MBASTUDIES

EMBA Zimbabwe - programów EMBA Zimbabwe EMBA

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz nawet pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Zimbabwe jest krajem w Afryce Południowej. Wzrostu przewidywanego wzrostu, napędzanego przez wysokie ceny mineralnych i poprawiającej sektorze rolnym. System edukacji Zimbabwe 's składa się z 7 lat szkoły podstawowej i 6 lat szkoły średniej, zanim studenci mogą wejść na uniwersytet w kraju lub za granicą. Ciesz działania gry w Antelope Park, położone przez Gweru, między Harare i Bulawayo.

EMBA Zimbabwe - Weź EMBA Zimbabwe. Wszystkie EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive Master Of Business Administration

Africa University - Zimbabwe
EMBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program MBA został zaprojektowany w celu zapewnienia podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania, a także pogłębić wiedzę w wybranym obszarze w celu przygotowania absolwentów do ...

Czytaj więcej