close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zrównoważony rozwój, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA jest wykonawczej Masters in Business Administration, a po ukończeniu studiów podyplomowych przeznaczone dla studentów, którzy już są menedżerowie średniego szczebla w miejscu istniejącej pracy. Program studiów daje im umiejętności, których potrzebują, aby przejść do następnego poziomu, i stać się liderami w wybranych dziedzinach.   Co to jest EMBA w Zrównoważonego Ro… Czytaj więcej

EMBA jest wykonawczej Masters in Business Administration, a po ukończeniu studiów podyplomowych przeznaczone dla studentów, którzy już są menedżerowie średniego szczebla w miejscu istniejącej pracy. Program studiów daje im umiejętności, których potrzebują, aby przejść do następnego poziomu, i stać się liderami w wybranych dziedzinach.

Co to jest EMBA w Zrównoważonego Rozwoju? EMBA w Sustainability uczy studentów o konieczności zrównoważonego rozwoju nowoczesnego rynku, i jak zarządzać przedsiębiorstw i projektów rozwojowych w sposób, który jest świadomy ekologicznie i korzysta z odnawialnych zasobów i źródeł energii.

Zrównoważony rozwój jest pole rośnie w świecie biznesu. EMBA w tej dziedzinie może stać się bardziej cenne, jak coraz więcej firm przenieść do przyjaznego środowisku rozwoju.Wiele metod prowadzonych w ramach programu mają swoje korzenie w nauce ziemskiej, więc stopień ma dodatkową zaletę dając studentom dobre tło w biologii.

Całkowity Koszt EMBA w Sustainability różni się w zależności od uczelni zdecydujesz się wziąć udział. Jednak program studiów jest przeznaczony do podjęcia około dwóch lat, więc całkowite koszty należy odpowiednio oszacowane.

Istnieje wiele miejsc pracy dostępnych dla posiadacza EMBA w Zrównoważonego Rozwoju. Firmy w wielu różnych branż, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, uznania wartości zrównoważonego rozwoju, a w najbliższej przyszłości będą chce zatrudnić menedżerów, którzy są w stanie dokonać zrównoważonego rozwoju rzeczywistości. Sektor non-profit, ma również wiele miejsc pracy dostępnych dla osób zainteresowanych trwałości. Profesjonaliści mogą pracować jako niezależne konsultantów lub pracy bezpośrednio dla organizacji non-profit na całym świecie.

Istnieje kilka zalet studiowania na EMBA w Zrównoważonego Rozwoju w Internecie. Programy Online studenci mogli studiować według bardziej elastycznego harmonogramu, który jest idealny dla profesjonalistów pracujących. Studiowanie również online pozwala studentom uczestniczyć uniwersytety na całym świecie bez wychodzenia z domu. Inni uczniowie mogą czuć się bardziej komfortowo nauki w środowisku nauczania. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Audencia
Paryż, Francja

Executive MBA Chief Value Officer jest absolwentem Audencia , szkoły z potrójną akredytacją (EQUIS, AACSB i AMBA) i pierwszym MBA na świecie poświęconym przekształcaniu zawodó ... +

Executive MBA Chief Value Officer jest absolwentem Audencia , szkoły z potrójną akredytacją (EQUIS, AACSB i AMBA) i pierwszym MBA na świecie poświęconym przekształcaniu zawodów związanych z pomiarami, kontrolą i audytem, aby przejść przez Świat „wielu kapitałów”. Zintegrowane myślenie, tworzenie wartości, odpowiedzialne przywództwo strategiczne i wymiar międzynarodowy to charakterystyczne elementy naszego dyrektora ds. Wartości MBA. Oferujemy bardzo wysokiej jakości edukację z wyjątkowymi gośćmi i doświadczonymi wykładowcami, a także partnerstwa strategiczne. Pod koniec tego kursu każdy uczestnik uzyskuje tytuł Dyrektora ds. Wartości EMBA uzyskany w Audencia Business School. PARIS na kampusie i online połączone + 2 ekspedycje szkoleniowe W niepełnym wymiarze godzin, 65% kursów online -
EMBA
studia niestacjonarne
18 miesiące
Język angielski
06 Sie 2021
27 Sie 2021
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami