MBASTUDIES

Programy Zarządzanie finansami, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Master of Business Administration to świetna opcja dla osób chcących szybko śledzić swoje kariery na stanowiskach kierowniczych. Studenci MBA są przedstawiani w rzeczywistych sytuacjach, które mogą przygotować ich do szybkiego awansu w miejscu pracy. W rezultacie, absolwenci MBA nadal są duże zapotrzebowanie ze względu na umiejętności, które nabyli w tych programach.

Co to jest MBA w zarządzaniu finansami? Jest to stopień skierowany do profesjonalistów, którzy pracują w obszarach finansowych swoich organizacji i chcą zwiększyć swoją wiedzę o najnowszych narzędziach i technikach w sektorze zarządzania finansami. Ten rodzaj wykształcenia może przygotować absolwentów na kierownicze stanowiska kierownicze. Studenci mogą zapisać się na kursy dotyczące takich tematów, jak zarządzanie strategiczne, marketing, zarządzanie projektami i rachunkowość.

Studenci, którzy są zainteresowani MBA w zakresie zarządzania finansami mogą spodziewać się umiejętności strategicznego myślenia i finansów, które mogą być wykorzystane do poprawy ich osobistego zarządzania czasem i pieniędzmi. Ulepszone umiejętności rozwiązywania problemów mogą umiejscowić ich na wyższych poziomach możliwości i wyższych zarobkach w pracy.

Koszt MBA będzie się różnić w zależności od szkoły i rodzaju oferowanego programu. Studenci, którzy są zainteresowani, powinni sprawdzić dostępne programy, które mieszczą się w ich możliwościach finansowych.

Istnieje wiele możliwości dla absolwentów posiadających uprawnienia MBA w zakresie zarządzania finansami. Niektóre z tych stanowisk mogą obejmować analityka finansowego, kierownika działu finansowego, bankiera inwestycyjnego i dyrektora finansowego. Absolwenci mogą pracować dla międzynarodowych korporacji, organizacji rządowych lub organizacji non-profit. Niektóre osoby decydują się również na pracę jako konsultanci lub przedsiębiorcy. Ponieważ jest to stopień zaawansowany, MBA może również przygotować absolwentów do programów doktoranckich.

Programy MBA w zakresie zarządzania finansami można znaleźć na uniwersytetach na całym świecie. Studenci zainteresowani uzyskaniem dyplomu powinni szukać programu, który odpowiada ich potrzebom i harmonogramowi. Zajęcia mogą być prowadzone w różnych formatach, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, osobiście lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Zarządzanie finansami Filter

Executive MBA w zakresie zarządzania finansami

Learna Ltd
EMBA
Mar 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
05 Lut 2021
Język angielski
Online

Nasz Financial Management Executive MBA oferuje liderom biznesu i kadrze kierowniczej przyszłościowy i ambitny program studiów, który szybko poszerzy twoje akademickie zrozumi ...

Czytaj więcej

Executive MBA | Zarządzanie finansami ─ Online, Blended lub Full-time

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;18 miesiące
Rosyjski
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Ucz się w języku angielskim! (1) Online gdziekolwiek, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Europie Środkowej i Wschodniej! Top ...

Czytaj więcej

Executive MBA - Zarządzanie Finansami

Formato Educativo
EMBA
<
Studia dzienne
<
10 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Uczestnicy tego programu będzie czynienia z analizy i oceny obszaru finansową firm (zarówno usługi i przemysł) w wybitnie praktyczny sposób, dzięki wykorzystaniu narzędzi, tec ...

Czytaj więcej

Executive Master w dziedzinie rachunkowości i zarządzania finansami

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12 miesiące
Język angielski
Online

To wykonawczy Mistrz (EMBA) w rachunkowości i zarządzanie finansowe Program studiów jest idealny dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co naj ...

Czytaj więcej