Twój weekend, twoje miasto - zdobądź Ivy League MBA blisko domu.


Program Executive MBA Americas jest dostosowany do potrzeb pracujących profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją karierę bez przerywania ich. Zdobywaj MBA z zajęciami w każdą sobotę i niedzielę w połączonej klasie w lokalnym mieście.


Co wyróżnia program Executive MBA Americas?

Jego międzynarodowa klasa i sieć. Połącz się z kolegami z klasy w Ameryce Północnej i Południowej, korzystając z interaktywnych wideokonferencji na żywo, uczestnicząc w prywatnych zajęciach z kohortą swojego miasta.

Ameryka jest prawdziwie globalnym programem, który przyspieszy twoją karierę i zwiększy twój potencjał przywódczy. Ten program Executive MBA jest oferowany we współpracy z Smith School of Business na Queen's University. Ukończenie zajęć za 17 miesięcy i zdobycie dwóch tytułów MBA: jednego z Cornell University i jednego z Queen's University.


Curriculum and Academics

Program Executive MBA Americas firmy Johnson obejmuje zintegrowany i zsekwencjonowany program ogólnego zarządzania w połączeniu ze spersonalizowanymi projektami i przypadkami. Kursy koncentrują się na podstawach zarządzania, myśleniu strategicznym, przedsiębiorczości, przywództwie i nie tylko. Wykonasz również nowy projekt przedsięwzięcia lub konsultingu oraz globalny projekt biznesowy oparty na współpracy zespołowej w międzynarodowej lokalizacji.


Doświadczenie studenckie

Co drugi weekend będziesz chodzić na zajęcia z rówieśnikami w lokalnej sali konferencyjnej twojego miasta. W tym samym czasie będziesz łączyć się z kolegami z klasy w pięciu krajach za pośrednictwem technologii wideokonferencji - zajęcia prowadzone są na żywo z kampusu Cornell. Będziesz wchodzić w interakcje z kolegami z klasy i profesorami, zadawać pytania, kompletować sesje breakoutowe i pracować nad materiałem kursu jako zespół.


W przypadku dogłębnej pracy z kursami i tworzenia sieci, wszystkie kohorty łączą się w trzy sesje mieszkaniowe. Te sesje są podzielone między kampusy uniwersyteckie Cornell i Queen's.


Data rozpoczęcia: czerwiec 2020 r
Czas trwania: 17 miesięcy
Cena: 148 890 USD - całkowite czesne i szacunkowe wydatki na czas trwania programu
Termin: kroczący
Lokalizacja: wybierz miasta

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 16, 2019
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Czerwiec 2020
Duration
17 miesięcy
Zaoczne
Cena
148,890 USD
Całkowite czesne i szacowane wydatki na czas trwania programu
Termin
Skontaktuj się ze szkołą
Deadline: Rolling
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Deadline: Rolling

Czerwiec 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Deadline: Rolling
Data końcowa