MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Virginia Beach - programów EMBA Virginia Beach EMBA , Virginia Beach

Programy EMBA stopnia są elastyczne i przystępne opcje edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. W dzisiejszym rynku pracy s, to ' s nie jest łatwo znaleźć przewagę konkurencyjną. Zarówno pracujących i bezrobotnych ludzi patrzy na EMBA.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Virginia Beach jest miastem położonym nad Oceanem Atlantyckim, w stanie Virginia. Jest to najbardziej zaludnione miasto w stanie gospodarzem zamieszkuje około 447.000 mieszkańców. Jest wysoce wykształconych miasto z systemu bibliotecznego funkcjonowania, dwóch uniwersytetów i wielu innych instytutów oferujących różnorodne programy.

Studia niestacjonarne EMBA Virginia Beach - Weź EMBA Virginia Beach. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship
EMBA
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Program EMBA wykorzystuje model kohortowy, który ułatwia wymianę pomysłów i promuje rozbudowaną sieć profesjonalną.

Czytaj więcej