MBASTUDIES.PL

EMBA London - programów EMBA London EMBA, London

London jest domem dla niektórych z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Jest to prawdziwie międzynarodowy miasto studentów i profesjonalistów z całego świata starają się wykorzystać wszystko, co Londyn ma do zaoferowania. Jest więcej studentów zagranicznych studiujących w Londynie niż w jakimkolwiek innym mieście na świecie.

EMBA Londynie jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy do propagowania swojej kariery poprzez wspierania nauki w intensywny program studiów, który zawiera znaczny rozwój zawodowy. EMBA programów Londynie są zazwyczaj tak skonstruowane, studenci mają minimalne zakłócenia w ich harmonogramach pracy. Osób poszukujących stopnia są w stanie zintegrować swoje doświadczenie zawodowe, czego uczą się w EMBA programów Londynie i mogą korzystać z perspektywy studentów z różnych środowisk, umiejętności i doświadczenia.

Przewiń EMBA programów Londynie poniżej i może się okazać kolejnym krokiem w karierze!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wykonawczy Master of Business Administration

Boutique Universities Consortium
Ośrodek kształcenia i studia online 18 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone USA Online San Diego Szwajcaria Switzerland Online Washington Wielka Brytania London Geneva + 6 więcej

Program Executive MBA w Stanach Zjednoczonych Uniwersytetu łączy teorię i praktykę, dzięki czemu studenci, aby zastosować to, czego się nauczyli. Studenci mają również możliwość pracy na stażu lub pracy związanej z ich kierunkiem studiów, podczas gdy w szkole, przy użyciu ich CPT.

Weekend wykonawczy mba

Greenwich School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Sierpień 2020 Wielka Brytania London

Programy zachęcają osoby ze wszystkich dziedzin życia, ze wszystkich środowisk organizacyjnych i zawodowych. Inżynierowie, księgowi, prawnicy.

Executive MBA

University of Chicago Booth School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 21 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago Philadelphia Wielka Brytania London Hiszpania Madrid + 5 więcej

Będziesz skupiać się na generowaniu, analizowaniu, porównywaniu i doskonaleniu pomysłów. Uczyń ich lepiej. I jeszcze lepiej. Czemu? Ponieważ nie ma odpowiedzi na pat lub proste zasady, które można wykorzystać w biznesie.

Executive MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Online Zaoczne 10 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Chiny Beijing Wielka Brytania London + 4 więcej

The Executive MBA has been designed to afford participants an efficient way of working in an environment characterised by complexity, uncertainty and continuous change.

Executive MBA (Londyn)

Warwick Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Studiuj swoje Executive MBA w The Shard w Londynie w niepełnym wymiarze czasu przez dwa do czterech lat

Executive MBA

Hult International Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 - 24 lat(a) Sierpień 2020 Wielka Brytania London Chiny Shanghai Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Stany Zjednoczone San Francisco New York Cambridge Boston + 9 więcej

Hult Global Executive MBA oferuje najbardziej globalnym, praktyczne i elastyczne kształcenie biznesu dostępne. Budowanie programu wokół własnego harmonogramu i uaktualnić swoje umiejętności, aby rozwijać instynkty przedsiębiorcy, wizję, która przekracza granice, i chęć do kwestionowania status quo.