Executive MBA

10 miejsce na świecie *, Warwick Executive MBA da ci strategiczne umiejętności przywódcze, których potrzebujesz, aby odnieść natychmiastowy wpływ.

Nasze światowej sławy nauczanie i badania połączone z naszą innowacyjną kulturą i wszechstronnym wsparciem w zakresie przywództwa i rozwoju dadzą Ci umiejętności, zdolności i wizję potrzebne do założenia własnego biznesu, szybkiego śledzenia do pakietu C lub przekształcenia kariery przez przedefiniowanie kolejnych kroków.

Nasze imponujące rankingi i wysokiej jakości nauczanie przyciągają najbardziej ambitnych i dynamicznych menedżerów, zapewniając, że uczysz się zarówno z najlepszych, jak iz najlepszymi. Twój rozmiar klasy będzie zazwyczaj wynosił od 25 do 40 osób, co pozwoli Ci w pełni zintegrować i zbudować silne połączenia, które będą trwały przez całe życie.

Przyjmuj nowe pomysły prosto z klasy do codziennej pracy i demonstruj swoje nowe umiejętności podczas ich rozwoju.

Zaangażujesz się w interaktywne sesje prowadzone przez twoich profesorów, pozwalając ci omawiać koncepcje i teorie z rówieśnikami z różnych środowisk biznesowych i kultur, a razem znajdziesz nowe i skuteczne sposoby zastosowania ich do rzeczywistych scenariuszy w miejscu pracy.

Studiuj nasze Executive MBA z opcjonalnym specjalizowaniem w opiece zdrowotnej, finansach, przedsiębiorczości lub strategicznym przywództwie, aby wyposażyć się w specjalistyczną wiedzę o wybranej branży.

Wszystkie informacje poprawne w momencie publikacji. Aktualne informacje o kursach i czesne można znaleźć na stronie www. WBS .ac.uk.

* Miejsce w Economist / WhichMBA? 2018 Executive MBA rankingu

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Warwick Business School »

Ostatnia aktualizacja Grudzień 8, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty