MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Studia z zarządzania Tunezja - programów Studia z zarządzania Tunezja Studia z zarządzania

Executive MBA Program jest globalny program zarządzania zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w połowie kariery.Rozwija skutecznych menedżerów na dziś 's dynamicznej organizacji globalnej

Studenci chcący uzyskać stanowisko kierownicze mogą być zainteresowani prowadzi studia w zakresie zarządzania. Programy te mogą dać studentom niezbędne doświadczenie do pracy w roli zarządzania dla różnych korporacji, koncentrując się na tematy, takie jak marketing, biznesu i finansów.

Tunezja (arab. تونس Tunis), oficjalnie znany jako Republiki Tunezyjskiej (arab. الجمهورية التونسية al-Jumhūriyyah at-Tūnisiyyah), to kraj w Afryce Północnej, które ma wybrzeże Morza Śródziemnego, w samym centrum Morza Śródziemnego Afryki. Od czasu uzyskania niepodległości od Francji w 1956 roku, sektor edukacji tunezyjski wykazała znaczne postępy. Proces wstęp jest centralnie sterowana przez system uczelni krajowych orientacji.

Studia niestacjonarne EMBA Tunezja - Weź studia niestacjonarne EMBA Tunezja. Wszystkie studia niestacjonarne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia z zarządzania, Tunezja Filter

EMBA w ogólnym zarządzaniu

German Business School
EMBA
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program EMBA General Management jest sektor neutralny i nadaje się dla pracowników z różnych segmentów przemysłu i ekonomii, inżynierii, technicznym lub naukowym.

Czytaj więcej