MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Zarządzanie ryzykiem Programy, Wyszukaj najlepszy Zarządzanie ryzykiem programy tutaj! - Zarządzanie ryzykiem

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Magister Zarządzania Ryzykiem zapewnia podstawy do kariery w zarządzaniu ryzykiem. To daje uczniowi studentowi zdolności do pomiaru i zarządzania ryzykiem w działalności gospodarczej, takie jak należności, pożyczki oraz kosztów zaopatrzenia produkcji.

Studia niestacjonarne Zarządzanie ryzykiem Programy: Szukaj tutaj programów Zarządzanie ryzykiem . Wszystkie szkoły i studia niestacjonarne informacje Zarządzanie ryzykiem directely, zaoszczędzić czas i kontakt Zarządzanie ryzykiem przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem Filter

Executive MBA Financial Engineering - Strategia zarządzania i ryzyko

ESLSCA Business School
EMBA
Paź 2020
<
studia niestacjonarne
Francuski
Ośrodek kształcenia

Executive MBA w inżynierii finansowej - zarządzanie i strategia ryzyka powinny pozwolić nam zrozumieć wyzwania tej branży, zdobywając podstawy tej osi „Front-Middle-Back”, ale ...

Czytaj więcej