami networkingowymi.

Dzięki połączeniu studiów akademickich i wsparcia kariery w ofercie MBA stanowi doskonałą platformę do poprawy kariery zawodowej, zmiany kariery lub działań przedsiębiorczych.

Zatrudnienie i średnia pensja początkowa

91,1% podyplomowych z Nottingham University Business School, którzy byli dostępni do zatrudnienia, zabezpieczyło pracę lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. 25 000 £ to średnia pensja początkowa, z czego najwyższa to 57,200 funtów. Odzwierciedla to wyższe zarobki uzyskane przez naszych MBA, które mają kilkuletnie doświadczenie zawodowe przed podjęciem studiów. *

* Znane kierunki studiów stacjonarnych w domu podyplomowym 2016/17. Wynagrodzenia są obliczane na podstawie mediany osób zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii.

Wymagania wstępne

2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w dowolnej dyscyplinie z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi również branymi pod uwagę; plus pięć lat doświadczenia w zarządzaniu w pełnym wymiarze godzin

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 6,5 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 3, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
24,975
24 975 GBP
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą