MBASTUDIES.PL

EMBA Trieste - programów EMBA Trieste EMBA, Trieste

Executive MBA (EMBA) stopień jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi nabyć umiejętności niezbędne do pracy w kierowniczych stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Programy odkrywać zawiłości przywództwa, finansów, marketingu i innych istotnych tematów.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani studiowaniem bogaty włoskiej kultury i dziedzictwa, Trieste jest najlepsze miejsce do odwiedzenia. Ma charakterystyczne instytucji szkoleniowych, które zapewniają wysokiej jakości kształcenia w rozsądnych kosztach. Università degli Studi di Trieste znany jest dobry system edukacji i wsparcia dla studentów.

EMBA Trieste - Weź EMBA Trieste. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

W niepełnym wymiarze czasu Executive MBA

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 23 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Trieste

Executive MBA to mistrz w niepełnym wymiarze godzin ze wzoru weekendu skierowana do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą dać wstrząs dla jego kariery: umiejętności, sieci, elastyczność i innowacyjność. Tytuł uznawane na całym świecie, dzięki akredytacji Association of MBA (AMBA).