MBASTUDIES

Programy Zarządzanie technologią, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Jeśli jesteś już zatrudniony, ale nadal jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojej edukacji, EMBA może być odpowiedni dla ciebie. Podobnie jak Master of Business Administration, EMBA jest ukierunkowana na ludzi, którzy mają już doświadczenie zawodowe i znajomość tła biznesu.

Czym jest EMBA w zarządzaniu technologią? Ten rodzaj specjalizacji zazwyczaj koncentruje się na relacji między technologią a biznesem. Przy stale rosnącym wykorzystaniu technologii we współczesnym biznesie może być wiele koncepcji do nauczenia się. Mogą one obejmować zarówno badania ogólnych pomysłów biznesowych, takich jak teoria podaży i popytu, jak i bardziej szczegółowe koncepcje, takie jak sposób uwzględnienia kosztów technologii w produkcji w planie biznesowym.

Zrozumienie, w jaki sposób można wykorzystać technologię, może pomóc w jej wykorzystaniu zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Zdobycie dyplomu z zarządzania technologią może również pomóc w zdobyciu przydatnych umiejętności organizacyjnych i uświadomieniu sobie, jak efektywnie zarządzać zasobami.

Miejsce, w którym bierzesz udział w zajęciach i czy są one realizowane online lub na uczelni wyższej, może wpłynąć na ostateczny koszt uzyskania tytułu EMBA. Niektóre szkoły mogą lepiej spełniać Twoje potrzeby niż inne.

Posiadanie EMBA w zakresie zarządzania technologią może pomóc ci zakwalifikować się na różne stanowiska wysokiego szczebla w firmie lub firmie. Są to głównie stanowiska kierownicze i mogą obejmować zawody, takie jak dyrektor ds. Technologii i menedżer systemów informatycznych. Jeśli już pracujesz dla firmy, posiadanie tego rodzaju stopnia może pomóc ci przejść na wyższy poziom niż obecnie zajmujesz, a jeśli nie jesteś zatrudniony, może dać ci przewagę, by pomóc ci zatrudnić cię.

Znalezienie właściwej szkoły nie musi być trudne. Poszukaj opcji obu klas online i tradycyjnej rejestracji, aby znaleźć to, co jest dla Ciebie najlepsze. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Zarządzanie technologią Filter

Executive Master w zarządzaniu technologii informatycznych i komunikacyjnych

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Online

To wykonawczy Mistrz (EMBA) w programie studiów zarządzanie technologii informatycznych i telekomunikacji jest idealny dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończen ...

Czytaj więcej

Wykonawczy mba w zarządzaniu lub zarządzaniu narzędziami

IIMT University of Fribourg
EMBA
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Executive MBA zapewnia uczestnikom umiejętności analityczne, funkcjonalne i interpersonalne, niezbędne do osiągnięcia sukcesu w coraz bardziej złożonym i globalnym ICT

Czytaj więcej