Executive MBA (w języku hiszpańskim)

EAE Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA (w języku hiszpańskim)

EAE Business School

Master Executive MBA w Barcelonie i Madrycie SEA został zaprojektowany w celu wzmocnienia i rozszerzenia kompetencji biznesowych i zawodowych uczestników, organizowanie takich szkoleń dla menedżerów, którzy wymagają obu firm.

W całym programie uczestnik rozwija umiejętności niezbędne do uruchomienia projektu biznesowego.

Przyczyny Master Executive MBA w Barcelonie i Madrycie morza: 1. SEA Executive MBA zapewnia możliwość wykonywania, w miesiącu sierpniu, programu mieszkaniowego przez trzy tygodnie w zaawansowanej strategii biznesowej La Verne University (California). Program, w języku angielskim, pozwala studentowi do dzielenia się z jego rodziną.

 1. Z najlepszą uznanie, że wśród naszych absolwentów, którzy posiadają stanowiska międzynarodowej odpowiedzialności w najlepszych firm: Repsol, Banco Santander, Philips, Nestle, Bayer, Diageo, P & G, między innymi. Mamy też najlepszą uznanie w branży: ponad 3000 firm partnerskich.

 2. kontakt Headhunter z 10 różnych firm międzynarodowych na relaks jak ty Zatrudnienia Wykonawczego Partner, firmy Headhunter Day i Okrągłego Stołu.

 3. Opracowanie biznesplanu całego Executive MBA, nadzorowanym przez krużganek EAE, zachęca do wdrażania wszystkich umiejętności i kompetencji zdobytych podczas trwania programu. Program obejmuje również wdrożenie gra biznesowa.

 4. Uczestnicy Programu Executive MBA prowadzony weekend mieszkalnego, jeden z kluczowych elementów w Executive MBA. Ten mieszkalnych pomaga uczestnicy zapoznają się z dwóch kluczowych aspektów rozwoju zarządzania: nawyki pracy zespołowej i wzmocnienie integracji czynnik ludzki grupy.

 5. EAE jest jednym z 30 najlepszych szkół biznesu na świecie (ranking 2014 America Economia) i druga najlepsza szkoła biznesu w Hiszpanii (Ranking Merco 2015).

Cele

Z Master Executive MBA w Madrycie i Barcelonie dowiesz się o: 1. Sukces i zmieniającym się otoczeniu globalnym: Aby przygotować uczestników do podejmowania ról przywódczych w przekształcaniu zglobalizowanym, konkurencyjne i specjalistycznych firm.

 1. ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI: Wzmocnienie umiejętności zarządzania, takich jak przywództwa, negocjacji, wystąpień publicznych, zarządzania ludźmi i umiejętności międzykulturowych.

 2. Kierownictwo w międzynarodowym środowisku: Szkolenie dla menedżerów, który pozwala im na rozwijanie strategicznego myślenia, innowacyjności i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości w zakresie niezbędnym do osiągnięcia trwałych przewag konkurencyjnych narzędzi czasowych.

 3. PRZEGLĄD: Promowanie umiejętności zarządzania uczestnika z globalnego punktu widzenia firmy, co prowadzi do integracji wszystkich wydziałów ogólnej strategii organizacji.

 4. LIDER ZESPOŁU: Zdobycie umiejętności interpersonalnych i grupowych, aby na współpracy, asertywności i partycypacyjne prace spośród wszystkich członków zespołu, aby się rozwijać.

 5. PROFESJONALNE SIECI: Generowanie potężne synergii poprzez nawiązywanie kontaktów zawodowych prowadzone z innymi uczestnikami programu, promowanie wymiany doświadczeń zawodowych i prawdziwych sukcesów.

Kariera

Career Services Zawody EAE Business School jest odpowiedzialna za promocję i służyć jako miejsce spotkań dla studentów, absolwentów, partnerów korporacyjnych i innych grup biznesowych zainteresowani pozyskiwaniem specjalistów EAE. Rok po roku, usługa ta pomaga wielu naszych studentów, aby rozpocząć profesjonalną relację trakcie Master Executive MBA i po jego zakończeniu.

Double Degree

Ludzie, którzy ukończyli program zarobić tytuł Executive MBA z EAE Business School. Ponadto, uczestnicy, którzy spełniają wymagania określone akademickich będzie uzyskać dyplom MBA - Master in Business Administration na Politechnice Katalonii (jeśli program jest wykonywana w Barcelonie) lub stopień Master in Business Administration, Zarządzania i Organizacji działalności przez Universidad Rey Juan Carlos (jeśli przeprowadzono w Madrycie).

W celu uzyskania stopni, które dają uczelnie, musi spełniać wymagania stosowane zarówno instytucje.

Proces Wstęp

Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji Master Executive MBA jest zapewnienie przydatności kandydatów, poprzez ich zawodowych i akademickich nauczania. Wszyscy uczestnicy muszą w pełni wykorzystać to doświadczenie uczenia się, poprzez kontekst, w którym możliwe jest opracowanie długoterminowych relacji z kolegami, nauczycielami i absolwentami. Aby rozpocząć proces aplikacji, należy wypełnić odpowiedni formularz, tak aby profil kandydata może być oceniana przez naszego Komitetu Akademickiego. Jeśli rozdzielczość dopuszczenia wydane przez Komitet Akademicki Executive MBA jest pozytywny, kandydat będzie mógł się zapisać do tego Mistrza.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
28,000 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą