Filter
EMBA
Stany Zjednoczone Texas Dallas Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Dallas - programów EMBA Dallas EMBA, Dallas

Executive MBA lub EMBA, jest absolwentem stopnia biznesu poziom. Executive MBA jest bardzo podobny do zwykłego programu MBA. Główną różnicą jest to, że program Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim edukować pracy kierowniczej, menedżerów, przedsiębiorców i innych liderów biznesu.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Dallas, Texas ma największy obszar metropolitalny śródlądowych w całych Stanach Zjednoczonych. To nie tylko bardzo wiele szkół wyższych lokalnie, ale w pobliskich regionów i okolic, jak również.

EMBA Dallas - Weź EMBA Dallas. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Cox School of Business, Southern Methodist University

Executive MBA został doceniony przez uczestników, sponsorów i tych w świecie biznesu, którzy przygotowują się do przygotowania tych, którzy są przygotowani na wyjątkowe w ... [+]

Executive MBA z SMU Cox jest szeroko zakrojonym, szybkim, dogłębnym, globalnym doświadczeniem przywódczym. Executive MBA został doceniony przez uczestników, sponsorów i tych w świecie biznesu, którzy przygotowują się do przygotowania tych, którzy są przygotowani na wyjątkowe wyzwania pakietu Executive Suite. Konsekwentnie jest jednym z najlepszych programów Executive MBA na świecie, program nauczania jest przemyślany i nauczany przez niektórych z najbardziej wybitnych profesorów w środowisku akademickim.

Nasi studenci Executive MBA reprezentują najwyższe umysły w biznesie z różnych branż i dyscyplin. Poprzez "podejście kohortowe" do nauki, Ty i Twoi rówieśnicy będą oddziaływać poprzez zajęcia, grupy analityczne, ćwiczenia budowania zespołu i działania społeczne, które zapewnią Ci nowe spojrzenie i znacznie poszerzy Twoją perspektywę osobistą i zawodową. Bardzo często będziesz mógł natychmiast wykorzystać wiedzę zdobywaną w klasie do codziennych wyzwań stojących w miejscu pracy. Podobnie, sytuacje z pracy są wprowadzane do lekcji w dyskusji, a nawet rozdzielczość.... [-]

Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku