Read the Official Description

Studiuj Executive MBA w The Shard w Londynie w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.

Zajmując 10 miejsce na świecie, Warwick Executive MBA zapewni ci strategiczne umiejętności przywódcze, których potrzebujesz, aby odnieść natychmiastowy skutek.

Nasze światowej sławy nauczanie i badania połączone z naszą innowacyjną kulturą i wszechstronnym wsparciem w zakresie przywództwa i rozwoju dadzą Ci umiejętności, zdolności i wizję potrzebną do założenia własnego biznesu, szybkiego przejścia do apartamentu klasy C lub przekształcenia kariery dzięki redefiniowaniu kolejne kroki.

Nasze imponujące rankingi i wysokiej jakości nauczanie przyciągają najbardziej ambitnych i dynamicznych menedżerów, zapewniając, że uczysz się zarówno z najlepszych, jak iz najlepszymi. Twój rozmiar klasy będzie zazwyczaj wynosił od 20 do 40 uczestników, co pozwoli ci w pełni zintegrować i zbudować silne połączenia, które będą trwały przez całe życie.

Studia MBA w The Shard utrzymuje bliskość do niektórych z najbardziej znanych firm na świecie, których siedziba znajduje się w mieście. Połącz to z naszymi Profesorami Praktyki, a otrzymasz z pierwszej ręki, wiodącą w branży wiedzę, którą możesz natychmiast zgłosić w swojej globalnej organizacji, kiedy wrócisz do biura w poniedziałek.

Studiuj nasze Executive MBA z opcjonalnym specjalizowaniem w opiece zdrowotnej, finansach, przedsiębiorczości lub strategicznym przywództwie, aby wyposażyć się w specjalistyczną wiedzę o wybranej branży.

Aktualne informacje o kursach i czesne można znaleźć na stronie www. WBS .ac.uk

* Miejsce w The Economist / WhichMBA? 2018 Executive MBA rankingu.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Warwick Business School »

Last updated December 8, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Kwiec. 2019
Duration
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline

Mar. 2019

Kwiec. 2019