emba

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

emba

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

EMBA

&nbsp

EMBA w Lagos Business School, Pan-African University jest ożywczy i intensywny program mający na celu przygotowanie potencjalnych menedżerów do starszego kierownictwa.

&nbsp

Zapewnia również analityczne i zintegrowane zrozumienie zarządzania przedsiębiorstwem, która pozwala uczestnikom na zastosowanie nauki i pracy nad projektami bezpośrednio do własnych organizacji, budując silną sieć kolegów o podobnych poglądach w całej szerokiej gamy branż. Program daje przyszłym kierownictwa firmy niezbędne narzędzia i perspektywy, aby skutecznie prowadzić ich organizacji w przyszłości.

&nbsp

Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym uczestnicy mogą nauczyć się, jak radzić sobie trudnych rzeczywistych problemów poprzez sondowanie, dyskusji i pracy w zespole w osiąganiu lepszy wgląd niż może kiedykolwiek zrobić na własną rękę. EMBA wzmacnia poszczególne mocne i tworzy synergię między członkami zespołu.Nauczysz się, jak dokonać oceny, podejmować lepsze decyzje i brać odpowiedzialność. W ten sposób, można również dowiedzieć się, jak skutecznie komunikować się w klasie i pracy, a także wykorzystać na wszystkie pomysły doskonałe można dostać się na programie. EMBA jest najlepsza dla osób w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowiskach, które pozwalają im stosować, czego się uczą, podczas gdy przejść rygorystyczny program akademicki. Ekspozycja jest poza pracą, to jest dobrze zaokrąglone doświadczenie, które daje uczestnikom zrównoważony pogląd na życie.

&nbsp


Struktura i Curriculum


Program dostarczany jest w sześciu 14-tygodniowych semestrów rozmieszczonych na dwóch sesjach przez okres 24 miesięcy. Sesja rozpoczyna się w styczniu, a kończy się w grudniu. Zajęcia trzymać w piątki od 13:30 - 19:45 oraz w soboty od 09:00 -1,45 pm Ponadto, istnieje pięć dni intensywnych tygodni raz w semestrze, w których zajęcia trzymać od 09:00, 15:30 od poniedziałku do do piątku.Brak zajęcia w sobotę po intensywnym tygodniu.

&nbsp

&nbsp

EMBA Cel szkolenia

&nbsp

Program jest przeznaczony do rozwijania menedżerów i przedsiębiorców, którzy są:

&nbsp

 • Potrafi zarządzać ludźmi i procesami
 • Stanie myśleć strategicznie
 • Pewnie w wielu funkcjach
 • Wygodny w środowisku pracy do standardów międzynarodowych

&nbsp

&nbsp

Kto powinien stosować

&nbsp

Szukamy ludzi z różnych środowisk zawodowych, którzy przyczynią się do i korzystania z programu. Uczestnicy EMBA skorzystają najbardziej, jeśli są one w pozycji przy pracy, które pozwolą im wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte w szkole. Większość uczestników są po trzydziestce i mają średnio dziewięć lat pracy doświadczenie, w tym pozycji z odpowiedzialności za zarządzanie, to dlatego, EMBA opiera się głównie na doświadczeniach uczestników w programie. Uczestnicy pochodzą z wielu różnych branż i środowisk, począwszy od małych firm do międzynarodowych korporacji, zarówno w sektorze prywatnym i publicznym.

&nbsp

&nbsp

Kryteria przyjęć / Wymagania

&nbsp

Kandydaci do przyjęcia do programu Executive MBA muszą spełniać wszystkie poniższe wymagania.

&nbsp

 • Pięć punktów przechodzi w tym angielskiego i matematyki na poziomie O.
 • Minimalne kwalifikacje z drugiej klasy stopnia niższego od uczelni lub studia podyplomowe (PGD) z uznanych uczelni dla kandydatów z trzeciej klasy stopnia lub dyplomów państwowych.
 • Co najmniej siedem lat po kwalifikacje doświadczenie zawodowe.
 • Zadowalające wyniki na GMAT.
 • Zadowalające oceny kandydatów zdolności intelektualnych, profesjonalizm, dojrzałość, dotychczasowych doświadczeń zawodowych i motywacji do pracy, poprzez rozmowę. (Tylko Zakwalifikowani kandydaci są wywiady).
 • Jako kandydaci będą musieli połączyć wymagania programu z ich pracy, wyraźna zgoda firmy, pozwalając kandydatów do podjęcia tych badań będą wymagane.

&nbsp


Jak aplikować

&nbsp

Zgłoszenie EMBA odbywa się online przez cały rok. Wnioski jednak muszą być zakończone w terminie, jak wskazano w każdym roku.

&nbsp

Termin nadsyłania zgłoszeń na sesję 2014 Styczeń jest 06 września 2013

&nbsp

Masz możliwość podjęcia egzamin wstępny Szkoła 's zgodnie z planem, czyli Graduate Management Admission Test (GMAT) w dowolnym czasie i po swój wynik testu przesyłane do nas przed terminem. Terminy sesji 2014 Styczeń są następujące:

 • Termin GMAT: 7 października 2013
 • Egzamin EMBA: 21 września 2013
 • Opłata za egzamin: N5, 000
 • Opłata za wniosek: N5, 000

&nbsp


Opłaty EMBA


Executive MBA kosztuje obecnie N1, 975.000 na sesję. Opłata jest płatna w ratach na początku każdego semestru i obejmuje naukę, polem materiały i posiłki. Opłata jest również przedmiotem okresowych przeglądów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Nigeria - Lagos, Lagos
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Nigeria - Lagos, Lagos
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą