Filter
EMBA
Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Abu Dhabi - programów EMBA Abu Dhabi EMBA, Abu Dhabi

Wielu specjalistów z całego świata wybrać EMBA w Abu Dhabi. Abu Dhabi jest znany ze swojego bogactwa i zasobów naturalnych. Ma szybko rozwijającej się gospodarki z dużą ilością inwestycji zagranicznych oraz niesamowite możliwości biznesowe. Bliski Wschód odgrywa dużą rolę w biznesie świata i spraw i EMBA w Abu Dhabi może pomóc dostarczyć umiejętności, wiedzę i doświadczenie, aby być konkurencyjnym na rynku globalnym. Jest to obszar dla innowacji biznesowych z wielu możliwości awansu zawodowego.

Podobnie jak wiele programów EMBA, EMBA w Abu Dhabi zawiera ogólne doświadczenie zawodowe uczestników na swoje podejście do nauczania, pozwalając na ekspozycji różnorodnych perspektyw i tworzenie stymulującego nauki. EMBA w Abu Dhabi programy składają się z wyspecjalizowanych poziomu wiedzy wobec współczesnych problemów zarządzania.Programy mają dobrze rozwiniętą zrozumienia myślenia strategicznego, a także pomoc specjalistów rozwijać umiejętności potrzebne do skutecznego przywództwa i zarządzania.

Spójrz poprzez EMBA w Abu Dhabi programów poniżej, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (SBS) ma długą i dumną historię bycia innowacyjnym szkoły biznesu - i część wiodącego uniwersytetu technologicznego - z 'użytecznej nauki "w j ... [+]

Strathclyde MBA jest dostępny poza granicami Wielkiej Brytanii od 1988 roku, z tysiącami uczestników kursu MBA teraz absolwentem i wiele innych obecnie studiuje w ich własnym kraju.

Strathclyde MBA ma wiele tras do nauki, ale podkreślamy nasze podejście "jeden MBA". Executive MBA studiować za pośrednictwem jednego z naszych międzynarodowych ośrodków jest dokładnie ten sam program, jak będzie uczyć się w Glasgow, i akademicy, którzy dostarczają podstawowych elementów programu w danym kraju również dostarczyć MBA w Glasgow.

Format Program jest przeznaczony dla zapracowanych menedżerów, którzy muszą łączyć zawodowych i rodzinnych zobowiązań z wymogami studiów MBA. Elastyczność podejścia w niepełnym wymiarze czasu pozwala uczestnikom na studia w ciągu dwóch lat. Jednakże, badania mogą być rozłożone na dłuższy okres, jeżeli jest to konieczne, do maksymalnie sześciu lat.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Abu Dhabi
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku