Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA - Durham-EBS (podwójna nagroda)

Będziesz uczyć się w dwóch miejscach Światowego Dziedzictwa UNESCO - Durham w Wielkiej Brytanii i regionie Górnego Renu w Niemczech. Ponieważ Executive MBA Durham-EBS jest dostarczany w całości w języku angielskim w klasie, możesz kontynuować pracę w pełnym wymiarze godzin podczas nauki, ponieważ większość nauczania jest dostarczana raz w miesiącu w trzydniowych blokach (od czwartku do soboty).

Silny międzynarodowy zasięg programu znajduje również odzwierciedlenie w modułach podstawowych i elekcyjnych, z modułem do wyboru International Business in Context dostarczanym w najlepszym miejscu docelowym. Połączenia biznesowe i absolwentów, które zdobędziesz, będą również wspierać Cię w dalszym rozwoju Twojej kariery.

Ta podwójna nagroda opiera się zarówno na doświadczeniach brytyjskich, jak i europejskich, dając wgląd w przywództwo w dzisiejszym międzynarodowym świecie biznesu.

W trakcie całego programu poznasz działania rynków globalnych, zrozumiesz, jak prowadzić transnarodowe relacje biznesowe i dalej budować międzynarodową sieć kontaktów. Będziesz także pracować razem z różnorodną grupą doświadczonych biznesmenów i naukowców z Wielkiej Brytanii, Niemiec i całego świata.

Program Executive MBA Durham-EBS rozpoczyna się we wrześniu siedmiodniowym pobytem w Durham w Anglii. Podczas 18-miesięcznego programu ukończysz:

 • Dziewięć podstawowych modułów; siedem modułów jest dostarczanych w Niemczech, a dwa moduły są dostarczane w Durham
 • Trzy moduły do ​​wyboru w Niemczech, Durham lub innym międzynarodowym miejscu
 • Strategiczny projekt biznesowy

Uwaga: Instrukcja modułu w Niemczech odbywa się raz w miesiącu od czwartku do soboty. Koszt zakwaterowania i niektórych posiłków dla każdego tygodniowego pobytu w Durham jest wliczony w opłatę za program.

 • Dziewięć podstawowych modułów
 • Trzy obieralne
 • Projekt biznesowy (rozprawa)
 • Tydzień Indukcji Mieszkaniowej

Dziewięć podstawowych modułów

Dziewięć podstawowych modułów programu stworzy fundamentalną wiedzę, zrozumienie i umiejętności badawcze:

 • rachunkowości
 • Ekonomia dla Global Business
 • finanse
 • Zarządzania ludźmi
 • marketing
 • Operacje i Technologii
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zrównoważony rozwój i etyka
 • Ćwiczenia w sali posiedzeń

Trzy moduły do ​​wyboru

Możesz również wybrać z pięciu modułów do wyboru. Wybory zmieniać z roku na rok, w zależności od aktualnego wykładowców i znaczenie w biznesie.

Projekt Strategic Business (rozprawa)

Po ukończeniu twoich modułów do wyboru, podejmiesz strategiczny projekt biznesowy oparty na badaniach. Możesz zdecydować się na realizację projektu na dwa sposoby, albo poprzez pracę z własną firmą lub organizacją macierzystą, albo poprzez śledztwo prowadzone w oparciu o dane, które nie koncentruje się na konkretnej organizacji, ale zamiast tego analizuje konkretny problem z zarządzaniem.

Otrzymasz szkolenie w zakresie pisania akademickiego, a także jakościowe i ilościowe metody badań biznesowych w całym programie w ramach tego modułu.

International Business w kontekście

Durham-EBS Executive MBA jest kształtowany przez dzisiejszy świat biznesu. Ten moduł do wyboru ma ten wyjątkowy globalny wymiar, oferując możliwość zanurzenia się w biznesie i kulturze innego kraju podczas studiowania konkretnego tematu biznesowego. Dołączą do ciebie studenci MBA online z Durham, umożliwiając ci nawiązywanie nowych kontaktów i poszerzanie sieci.

W 2017 roku studenci odbyli podróż z studentami MBA z Durham do San Francisco, aby studiować przedsiębiorczość i innowacyjność w centrum amerykańskiej kultury start-up w Dolinie Krzemowej. W tym tygodniu uczestniczyli w wykładach, warsztatach, sesjach coachingowych, wizytach firmowych, sesjach szkoleniowych, interaktywnej pracy grupowej i ceremonii wręczenia certyfikatów.

Uwaga: Międzynarodowe lokalizacje i tematy tego modułu mogą się różnić z roku na rok. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział, spodziewasz się, że pokryjesz koszty podróży do i z miejsca docelowego, zakwaterowania, posiłków i nieprzewidzianych wydatków. Może być również dodatkowa opłata za moduł.

Dwa tygodnie mieszkalne

Twoja pierwsza rezydencja to 7-dniowa indukcja w Wielkiej Brytanii na początku twojej podróży Durham-EBS Executive MBA, która uruchomi Cię w programie. To świetny sposób, aby przedstawić się w EMBA i zwiększyć swoje kluczowe umiejętności, w tym budowania zespołu, pracy w grupie, czytania i pisania akademickich umiejętności (wspieranie tych, którzy mogą być z dala od edukacji akademickiej na jakiś czas).

Nie tylko będziesz spędzać czas w Durham University Business School i masz szansę zwiedzić miasto Durham, możesz przejść do odkrywania innej części Wielkiej Brytanii. W poprzednich latach była to Kraina Jezior, urokliwy region w północno-zachodniej Anglii.

Wymagania zastrzeżeniem, poziom i stopień

 • Minimum trzech (najlepiej pięć) lat odpowiednie doświadczenie zawodowe o charakterze kierowniczym.
 • Dobrym stopnia lub równoważne kwalifikacje zawodowe.
 • Dwa ostatnie referencje zawodowe.

Jeśli nie masz tych formalnych kwalifikacji, będziemy również wziąć pod uwagę doświadczenie w zakresie zarządzania. Jeśli dotyczy to Ciebie, poprosimy o przesłanie portfolio dowodów, zaprezentuje swoje możliwości w tym umiejętności krytycznego myślenia i komunikacyjnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Durham University Business School

Zobacz 2 więcej kursów w Durham University Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa