Elastyczne Executive MBA w Henley w Azji

Elastyczne Executive MBA w Henley jest 2-letni program w niepełnym wymiarze czasu przeznaczony dla doświadczonych menedżerów i zapracowanych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania międzynarodowego. Z mieszanki indywidualnej i grupowej nauki, kształcenia online i twarzą w twarz warsztatach, jest idealny dla kadry kierowniczej z gorączkowy harmonogramów podróży, możliwości relokacji i zobowiązań rodzinnych z całego regionu, ze względu na dużą elastyczność w jaki sposób, kiedy i gdzie program Członkowie osiągnąć swój MBA kwalifikacji. Nie ma na świecie społeczność prawie 3000 aktualnych uczestników tego programu, a także ponad 56.000 absolwentów w 150 krajach.

ELASTYCZNOŚĆ

Program wpisuje się wokół rodziny, życia społecznego, zawodowego i innych zobowiązań, co pozwala na pracę w pełnym wymiarze godzin, jak wcześniej w ramach programu. Jest on dostarczany przez połączenie nauki online, willowej warsztacie rozrusznika w Wielkiej Brytanii, twarzą w twarz weekendowych warsztatach w Hong Kongu odbyły się trzy do czterech razy w roku, a także w grupie rówieśniczej działalności zespołu, zarówno nauki online lub offline. Jesteś wtedy zaleca się wykorzystać szeroki zakres zasobów naukowych i źródeł informacji dostępnych w portalu nauczania on-line Henley, aby skorzystać z pomocy oferowanej przez sieć opiekunów Henley podstawie i zrównoważyć dalsze badania grupowe i indywidualne z innych zobowiązań życiowych. Montażu w swoim napiętym grafiku, wszystkie warsztaty weekendowe zostaną zakończone w ciągu 24 miesięcy z elastycznego okresu dokonać wyzwanie zarządzania.

Praktyczne podejście

Program Henley jest o praktycznym zastosowaniu. Co odróżnia nasz program od innych jest nasza zdolność do pomocy kierownictwo zobaczyć całościowe strony biznesu, podczas gdy badanie własne firmy i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Uczenie się od programu koncentruje się na bezpośrednim zastosowaniu do pracy, zapewniając wysoki stopień trafności i praktyczność dla członków programu i pracodawców podobne. Wszystkie zadania oparte są wokół rozwiązywania praktycznych problemów związanych z biznesem w organizacji. Można zastosować nową wiedzę i stawiać, czego uczymy się w praktyce w swoim miejscu pracy, na zasadzie z dnia na dzień od pierwszego warsztatu.

Międzynarodowe doświadczenie

Dostarczamy prawdziwie międzynarodowy program MBA w jednym z wielkich miast na świecie globalnych. Członkowie programu, wszystkie połowy do menedżerów wyższego szczebla, mają szansę pracować z innymi doświadczonych menedżerów z różnych branż i różnych kultur. Około 60% uczestników programu Henley w Hongkongu nie są lokalne do Hong Kongu, ale są z takich krajów jak Kanada, Niemcy, Dania, Republika Południowej Afryki, na Filipinach i oczywiście Wielkiej Brytanii. Ponieważ skupiamy się na wyjątkowo wysokiej jakości interakcji i uczenia się w grupie rówieśniczej, można również dowiedzieć się różne praktyki biznesowe z jednym z najbardziej zróżnicowanych kulturowo grup w Azji. Dzięki globalnej obecności Henley w 17 krajach, są też wyjątkowe możliwości na warsztaty w międzynarodowych lokalizacjach, w tym w Wielkiej Brytanii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, na Malcie, w Skandynawii i RPA. Nasz Wydział jest międzynarodowa, zarówno paszportem i doświadczeniem. Wszystkie posiadają rozległą wiedzę handlową, a wielu nadal z prywatnego doradztwa biznesowego, aby utrzymać je w czołówce. To wyposaża uczestników programu z lepszego zrozumienia różnych kultur i środowisk pracy, rozszerzając zakres swoich badań, przygotowując je do globalnego biznesu poprzez wymianę międzynarodową.

Rozwój osobisty

W Henley, rozwój osobisty jest wplecione w tkankę programu i ocenia się na każdym etapie jako przewodnika do swojej karierze i życiu jako ruch wzdłuż podróży MBA. Bierzemy podejście całego człowieka, co oznacza, zaczynamy od udzielenia złożoność równoważenie pracy, w domu, nauki i kariery, a także planowanie na wyzwanie zaangażowania w świecie, że będzie pochodzić z wyższych roli zarządzania. Refleksji, dialogu i wyznaczanie celów jest sercem rozwoju osobistego i są uzupełniane przez interaktywnych warsztatów na każdym etapie programu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Henley Business School Asia »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
275,000 HKD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń