MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Zarządzanie międzynarodowe Azja - Zarządzanie międzynarodowe programów Zarządzanie międzynarodowe w Azja

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Czy dana osoba stara się postęp w badaniach naukowych lub kariery, międzynarodowy kurs zarządzania mogłoby być korzystne. Kurs pomaga wyostrzyć wiedzę uczniów na temat efektywnego zarządzania, handlu i praktyk biznesowych, dyrektorów i metod. Wiedza ta może być stosowana w różnych dyscyplinach i wyboru zawodu.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Studia niestacjonarne Zarządzanie międzynarodowe Azja - Weź Zarządzanie międzynarodowe Azja. Wszystkie studia niestacjonarne Zarządzanie międzynarodowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Azja Filter

Mistrz wykonawczy of Business Administration - Management Consulting międzynarodowych (EMBA - MCI)

Ho Chi Minh City University of Technology
EMBA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mistrz wykonawczy of Business Administration - Management Consulting International (EMBA - MCI) jest jednym z pionierskich programów MBA świecie, które zapewniają edukację dor ...

Czytaj więcej