Executive MBA (Londyn)

Informacje ogólne

Opis programu

Studiuj Executive MBA w The Shard w Londynie w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.

Zajmujący 10. miejsce na świecie i 2. w Wielkiej Brytanii *, Warwick Executive MBA zapewni strategiczne umiejętności przywódcze potrzebne do natychmiastowego wywarcia wpływu.

Nasze światowej sławy nauczanie i badania w połączeniu z naszą innowacyjną kulturą oraz wszechstronnym wsparciem przywództwa i rozwoju zapewni Ci umiejętności, predyspozycje i wizję potrzebne do założenia własnej firmy, szybkiej ścieżki do pakietu C lub przekształcenia kariery poprzez przedefiniowanie swojej kariery następne kroki.

Nauka w Londynie, finansowej stolicy świata

Wprowadzając Warwick Executive MBA do The Shard, stworzyliśmy intensywny i wymagający dwuletni program w stolicy, umożliwiający pełne wykorzystanie naszych prestiżowych pracowników naukowych i kontakt z szerszą społecznością WBS . Shard znajduje się obok London Bridge, więc dotarcie do nas z dowolnego miejsca w Londynie nie może być łatwiejsze.

Opcje nauki w ciągu dnia lub wieczorem

Możesz zdecydować się studiować Executive MBA (Londyn) w formacie dziennym, z wymaganymi modułami zwykle w piątki i soboty co drugi tydzień między wrześniem a lipcem, lub w formacie wieczorowym, gdzie wymagane moduły są zwykle nauczane we wtorek i Środowe wieczory trwające cztery tygodnie od września do lipca.

Umiejętności i narzędzia do prowadzenia Twojej organizacji

Przenieś nowe pomysły prosto z klasy do codziennej pracy i zademonstruj swoje nowe umiejętności w miarę ich rozwoju. Będziesz brać udział w interaktywnych sesjach prowadzonych przez profesorów, co pozwoli ci omawiać koncepcje i teorie z rówieśnikami z różnych środowisk biznesowych i kultur, a razem znajdziesz nowe i skuteczne sposoby zastosowania ich w rzeczywistych scenariuszach pracy.

Lokalna kohorta - Twoja sieć na całe życie

Większość naszych uczestników ma siedzibę w Londynie i jego okolicach, co umożliwia spotkania, wspólne studia i dyskusje na temat pracy w grupach poza wyznaczonymi godzinami nauczania. Ten dodatkowy czas kontaktu z utalentowanymi rówieśnikami zmaksymalizuje doświadczenie uczenia się, pomoże wzmocnić połączenia i poszerzy Twoje profesjonalne sieci.

Ugruntowany program dostarczony w Londynie

Warwick Executive MBA to ugruntowany program, który był dostarczany przez wiele lat. To pozwoliło nam z czasem dostosować nasz program, aby zapewnić nauczanie tylko najbardziej aktualnych i odpowiednich tematów. Wprowadzając Warwick Executive MBA do The Shard, stworzyliśmy intensywny i wymagający dwuletni program umożliwiający pełne wykorzystanie naszych prestiżowych pracowników naukowych i kontakt z szerszą społecznością WBS .

Aktualne informacje o kursach i czesne można znaleźć na stronie www. WBS .ac.uk

* Miejsce w The Economist / WhichMBA? 2018 Executive MBA rankingu.

Ostatnia aktualizacja Gru 2019

Informacje o uczelni

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Czytaj więcej

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Pokaż mniej
Coventry , Londyn + 1 Więcej Mniej

Akredytacje