MBASTUDIES

EMBA Wenezuela - programów EMBA Wenezuela EMBA

Wenezuela jest ważnym krajem dla gospodarki Ameryki Łacińskiej. Posiada dobrą infrastrukturę, piękne krajobrazy i bogatą kulturę, staje się on atrakcyjny dla wielu zagranicznych studentów.


EMBA Wenezuela jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy do ich dalszej kariery zawodowej bez przerywania ich pracy. EMBA studentów Wenezuela zyska solidne podstawy w biznesie poprzez rygorystyczne zajęć na takie tematy jak: ekonomia, informatyka, marketing i rachunkowości. W EMBA programów Wenezueli, nacisk zostanie położony w budynku zarządzania i umiejętności przywódczych. Studenci EMBA Wenezuela nauczyć się myśleć krytycznie i strategicznie przy podejmowaniu decyzji w stale zmieniającym się otoczeniu globalnym. Absolwenci posiadający EMBA stopień Wenezueli często na pozycje w górnym zakresie zarządzania i przywództwa wykonawczych.


Zrobić kolejny krok w kierunku swoich celów z EMBA Wenezueli.Zapoznaj się z poniższych opcji i może znaleźć idealny program dla Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA dla kadry kierowniczej

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Executive MBA oferuje strategiczne, multidyscyplinarne i systematycznego widzenia zarządzania, metodologii i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych ...

Czytaj więcej