Read the Official Description

Elastyczne Executive MBA w Henley w Azji

Elastyczne Executive MBA w Henley jest 2-letni program w niepełnym wymiarze czasu przeznaczony dla doświadczonych menedżerów i zapracowanych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania międzynarodowego. Z mieszanki indywidualnej i grupowej nauki, kształcenia online i twarzą w twarz warsztatach, jest idealny dla kadry kierowniczej z gorączkowy harmonogramów podróży, możliwości relokacji i zobowiązań rodzinnych z całego regionu, ze względu na dużą elastyczność w jaki sposób, kiedy i gdzie program Członkowie osiągnąć swój MBA kwalifikacji. Nie ma na świecie społeczność prawie 3000 aktualnych uczestników tego programu, a także ponad 56.000 absolwentów w 150 krajach.

ELASTYCZNOŚĆ

Program wpisuje się wokół rodziny, życia społecznego, zawodowego i innych zobowiązań, co pozwala na pracę w pełnym wymiarze godzin, jak wcześniej w ramach programu. Jest on dostarczany przez połączenie nauki online, willowej warsztacie rozrusznika w Wielkiej Brytanii, twarzą w twarz weekendowych warsztatach w Hong Kongu odbyły się trzy do czterech razy w roku, a także w grupie rówieśniczej działalności zespołu, zarówno nauki online lub offline. Jesteś wtedy zaleca się wykorzystać szeroki zakres zasobów naukowych i źródeł informacji dostępnych w portalu nauczania on-line Henley, aby skorzystać z pomocy oferowanej przez sieć opiekunów Henley podstawie i zrównoważyć dalsze badania grupowe i indywidualne z innych zobowiązań życiowych. Montażu w swoim napiętym grafiku, wszystkie warsztaty weekendowe zostaną zakończone w ciągu 24 miesięcy z elastycznego okresu dokonać wyzwanie zarządzania.

Praktyczne podejście

Program Henley jest o praktycznym zastosowaniu. Co odróżnia nasz program od innych jest nasza zdolność do pomocy kierownictwo zobaczyć całościowe strony biznesu, podczas gdy badanie własne firmy i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Uczenie się od programu koncentruje się na bezpośrednim zastosowaniu do pracy, zapewniając wysoki stopień trafności i praktyczność dla członków programu i pracodawców podobne. Wszystkie zadania oparte są wokół rozwiązywania praktycznych problemów związanych z biznesem w organizacji. Można zastosować nową wiedzę i stawiać, czego uczymy się w praktyce w swoim miejscu pracy, na zasadzie z dnia na dzień od pierwszego warsztatu.

Międzynarodowe doświadczenie

Dostarczamy prawdziwie międzynarodowy program MBA w jednym z wielkich miast na świecie globalnych. Członkowie programu, wszystkie połowy do menedżerów wyższego szczebla, mają szansę pracować z innymi doświadczonych menedżerów z różnych branż i różnych kultur. Około 60% uczestników programu Henley w Hongkongu nie są lokalne do Hong Kongu, ale są z takich krajów jak Kanada, Niemcy, Dania, Republika Południowej Afryki, na Filipinach i oczywiście Wielkiej Brytanii. Ponieważ skupiamy się na wyjątkowo wysokiej jakości interakcji i uczenia się w grupie rówieśniczej, można również dowiedzieć się różne praktyki biznesowe z jednym z najbardziej zróżnicowanych kulturowo grup w Azji. Dzięki globalnej obecności Henley w 17 krajach, są też wyjątkowe możliwości na warsztaty w międzynarodowych lokalizacjach, w tym w Wielkiej Brytanii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, na Malcie, w Skandynawii i RPA. Nasz Wydział jest międzynarodowa, zarówno paszportem i doświadczeniem. Wszystkie posiadają rozległą wiedzę handlową, a wielu nadal z prywatnego doradztwa biznesowego, aby utrzymać je w czołówce. To wyposaża uczestników programu z lepszego zrozumienia różnych kultur i środowisk pracy, rozszerzając zakres swoich badań, przygotowując je do globalnego biznesu poprzez wymianę międzynarodową.

Rozwój osobisty

W Henley, rozwój osobisty jest wplecione w tkankę programu i ocenia się na każdym etapie jako przewodnika do swojej karierze i życiu jako ruch wzdłuż podróży MBA. Bierzemy podejście całego człowieka, co oznacza, zaczynamy od udzielenia złożoność równoważenie pracy, w domu, nauki i kariery, a także planowanie na wyzwanie zaangażowania w świecie, że będzie pochodzić z wyższych roli zarządzania. Refleksji, dialogu i wyznaczanie celów jest sercem rozwoju osobistego i są uzupełniane przez interaktywnych warsztatów na każdym etapie programu.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Henley Business School Asia »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
275,000 HKD
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa