MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Dallas - programów EMBA Dallas EMBA , Dallas

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Dallas, Texas ma największy obszar metropolitalny śródlądowych w całych Stanach Zjednoczonych. To nie tylko bardzo wiele szkół wyższych lokalnie, ale w pobliskich regionów i okolic, jak również.

Studia niestacjonarne EMBA Dallas - Weź EMBA Dallas. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wykonawczy mba (emba)

Cox School of Business, Southern Methodist University
EMBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Executive MBA został doceniony przez uczestników, sponsorów i tych w świecie biznesu, którzy przygotowują się do przygotowania tych, którzy są przygotowani na wyjątkowe wyzwan ...

Czytaj więcej