$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zarządzanie finansami, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Master of Business Administration to świetna opcja dla osób chcących szybko śledzić swoje kariery na stanowiskach kierowniczych. Studenci MBA są przedstawiani w rzeczywistych sytuacjach, które mogą przygotować ich do szybkiego awansu w miejscu pracy. W rezultacie, absolwenci MBA nadal są duże zapotrzebowanie ze względu na umiejętności, które nabyli w tych programach. Co to jest MB… Czytaj więcej

Master of Business Administration to świetna opcja dla osób chcących szybko śledzić swoje kariery na stanowiskach kierowniczych. Studenci MBA są przedstawiani w rzeczywistych sytuacjach, które mogą przygotować ich do szybkiego awansu w miejscu pracy. W rezultacie, absolwenci MBA nadal są duże zapotrzebowanie ze względu na umiejętności, które nabyli w tych programach.

Co to jest MBA w zarządzaniu finansami? Jest to stopień skierowany do profesjonalistów, którzy pracują w obszarach finansowych swoich organizacji i chcą zwiększyć swoją wiedzę o najnowszych narzędziach i technikach w sektorze zarządzania finansami. Ten rodzaj wykształcenia może przygotować absolwentów na kierownicze stanowiska kierownicze. Studenci mogą zapisać się na kursy dotyczące takich tematów, jak zarządzanie strategiczne, marketing, zarządzanie projektami i rachunkowość.

Studenci, którzy są zainteresowani MBA w zakresie zarządzania finansami mogą spodziewać się umiejętności strategicznego myślenia i finansów, które mogą być wykorzystane do poprawy ich osobistego zarządzania czasem i pieniędzmi. Ulepszone umiejętności rozwiązywania problemów mogą umiejscowić ich na wyższych poziomach możliwości i wyższych zarobkach w pracy.

Koszt MBA będzie się różnić w zależności od szkoły i rodzaju oferowanego programu. Studenci, którzy są zainteresowani, powinni sprawdzić dostępne programy, które mieszczą się w ich możliwościach finansowych.

Istnieje wiele możliwości dla absolwentów posiadających uprawnienia MBA w zakresie zarządzania finansami. Niektóre z tych stanowisk mogą obejmować analityka finansowego, kierownika działu finansowego, bankiera inwestycyjnego i dyrektora finansowego. Absolwenci mogą pracować dla międzynarodowych korporacji, organizacji rządowych lub organizacji non-profit. Niektóre osoby decydują się również na pracę jako konsultanci lub przedsiębiorcy. Ponieważ jest to stopień zaawansowany, MBA może również przygotować absolwentów do programów doktoranckich.

Programy MBA w zakresie zarządzania finansami można znaleźć na uniwersytetach na całym świecie. Studenci zainteresowani uzyskaniem dyplomu powinni szukać programu, który odpowiada ich potrzebom i harmonogramowi. Zajęcia mogą być prowadzone w różnych formatach, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, osobiście lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
EMAS Eurasian Management & Administration School
Moskwa, Rosja +5 Więcej

Ucz się w języku angielskim! (1) Online gdziekolwiek, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Europie Środkowej i Wschodniej! Top ... +

Ucz się w języku angielskim! (1) Online gdziekolwiek, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Europie Środkowej i Wschodniej! Top 200 najlepszych MBA na świecie! № 1 online i mieszane oraz № 2 na kampusie MBA w Rosji! Zaawansowany program konsultingowy i edukacyjny premium dla tych, którzy muszą zdobyć dojrzałe umiejętności nowoczesnego zarządzania do pracy na wyższych stanowiskach i którzy nie są zadowoleni z podstawowej wiedzy, którą zapewnia większość akademickich szkół biznesu. Ze względu na specjalizację Zarządzanie finansami studenci otrzymują pełny kurs zarządzania finansami. 2 prestiżowe stopnie: Executive MBA z EMAS (Rosja) + dyplom Executive MBA GFKM (Unia Europejska, Polska). -
EMBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
12 - 18 miesiące
Rosyjski, Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online