$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zarządzanie modą, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Zarabianie na biznesie podczas zatrudnienia może wydawać się skomplikowane, ale ścieżka Executive Master of Business Administration może być na to skutecznym sposobem. Ten zaawansowany stopień ma na celu oferowanie uczniom obowiązkowej edukacji w biznesie i finansach z jednoczesnym praktycznym doświadczeniem zawodowym. Czym jest EMBA w zarządzaniu modą? Zarządzanie modą bada organi… Czytaj więcej

Zarabianie na biznesie podczas zatrudnienia może wydawać się skomplikowane, ale ścieżka Executive Master of Business Administration może być na to skutecznym sposobem. Ten zaawansowany stopień ma na celu oferowanie uczniom obowiązkowej edukacji w biznesie i finansach z jednoczesnym praktycznym doświadczeniem zawodowym.

Czym jest EMBA w zarządzaniu modą? Zarządzanie modą bada organizacyjne obowiązki szybko rozwijającej się i kreatywnej branży modowej. Ten rodzaj programu zapewnia zaawansowaną eksplorację umiejętności przywódczych, technik i metod wymaganych od profesjonalistów w zakresie zarządzania modą. Kursy w tym programie mogą obejmować komunikację interpersonalną, techniki mediacji konfliktu, finanse globalne, metody zarządzania przedsiębiorstwem i inne. W wielu szkołach oprócz tradycyjnych lekcji wykładowych prowadzone są intensywne warsztaty i uczenie się peer-to-peer.

Pracodawcy z niemal każdej branży mogą docenić przydatne cechy, jakie posiadają naukowcy zajmujący się zarządzaniem modą. Osoby te mają zazwyczaj silne umiejętności komunikacyjne i są wysoce strategicznymi decydentami. Wiele z nich ma także kreatywny charakter, który może pomóc rozwiązać różne problemy.

Koszt dyplomu EMBA może zależeć od liczby wymaganych kursów, lokalizacji programu i rodzaju uniwersytetu oferującego stopień. W niektórych przypadkach studenci mogą korzystać z pomocy finansowej lub stypendiów, aby opłacić koszty uzyskania dyplomu.

Branża modowa jest ciągle zmieniającą się dziedziną, ale kariery w zakresie zarządzania modą pozostały stałą koniecznością przez dziesięciolecia. Podczas gdy wielu próbuje szukać pracy w tej bardzo konkurencyjnej dziedzinie, absolwenci z wyższym stopniem mogą zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Uczestnicy programu mogą rozważyć karierę w merchandisingu luksusowym, zarządzaniu marką, sprzedaży detalicznej / sprzedaży, public relations i dziennikarstwie modowym. Niektóre stanowiska mogą obejmować pracę jako marketingowiec mody, menedżer biznesowy, stylista lub kierownik produkcji.

Różne uniwersytety oferują EMBA w zarządzaniu modą. Dzięki temu stopniowi studenci z różnych części świata mogą uczyć się i pracować w tym samym czasie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Institut Francais de la Mode
Paryż, Francja

Global Fashion Management jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin, a jedynym Executive MBA w modzie i zarządzania projektowego, które pozwala uczestnikom kontynuować swoją ka ... +

Global Fashion Management jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin, a jedynym Executive MBA w modzie i zarządzania projektowego, które pozwala uczestnikom kontynuować swoją karierę. -
EMBA
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia