Executive MBA EASA / IESE

Mamy ukończone 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki,
spotęgowania ich zawodowego i osobistego rozwoju.

Życie i działalność gospodarcza są warte, i wiele, gdy celem jest tworzenie dobrobytu dla wszystkich, kładąc inteligencji do innowacji i efektywnie wykorzystywać wejścia.
Przy wycenie humanistyczne podejście do biznesu, stawiając ludzi w centrum organizacji, Executive MBA dąży nie tylko do reagowania na to, jak rzeczy są zrobione, ale również do tego, co to jest, że robią.

Jeden z kierowców jest wymiana doświadczeń i uczenia się nowych realiów, osiągnięte w bliskim kontakcie między grupą uczestników, wybranych do ich dojrzałości i doświadczenia; drugi jest orientacja klasztorze krajowych i zagranicznych nauczycieli - którzy badają, uczyć i gracze są w rzeczywistości biznesowej - pomagając uczestnikom rozsądku głębokości i dokładności i realistyczny rozsądek i rozważny.

Zrozumienie globalnej gospodarce, bardziej aktualne, jest zasilany przez trzy tygodnie międzynarodowy intensywny w IESE, Madryt, Ross School of Business, US i Indian Institute of Management w Ahmedabad w Indiach, gdzie kontakt z nauczycielami i znaczących kontekstach biznesowych ma możliwości wychwytywania świat wokół nich, zwłaszcza najbardziej innowacyjny i dynamiczny.

Struktura programu MBA jest trudne i wymagające. Uczestnicy, którzy ukończą z dobrego wykorzystania program zostanie przyznany wspólny tytuł zarówno od instytucji EASA / IESE. Executive MBA EASA / IESE jest rozpoznawany jako program szkoleniowy odniesienia, godnym międzynarodowych EPAS akredytacji.

Jeśli masz stopień akredytowane i pięć lat doświadczenia zawodowego, skontaktuj się z nami, odwiedź naszą stronę internetową i uczestnictwa w jednej z sesji „Open House” w EASA, które zostaną rozwiązane aspekty struktury, metody i zwykłymi procedurami selekcji.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
28,500 EUR
+ VAT
Wg lokalizacji
Wg daty