Executive MBA Bukareszt

Informacje ogólne

Opis programu

Podejmij wyzwanie z programem MBA nr 1 w Rumunii

Niezależnie od tego, czy uczymy w Wiedniu, Bukareszcie, czy w USA, zapewniamy Ci wymagające, ale pielęgnujące środowisko, które pozwala ci zdobyć narzędzia niezbędne do osiągnięcia twojego potencjału, aby stać się światowym liderem biznesu. Executive MBA Bukareszt buduje głębokie zrozumienie podstawowych przedmiotów biznesowych we wszystkich głównych obszarach funkcjonalnych, podkreślając jednocześnie umiejętności i zdolności potrzebne do rozpoznania i dostosowania się do pojawiających się trendów i nowych technologii.

Ucz się od najlepszych umysłów w środowisku akademickim i biznesowym

Aby zapewnić naszym studentom światowej klasy i najnowocześniejszą edukację, zgromadziliśmy uznanych na arenie międzynarodowej kadry kierowniczej, a także kilku najlepszych profesorów z uniwersytetów na całym świecie. Pochodzący z WU w Wiedniu, Carlson School of Management (USA), University of South Carolina (USA) i IESE Business School (Hiszpania) - w wielu innych instytucjach - nasz wydział stara się zapewnić opiekuńczą i wymagającą edukację potrzebną uczniom do stania się światem klasy biznesowe.

Zdobądź globalną perspektywę dzięki międzynarodowym pobytom

Zapewnienie studentom globalnej perspektywy jest sercem programu Executive MBA w Bukareszcie. Uczniowie nie tylko uczą się na międzynarodowych wydziałach, ale także międzynarodowych rezydencjach w WU w Wiedniu w Austrii, a także w Carlson School of Management i University of Minnesota w USA. To nieocenione doświadczenie praktyczne i międzynarodowe przygotuje Cię do wyróżnij się na globalnym rynku, gdy będziesz narażony na nowe pomysły, postawy i kultury.

Nasz elastyczny MBA jest przeznaczony dla zapracowanych profesjonalistów

Rozumiemy wymagania czasowe, którym musi stawić czoła wielu dzisiejszych dyrektorów, dlatego zaprojektowaliśmy program Executive MBA w Bukareszcie, aby był elastyczny. Nasz program MBA w niepełnym wymiarze godzin wykorzystuje najnowocześniejszą platformę e-learningu, dzięki czemu można spędzić jak najmniej czasu na pracę, jak to możliwe, kontynuując zarabianie podczas nauki. Dzięki naszym ukierunkowanym i ukierunkowanym kursom, możesz zdobyć MBA w zaledwie 18 miesięcy.

Uzyskaj dostęp do naszej sieci absolwentów

W trakcie trwania programu uczniowie budują trwałe relacje z wybitnymi rówieśnikami, wykładowcami i liderami biznesu. To jednak dopiero początek szans, które czekają na Ciebie. Zarówno w trakcie, jak i po studiach, będziesz mieć dostęp do naszej upragnionej sieci absolwentów ponad 2300 członków z 85 różnych narodów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Czytaj więcej

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Pokaż mniej

Akredytacje