Filter
EMBA
Wenezuela Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Wenezuela - programów EMBA Wenezuela EMBA

Wenezuela jest ważnym krajem dla gospodarki Ameryki Łacińskiej. Posiada dobrą infrastrukturę, piękne krajobrazy i bogatą kulturę, staje się on atrakcyjny dla wielu zagranicznych studentów.


EMBA Wenezuela jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy do ich dalszej kariery zawodowej bez przerywania ich pracy. EMBA studentów Wenezuela zyska solidne podstawy w biznesie poprzez rygorystyczne zajęć na takie tematy jak: ekonomia, informatyka, marketing i rachunkowości. W EMBA programów Wenezueli, nacisk zostanie położony w budynku zarządzania i umiejętności przywódczych. Studenci EMBA Wenezuela nauczyć się myśleć krytycznie i strategicznie przy podejmowaniu decyzji w stale zmieniającym się otoczeniu globalnym. Absolwenci posiadający EMBA stopień Wenezueli często na pozycje w górnym zakresie zarządzania i przywództwa wykonawczych.


Zrobić kolejny krok w kierunku swoich celów z EMBA Wenezueli.Zapoznaj się z poniższych opcji i może znaleźć idealny program dla Ciebie!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Ameryce Południowej

Results

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

Executive MBA oferuje strategiczne, multidyscyplinarne i systematycznego widzenia zarządzania, metodologii i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych ... ... [+]

executive MBA

Executive MBA oferuje strategiczne, multidyscyplinarne i systematycznego widzenia zarządzania, metodologii i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych, narażając uczestnika do stanu wiedzy sztuki w kwestiach zarządzania i trudnych doświadczeń dla podejmowania decyzji.

Absolwenci EMBA wykonawczym:

- Dostajesz większą zdolność do usystematyzowania wiedzy z różnych obszarów funkcjonalnych organizacji

- przyczyni się do osiągnięcia całościowego, systemów biznesowych

- Integracja znaki i systemy informatyczne służące do zarządzania podejmowania decyzji w warunkach niepewności

- określenie możliwości biznesowych i mają zdolność do wyodrębniania wartości od sytuacjach kierowniczych... [-]

Wenezuela Caracas
October 2019
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku