MBASTUDIES.PL

EMBA Charlottesville - programów EMBA Charlottesville EMBA, Charlottesville

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Charlottesville jest metropolią w środku Wirginii z populacją prawie 50000. Słynie z posiadania domu prezydenta Thomasa Jeffersona, który przyciąga ponad 500.000 turystów rocznie. Jest jednym z głównych Uniwersytet Medyczny i małe instytucje publiczne.

EMBA Charlottesville - Weź EMBA Charlottesville. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalna mba dla kadry kierowniczej

University of Virginia Darden School of Business
Ośrodek kształcenia i studia online 21 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Charlottesville

Globalny MBA MBA dla kadry kierowniczej (GEMBA) firmy Darden jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, którzy dążą do dalszej kariery zawodowej, kontynuując pracę w pełnym wymiarze godzin.

Mba dla kadry kierowniczej

University of Virginia Darden School of Business
Ośrodek kształcenia i studia online 21 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Charlottesville

Darden MBA dla studentów kierownictwa otrzymują taki sam stopień jak studenci studiów dziennych MBA: MBA z University of Virginia. Program nauczania i harmonogram akademicki są przeznaczone dla doświadczonych menedżerów, którzy chcą rozwijać umiejętności biznesowe i przywódcze potrzebne do przyspieszenia kariery zawodowej - cały czas kontynuując pracę na pełny etat.