Studiuj Executive MBA w The Shard w Londynie w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.

Zajmując 10 miejsce na świecie, Warwick Executive MBA zapewni ci strategiczne umiejętności przywódcze, których potrzebujesz, aby odnieść natychmiastowy skutek.

Nasze światowej sławy nauczanie i badania połączone z naszą innowacyjną kulturą i wszechstronnym wsparciem w zakresie przywództwa i rozwoju dadzą Ci umiejętności, zdolności i wizję potrzebną do założenia własnego biznesu, szybkiego przejścia do apartamentu klasy C lub przekształcenia kariery dzięki redefiniowaniu kolejne kroki.

Nasze imponujące rankingi i wysokiej jakości nauczanie przyciągają najbardziej ambitnych i dynamicznych menedżerów, zapewniając, że uczysz się zarówno z najlepszych, jak iz najlepszymi. Twój rozmiar klasy będzie zazwyczaj wynosił od 20 do 40 uczestników, co pozwoli ci w pełni zintegrować i zbudować silne połączenia, które będą trwały przez całe życie.

Studia MBA w The Shard utrzymuje bliskość do niektórych z najbardziej znanych firm na świecie, których siedziba znajduje się w mieście. Połącz to z naszymi Profesorami Praktyki, a otrzymasz z pierwszej ręki, wiodącą w branży wiedzę, którą możesz natychmiast zgłosić w swojej globalnej organizacji, kiedy wrócisz do biura w poniedziałek.

Studiuj nasze Executive MBA z opcjonalnym specjalizowaniem w opiece zdrowotnej, finansach, przedsiębiorczości lub strategicznym przywództwie, aby wyposażyć się w specjalistyczną wiedzę o wybranej branży.

Aktualne informacje o kursach i czesne można znaleźć na stronie www. WBS .ac.uk

* Miejsce w The Economist / WhichMBA? 2018 Executive MBA rankingu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Warwick Business School »

Ostatnia aktualizacja Grudzień 8, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa