Executive MBA - Durham-EBS (dual wyróżnienie)

Durham University Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA - Durham-EBS (dual wyróżnienie)

Durham University Business School

Executive MBA - Durham-EBS (podwójna nagroda)

Będziesz uczyć się w dwóch miejscach Światowego Dziedzictwa UNESCO - Durham w Wielkiej Brytanii i regionie Górnego Renu w Niemczech. Ponieważ Executive MBA Durham-EBS jest dostarczany w całości w języku angielskim w klasie, możesz kontynuować pracę w pełnym wymiarze godzin podczas nauki, ponieważ większość nauczania jest dostarczana raz w miesiącu w trzydniowych blokach (od czwartku do soboty).

Silny międzynarodowy zasięg programu znajduje również odzwierciedlenie w modułach podstawowych i elekcyjnych, z modułem do wyboru International Business in Context dostarczanym w najlepszym miejscu docelowym. Połączenia biznesowe i absolwentów, które zdobędziesz, będą również wspierać Cię w dalszym rozwoju Twojej kariery.

Ta podwójna nagroda opiera się zarówno na doświadczeniach brytyjskich, jak i europejskich, dając wgląd w przywództwo w dzisiejszym międzynarodowym świecie biznesu.

W trakcie całego programu poznasz działania rynków globalnych, zrozumiesz, jak prowadzić transnarodowe relacje biznesowe i dalej budować międzynarodową sieć kontaktów. Będziesz także pracować razem z różnorodną grupą doświadczonych biznesmenów i naukowców z Wielkiej Brytanii, Niemiec i całego świata.

Program Executive MBA Durham-EBS rozpoczyna się we wrześniu siedmiodniowym pobytem w Durham w Anglii. Podczas 18-miesięcznego programu ukończysz:

 • Dziewięć podstawowych modułów; siedem modułów jest dostarczanych w Niemczech, a dwa moduły są dostarczane w Durham
 • Trzy moduły do ​​wyboru w Niemczech, Durham lub innym międzynarodowym miejscu
 • Strategiczny projekt biznesowy

Uwaga: Instrukcja modułu w Niemczech odbywa się raz w miesiącu od czwartku do soboty. Koszt zakwaterowania i niektórych posiłków dla każdego tygodniowego pobytu w Durham jest wliczony w opłatę za program.

 • Dziewięć podstawowych modułów
 • Trzy obieralne
 • Projekt biznesowy (rozprawa)
 • Tydzień Indukcji Mieszkaniowej

Dziewięć podstawowych modułów

Dziewięć podstawowych modułów programu stworzy fundamentalną wiedzę, zrozumienie i umiejętności badawcze:

 • rachunkowości
 • Ekonomia dla Global Business
 • finanse
 • Zarządzania ludźmi
 • marketing
 • Operacje i Technologii
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zrównoważony rozwój i etyka
 • Ćwiczenia w sali posiedzeń

Trzy moduły do ​​wyboru

Możesz również wybrać z pięciu modułów do wyboru. Wybory zmieniać z roku na rok, w zależności od aktualnego wykładowców i znaczenie w biznesie.

Projekt Strategic Business (rozprawa)

Po ukończeniu twoich modułów do wyboru, podejmiesz strategiczny projekt biznesowy oparty na badaniach. Możesz zdecydować się na realizację projektu na dwa sposoby, albo poprzez pracę z własną firmą lub organizacją macierzystą, albo poprzez śledztwo prowadzone w oparciu o dane, które nie koncentruje się na konkretnej organizacji, ale zamiast tego analizuje konkretny problem z zarządzaniem.

Otrzymasz szkolenie w zakresie pisania akademickiego, a także jakościowe i ilościowe metody badań biznesowych w całym programie w ramach tego modułu.

International Business w kontekście

Durham-EBS Executive MBA jest kształtowany przez dzisiejszy świat biznesu. Ten moduł do wyboru ma ten wyjątkowy globalny wymiar, oferując możliwość zanurzenia się w biznesie i kulturze innego kraju podczas studiowania konkretnego tematu biznesowego. Dołączą do ciebie studenci MBA online z Durham, umożliwiając ci nawiązywanie nowych kontaktów i poszerzanie sieci.

W 2017 roku studenci odbyli podróż z studentami MBA z Durham do San Francisco, aby studiować przedsiębiorczość i innowacyjność w centrum amerykańskiej kultury start-up w Dolinie Krzemowej. W tym tygodniu uczestniczyli w wykładach, warsztatach, sesjach coachingowych, wizytach firmowych, sesjach szkoleniowych, interaktywnej pracy grupowej i ceremonii wręczenia certyfikatów.

Uwaga: Międzynarodowe lokalizacje i tematy tego modułu mogą się różnić z roku na rok. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział, spodziewasz się, że pokryjesz koszty podróży do i z miejsca docelowego, zakwaterowania, posiłków i nieprzewidzianych wydatków. Może być również dodatkowa opłata za moduł.

Dwa tygodnie mieszkalne

Twoja pierwsza rezydencja to 7-dniowa indukcja w Wielkiej Brytanii na początku twojej podróży Durham-EBS Executive MBA, która uruchomi Cię w programie. To świetny sposób, aby przedstawić się w EMBA i zwiększyć swoje kluczowe umiejętności, w tym budowania zespołu, pracy w grupie, czytania i pisania akademickich umiejętności (wspieranie tych, którzy mogą być z dala od edukacji akademickiej na jakiś czas).

Nie tylko będziesz spędzać czas w Durham University Business School i masz szansę zwiedzić miasto Durham, możesz przejść do odkrywania innej części Wielkiej Brytanii. W poprzednich latach była to Kraina Jezior, urokliwy region w północno-zachodniej Anglii.

Wymagania zastrzeżeniem, poziom i stopień

 • Minimum trzech (najlepiej pięć) lat odpowiednie doświadczenie zawodowe o charakterze kierowniczym.
 • Dobrym stopnia lub równoważne kwalifikacje zawodowe.
 • Dwa ostatnie referencje zawodowe.

Jeśli nie masz tych formalnych kwalifikacji, będziemy również wziąć pod uwagę doświadczenie w zakresie zarządzania. Jeśli dotyczy to Ciebie, poprosimy o przesłanie portfolio dowodów, zaprezentuje swoje możliwości w tym umiejętności krytycznego myślenia i komunikacyjnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Niemcy - Oestrich-Winkel, Hesse
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Durham, England
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - Durham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Niemcy - Oestrich-Winkel, Hesse
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą