MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Rochester - programów EMBA Rochester EMBA , Rochester

Executive MBA (EMBA) stopień jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi nabyć umiejętności niezbędne do pracy w kierowniczych stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Programy odkrywać zawiłości przywództwa, finansów, marketingu i innych istotnych tematów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Rochester, miasto znajduje się w Monroe County, New York, USA. Miasto znane jest pod różnymi nazwami takimi jak centrum świata, miasto obrazu Mąka i miasto kwiatów. Wraz z różnych uczelniach, miasto jest domem dla kilku akredytowanych uczelni.

Studia niestacjonarne EMBA Rochester - Weź EMBA Rochester. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wykonawczy mba w zarządzaniu opieką zdrowotną

Oakland University School of Business Administration
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
21 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zaprojektowany, aby zapewnić pracownikom służby zdrowia zrozumienie koncepcji zarządzania i umiejętności, które pomogą im skutecznie zarządzać w branży opieki zdrowotnej ...

Czytaj więcej