Executive MBA Americas

Informacje ogólne

Opis programu

Twój weekend, twoje miasto - zdobądź Ivy League MBA blisko domu.


Program Executive MBA Americas jest dostosowany do potrzeb pracujących profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją karierę bez przerywania ich. Zdobywaj MBA z zajęciami w każdą sobotę i niedzielę w połączonej klasie w lokalnym mieście.


Co wyróżnia program Executive MBA Americas?

Jego międzynarodowa klasa i sieć. Połącz się z kolegami z klasy w Ameryce Północnej i Południowej, korzystając z interaktywnych wideokonferencji na żywo, uczestnicząc w prywatnych zajęciach z kohortą swojego miasta.

Ameryka jest prawdziwie globalnym programem, który przyspieszy twoją karierę i zwiększy twój potencjał przywódczy. Ten program Executive MBA jest oferowany we współpracy z Smith School of Business na Queen's University. Ukończenie zajęć za 17 miesięcy i zdobycie dwóch tytułów MBA: jednego z Cornell University i jednego z Queen's University.


Curriculum and Academics

Program Executive MBA Americas firmy Johnson obejmuje zintegrowany i zsekwencjonowany program ogólnego zarządzania w połączeniu ze spersonalizowanymi projektami i przypadkami. Kursy koncentrują się na podstawach zarządzania, myśleniu strategicznym, przedsiębiorczości, przywództwie i nie tylko. Wykonasz również nowy projekt przedsięwzięcia lub konsultingu oraz globalny projekt biznesowy oparty na współpracy zespołowej w międzynarodowej lokalizacji.


Doświadczenie studenckie

Co drugi weekend będziesz chodzić na zajęcia z rówieśnikami w lokalnej sali konferencyjnej twojego miasta. W tym samym czasie będziesz łączyć się z kolegami z klasy w pięciu krajach za pośrednictwem technologii wideokonferencji - zajęcia prowadzone są na żywo z kampusu Cornell. Będziesz wchodzić w interakcje z kolegami z klasy i profesorami, zadawać pytania, kompletować sesje breakoutowe i pracować nad materiałem kursu jako zespół.


W przypadku dogłębnej pracy z kursami i tworzenia sieci, wszystkie kohorty łączą się w trzy sesje mieszkaniowe. Te sesje są podzielone między kampusy uniwersyteckie Cornell i Queen's.


Data rozpoczęcia: czerwiec 2020 r
Czas trwania: 17 miesięcy
Cena: 148 890 USD - całkowite czesne i szacunkowe wydatki na czas trwania programu
Termin: kroczący
Lokalizacja: wybierz miasta

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Czytaj więcej

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Pokaż mniej
Itaka , Itaka + 1 Więcej Mniej